Pro bike: Matej Mohoric’s Cannondale SuperSix Evo Hi-Mod

Domov > Forum > Pro bike: Matej Mohoric’s Cannondale SuperSix Evo Hi-Mod

Pro bike: Matej Mohoric’s Cannondale SuperSix Evo Hi-Mod

SORTIRAJ PO:
FAUSTO 07.02.2014 08:48

Dost SAVSKE barve!!

IZO 07.02.2014 11:26

Poba je moje višine in jaz imam kratke noge, pa ima on še cm nižji zic! Neki kle ni...neodločen

felx 07.02.2014 11:30

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

-BLAŽ- 07.02.2014 11:42

140mm dolga fajfa v poden in 155mm headtube in 110 dropa med sesežem in balanconasmeh
Le kako morajo taki fantje prekleti korete kot je Sinapse ki so jih primorani voziti na klasikahnasmeh 

kenz76 07.02.2014 11:56
@-BLAŽ-:

140mm dolga fajfa v poden in 155mm headtube in 110 dropa med sesežem in balanconasmeh
Le kako morajo taki fantje prekleti korete kot je Sinapse ki so jih primorani voziti na klasikahnasmeh 

kje si pa njegovga Synapsa našel? na linku je samo SuperSIX

Ban 07.02.2014 12:39
@IZO:

Poba je moje višine in jaz imam kratke noge, pa ima on še cm nižji zic! Neki kle ni...neodločen

Za višino sedeža 77 cm mora met višino razkoraka 87-88 cm. Sam imam pri podobni višini razkorak 91.

versnik 07.02.2014 12:42

Tudi jaz sem isto visok, samo pri teži pa ga vodim kvalitetno

jteam 07.02.2014 13:08
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

perci123 07.02.2014 13:19
@FAUSTO:

Dost SAVSKE barve!!

to ga loči od čiste petice :-)

gorann316998 07.02.2014 16:14

jest mam sedez 77,8cm pa sem 176cm visok pa niti nimam dolgih nog

 

vambomzepokazu 07.02.2014 17:18
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

jteam 07.02.2014 18:27
@vambomzepokazu:
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

so ja, če ne za kolesarja pa za mehanika

gorann316998 07.02.2014 19:40
Kolk kj stanejo taka kolesa:-D
biemsi 08.02.2014 08:29
@jteam:
@vambomzepokazu:
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

so ja, če ne za kolesarja pa za mehanika

Vsaj zame so bolj komot kot Look. Pri lukih vedno zapenjaš tiste viseče pedale, pri Speedplayih, la jih samo pohodiš in je. Bi rekel, bolj pripročno za tiste ki se radi v gostilnah pogosto ustavljamo...
Drugače pa so bili meni predhodni Evoti lepših barvni kompozicij, še posebej Team verzija. No vsake oči imajo svojega malarja.
jteam 08.02.2014 10:18
@biemsi:
@jteam:
@vambomzepokazu:
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

so ja, če ne za kolesarja pa za mehanika

Vsaj zame so bolj komot kot Look. Pri lukih vedno zapenjaš tiste viseče pedale, pri Speedplayih, la jih samo pohodiš in je. Bi rekel, bolj pripročno za tiste ki se radi v gostilnah pogosto ustavljamo...
Drugače pa so bili meni predhodni Evoti lepših barvni kompozicij, še posebej Team verzija. No vsake oči imajo svojega malarja.

moje mnenje je, da so speedplay pedala bolj primerna tudi zaradi blokejev. eni blokeji lahko zdržijo več let, kar look sigurno ne

nm2412 08.02.2014 10:32
@jteam:
@biemsi:
@jteam:
@vambomzepokazu:
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

so ja, če ne za kolesarja pa za mehanika

Vsaj zame so bolj komot kot Look. Pri lukih vedno zapenjaš tiste viseče pedale, pri Speedplayih, la jih samo pohodiš in je. Bi rekel, bolj pripročno za tiste ki se radi v gostilnah pogosto ustavljamo...
Drugače pa so bili meni predhodni Evoti lepših barvni kompozicij, še posebej Team verzija. No vsake oči imajo svojega malarja.

moje mnenje je, da so speedplay pedala bolj primerna tudi zaradi blokejev. eni blokeji lahko zdržijo več let, kar look sigurno ne

od leta 2007 do leta 2014,se pravi več let 90.000km trenutno v uporabi tretji par blokerjev vedno look

jteam 08.02.2014 10:36
@nm2412:
@jteam:
@biemsi:
@jteam:
@vambomzepokazu:
@jteam:
@felx:

Zgleda je tudi pedale zamenjal. Nazadnje je ja imel KEO-te?

cannondale ne vozi look pedal. na njegovo srečo :D 

Pedala so fulll pomembna.

so ja, če ne za kolesarja pa za mehanika

Vsaj zame so bolj komot kot Look. Pri lukih vedno zapenjaš tiste viseče pedale, pri Speedplayih, la jih samo pohodiš in je. Bi rekel, bolj pripročno za tiste ki se radi v gostilnah pogosto ustavljamo...
Drugače pa so bili meni predhodni Evoti lepših barvni kompozicij, še posebej Team verzija. No vsake oči imajo svojega malarja.

moje mnenje je, da so speedplay pedala bolj primerna tudi zaradi blokejev. eni blokeji lahko zdržijo več let, kar look sigurno ne

od leta 2007 do leta 2014,se pravi več let 90.000km trenutno v uporabi tretji par blokerjev vedno look

super 

BANANI 08.02.2014 12:45

Pač ni gostilniški tip kolesarja ...

ken 10.02.2014 09:04


uploaded



@-BLAŽ-:

140mm dolga fajfa v poden in 155mm headtube in 110 dropa med sesežem in balanconasmeh
Le kako morajo taki fantje prekleti korete kot je Sinapse ki so jih primorani voziti na klasikahnasmeh 

Kakšna koreta je Synapse ugotoviš šele ko ga voziš....
Čisti užitek mežik

-BLAŽ- 10.02.2014 13:15

Samo toliko, da ne bo pomote, nikakor nisem mislil, da je Synapse slabo kolo. Kot "koreta" so bili na splošno mišljena vsa kolesa s kao udobno geometrijo oziroma visokim headtubom. Ta kolesa zadnje čase proizvajalci forsirajo tudi na dirkah, ampak pomoje samo zato, da imamo navadni rekreativci lahko ista kolesa kot proji. Meni so smešni, ko vozijo tiste 150mm negativne fajfe, da imajo balanco sploh lahko dovolj nizko.

hopla 10.02.2014 21:16

Malce čudno. Top model in zunanja napeljava zajl zapečateno !

Prince 10.02.2014 22:03

Profiji, ponavadi,  vozijo "premajhna" kolesa, zato pa so take "čudne" dolžine fajf ipd... mogoče velja omeniti, da so verjetno malce bolj gibljivi, kot mi, navadni smrtniki... sicer pa se kolo v osnovi ne razlikuje od naših... če imaš isti model in enako opremo, potem imaš enako kolo kot oni...
 

jteam 10.02.2014 22:28
@Prince:

Profiji, ponavadi,  vozijo "premajhna" kolesa, zato pa so take "čudne" dolžine fajf ipd... mogoče velja omeniti, da so verjetno malce bolj gibljivi, kot mi, navadni smrtniki... sicer pa se kolo v osnovi ne razlikuje od naših... če imaš isti model in enako opremo, potem imaš enako kolo kot oni...
 

odvisno od proizvajalcev. načeloma bi to, kar vozijo profijo moralo biti na voljo v trgovinah, ampak..... :D

ken 11.02.2014 12:18


uploaded



@-BLAŽ-:

Samo toliko, da ne bo pomote, nikakor nisem mislil, da je Synapse slabo kolo. Kot "koreta" so bili na splošno mišljena vsa kolesa s kao udobno geometrijo oziroma visokim headtubom. Ta kolesa zadnje čase proizvajalci forsirajo tudi na dirkah, ampak pomoje samo zato, da imamo navadni rekreativci lahko ista kolesa kot proji. Meni so smešni, ko vozijo tiste 150mm negativne fajfe, da imajo balanco sploh lahko dovolj nizko.


no Blaž, zdej pa poglej zakaj imajo profiji 150 u minus fajfe...mežik

Lumen 13.02.2014 06:40

Total bicycle weight: 7.13kg 

pretežko za UCI mejo in marsikaterega iz tega foruma mežik

Če bi bil še tiste pol kg lažji, bi bil boljši mežik

copi 13.02.2014 08:52
@Lumen:

Total bicycle weight: 7.13kg 

pretežko za UCI mejo in marsikaterega iz tega foruma mežik

Če bi bil še tiste pol kg lažji, bi bil boljši mežik

Profiji itak ne vozijo tako podhranjenih biciklov, kot jih prodajajo nekateri proizvajalci rekreativcem.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI