MTB WheelSet do 700 eur

Domov > Forum > MTB WheelSet do 700 eur

MTB WheelSet do 700 eur

SORTIRAJ PO:
Gulftown 07.02.2014 07:58

Pozdravljeni. Odločil sem se da bom zamenjal feltne. Izbiro sem skrčil na spodnje dva modela:

DT Swiss: www.dtswiss.com/Wheels/MTB-Wh eels-/XM-1550-TRICON-sup-%C2% A E-sup-26

Mavic: www.mavic.com/wheels-mountain bike-crossmax-st

Oba wheelseta se da dobiti za približno enako ceno (do 700 eur). Vozim pretežno XC, raje pa vidim da so feltne močnejše tudi če so nekoliko težje. Izbira se skrči ker imam Lefty. Ima kdo izkušnje s katerim izmed teh dveh wheelsetov? Ali se DT Swiss res lahko servisira samo na, iz strani DT Swiss, požegnanin servisih (pretežno tujina?)? 

n3o 07.02.2014 17:03

bolje da se obrneš na stran www.mtb.si .... tam ti bodo vedl največ pomagat...no sj se tudi tu kak najde...sam tule so bol cestni in treking kolesarji doma :)

kenz76 08.02.2014 13:20

DT swiss ima "neuničljiva" pesta, zato servisa itak ne boš potreboval... nasmeh  poservisira ti jih pa vsak serviser, če bi bilo treba - enkrat letno snameš račno in jo podmažeš.

drugače pa kontaktiraj še energija bikes - pri njih dobiš FRM wheelset, ki je ZELO lahek, pa vseeno relativno vzdržljiv. tudi z Lefty pesto...

če boš sestavljal sam pa: DT 240 pesta, obroči pa FRM EVO ali NoTubes ZTR Crest ali Alpine. 

pri obeh prideš pod 700€. krepko. mežik  

vengaz 10.02.2014 09:11

samo TRICOMA ne vzet, imel 29er wheelset z leftijem, ko je začelo pokati v pesti TRICOM se je ne da poservisirati ;) 
Predlog kenza76 je ODL ;)
 

Bobi.K 10.02.2014 09:44

mogoče te pa tole pritegne. o kvaliteti ni razprave. industrijski ležaji, ki jih poservisira vsak, pa magari avtomehanik.
www.componentsbike.it/shop/ru ote-crest-wr-29/notubes-crest- ruote-wheels 

Gulftown 10.02.2014 16:46

Hvala vam za nasvete. Na koncu sem vzel kar Crossmax SL. Dobil sem jih za cca. 600 eur. 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI