Pokaži kaj voziš 2014

Domov > Forum > Pokaži kaj voziš 2014

Pokaži kaj voziš 2014

SORTIRAJ PO:
FAUSTO 06.01.2014 08:20

Dobro jutro Slovenija...in okolica!

 

Nova tema za novo leto je tu in nikar ne bodite žalostni, ker še ni novih pet Izbrancev za Najlepšo specialko v letu 2013.

 

Kot sem že pisal, objavljeni bodo v januarski številki revije Becikel, ki izide...v januarju, datum mi še ni znan.

 

Zakaj tako?

 

Predvsem zato, ker mi je uspelo prodati internetno temo v revijo:) 

Tema Pokaži kaj voziš (PKV) bo torej od zdaj naprej plačljiva...kdor bo hotel oceno, bo naredil lepe fotke, pisal v uredništvo revije, zraven pripel par fotk in petdeset evrov denarja in strokovna komisija v sestavi Fausto in nihče drug, bo kolo ocenil v naslednji številki. V vsaki številki bo ocenjenih deset koles...torej dvanajst številk revije po deset koles po petdeset evrov je šest tisoč evrov...en cx kolo stane cca. tisoč evrov...in tako prispevamo vsako leto šest cx koles za mlade in stare kolesarje...

 

 

 

No, mal se mi še poznajo posledice Najdaljše noči...:)

 

Hec...

 

Pravila PKV ostajajo enaka tudi letos. Tisti, ki bi radi oceno ne pozabite na pripis: Fausto, prosim za oceno!

 

 

Ban 06.01.2014 11:11

Ma jst bi ti dal tud 100€, če rečeš da je moj bicikel daleč najlepšismeh

picek.petelin 06.01.2014 11:13

Buss upam, da si prebral

sky 06.01.2014 11:28



uploaded




uploaded


izvoli Fausto....

Magnum 06.01.2014 11:42
@sky:izvoli Fausto....

 

sky ne bo nič,manjka .. "Fausto, prosim za oceno!"...izvoli Fausto je premal,manjka "Prosim".nasmeh

FAUSTO 06.01.2014 11:46
@Magnum:
@sky:izvoli Fausto....

 

sky ne bo nič,manjka .. "Fausto, prosim za oceno!"...izvoli Fausto je premal,manjka "Prosim".nasmeh

Magnume, ne bodi malenkosten:)

ReepsaaG 06.01.2014 15:51

Fausto, prosim za oceno.



uploaded



mastif 06.01.2014 18:29
Fausto, paypal ikonca reši ves problem glede nakazil;) Mogoče pa nabereš za en CX kolo;)
CHEF860 06.01.2014 18:30

Fantje, predlagam, da se pri fotografiranju teh lepotic nekoliko bolj potrudite, ker bodo takoj bolje izpadli.

Da bo fotka res huda, poskrbite za enobarvno ozadje , fotografirajte pa ga z višine kolesa, torej "naravnost", iz počepa, pravokotno na kolo, in po možnosti malo nazumirajte. Če ga fotografirate z vrha, izpade hecno, kot da ima premajhna kolesa in prevelik okvir...

LP, Matej 

FAUSTO 08.01.2014 14:39



uploaded

 

Lep.

Ampak, to smo videli že…stokrat, kajne?

Lahko bi rekel, da gre za sodobno cestarsko klasiko ali pa specialka, ki nima Tvoje duše. Za moj okus je preveč fabrška, konfekcijska…torej ziheraška. Glede na to kako dober je tale okvir bi se bilo dobro malce bolj potruditi.

Kaj narediti?

Kolo je tako kričeč, da bi človek pomislil, da hoče ves čas vpiti kak športnik je. Gledalec tvojega kolesa dobi občutek, da je sestavljen brez občutka. Vse taboljš je privijačeno in to je to. Basta. Ampak, mi zahtevamo malce več občutka. Felge so dobre ampak roko na balanco, ne pašejo na tem kolesu. Tudi če bi bil brez nalepk oziroma jih imel manj ne vem, če bi bilo veliko lepše. Mene vedno strašno moti srebrni rob na karbonskih felgah v primerih, ko gre za velik okvir. Res, da je tvoja fotka zelo nerodna in da še dodatno daje vtis, da ima 26 colske obročnike ampakJ

No, če se fokusiram na okvir in samo na okvir…kako ga rešiti? Za začetek bi vsaj sva napisa Cosmic na vsaki felgi potegnil dol…prej bi spil deci šnopsa za korajžoJ Ker vem, kako je to bolečeJ Tisto rdečilo na fajfi s Sramom ne gre vkup! Verjetno toleriraš, ker je nekaj rdečila na Sramu, kajne? Bidon košari sta prekičasti. Sedež je groza! Nastavitev ne morem komentirati, ker je kompozicija fotke zares grozna.

 

Plus: okvir

Minus: izbira obročnikov

Ocena: 3

 

 



uploaded




FAUSTO 08.01.2014 14:41



uploaded

 

Še en iz kategorije »stokrat«! Najlažji način podleganja italijanskem kičeraju. Če mam bele črke na gruštu bom pa ja imel še bel trak in sedež, kajne? Seveda. In še črno beli bidon košarici, a ne? In tako imamo popolno sliko kolesa, kakršnih je celo morje na cesti…

Da ne govorim o pisankah od obročnikov…

Uhhh…

Nastavitev je pa orkamadona!! Moraš met pa elastiko od hrbtenice? Verirejsi oziroma Zelodirkalno.

Če kolo ostane tako kot je bo torej povsem običajna specialka…kar sploh ni slabo. Ko se boš naveličal tega kičeraja potem javi…nekaj bi se dalo postoriti in to za skoraj nič denarja. Cube so zame sama po sebi ena izmed najlepših koles na sploh in pri njih ni kaj dosti treba spreminjati…vendar je pa tudi res, da se takega oblikovanja človek dokaj hitro naužije…

 

Plus: celotna usklajenost

Minus: Stokrat videno

Ocena: 3






uploaded




vladoV 08.01.2014 14:51

Ste čisto prifuknjeni. Kupite v trgovini  bicikel in ga takoj nalimate tukaj gor in prosite za oceno bicikla brez duše. Jaz vam še trojko ne bi dal. Vsaj malo se pomatrajte. Upam, da ne bo letos zopet 30 lastnikov  plavih biancijev prosilo za oceno.

ReepsaaG 08.01.2014 15:09

Fausto, kar na dan s predlogi... Ravno zato sm nalimal gor, da slišim oz. preberem kak nasvet od znalcev kaj postoriti. nasmeh Obroče imam trenutno take kot so bili na začetku gor, v planu so visoki obroči takoj ko bo finančno izvedljivo.

mndrin 08.01.2014 16:46

Fausto, prosim za oceno!

image

 

 

Bernard 08.01.2014 18:33
O Marija sveta mati božja, tega so pa z macolo po belanc, da so mu žile ven stopile ...
agrium 08.01.2014 19:20



uploaded



kink-konk 08.01.2014 19:55
@agrium:



uploaded



CHEF 06.01.2014 18:30:28

Fantje, predlagam, da se pri fotografiranju teh lepotic nekoliko bolj potrudite, ker bodo takoj bolje izpadli.

Da bo fotka res huda, poskrbite za enobarvno ozadje , fotografirajte pa ga z višine kolesa, torej "naravnost", iz počepa, pravokotno na kolo, in po možnosti malo nazumirajte. Če ga fotografirate z vrha, izpade hecno, kot da ima premajhna kolesa in prevelik okvir...

M71 08.01.2014 20:02
@mndrin:

Fausto, prosim za oceno!

image

 

 

Četnau Fausto čiste petke nalimou, ti pa vsaj jaz priznam da sem ti fouš

Direktor 08.01.2014 20:04
@mndrin:

Fausto, prosim za oceno!

image

 

 

ZAKON

tomyboy2 08.01.2014 20:18

Shrani.si Shrani.si Shrani.si

 

Shrani.si Shrani.si Shrani.si

.....

....

...

..

.

 

 

 Shrani.si

Magnum 08.01.2014 20:40

tomyboy2,super slike,ampak precej nerealne barve...v Photoshopu CC bi moralo to lepše ratat,daj pripopaj originalno fotko kot jo je naredil  Canon EOS 650D...neodločen

p.s.seveda,da ne pozabim hudo kolo...LOOK kolesa itak razturajo...mežik


aero0038 08.01.2014 20:41

Brez besed... Lepšega kolesa še nisem videl! 

biemsi 08.01.2014 20:51
@tomyboy2:

Shrani.si Shrani.si Shrani.si

 

Shrani.si Shrani.si Shrani.si

.....

....

...

..

.

 

 

 Shrani.si

Js ob takem kolesu obnemim...
an_že 08.01.2014 20:52

Čudovito!!!!

markoman 08.01.2014 21:14

Kje je tisti smajli ki si pobira spodnjo čeljust z mize...zapečateno

@tomyboy2: RISPEKT!!!

shootek1 08.01.2014 21:18

Daj ti rajši svojo zverino prilepi presenečen

Junior 08.01.2014 23:09

@Tomyboy2 že res da maš bombastičn fotoaparat sam ni treba spemat z slikami..po mojem mnenju se naj da ena, ki prikazuje celo kolo, kar se pa ostale opreme tiče pa nerabimo 5 drugih slik, ki nam to dokazujejo...(waste of space) pa četut so nevem kejk kvalitetne...

KAVITATOR+ 08.01.2014 23:17

vsaj ene kvalitetne fotke - sicer je pa napopal z predogledom kar ne zasede kaj dosti



 

biemsi 08.01.2014 23:24
@Junior:

@Tomyboy2 že res da maš bombastičn fotoaparat sam ni treba spemat z slikami..po mojem mnenju se naj da ena, ki prikazuje celo kolo, kar se pa ostale opreme tiče pa nerabimo 5 drugih slik, ki nam to dokazujejo...(waste of space) pa četut so nevem kejk kvalitetne...

Se ne strinjam. Kolo, njegov odnos do njega, trud za posneti take fotke... Definitivmo vredno ogleda in daleč od tega da smeti prostor. So fotografije vredne ogleda, pa vedno so njegove take, da te kar potegne noter. Ni dovolj le dober aparat...
Tomiboy ti kar limaj.
Aljo-supersix 08.01.2014 23:54
Taka kolesa,da jih je skoda za nase ceste...
1 2 3 ... 58
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI