TACX

TACX

SORTIRAJ PO:
ari.berni 12.02.2014 17:46

V opozorilo!!!

Ne kupujte trenažerja TACX. Po malo več kot 14 mesecih mi je trenažer Satori začel ružiti. Niso ležaji, temveč tam nekje pri vztrajniku. Že pri nakupu so me verjetno nategnili, saj je bila zajla prenategnjena oz. ni kazala pravih stopenj obremenitve. Kupljen nekje pri Kranju. Valy Žagar.

Pravkar sem spravil to sranje v prafaktorje. Nikoli več Valy, nikoli več TACX.

versnik 12.02.2014 18:00

Glej, to je tako kot da kupiš vokswagen up in ugotoviš da ima trivalni motor, da ne gre nikamor, nima prostora in je znotraj ves plastičen. Pol pa zaključiš da nikoli več Vokswagna. 
Tacx je vodilni v trenažerjih, kupi pravega ( jaz trenutno uporabljam Bushido) in boš videl.
lp 

ari.berni 12.02.2014 18:02

aja, če kupim polota bo samo za eno leto

????

saj človek ne pričakuje veliko, ampak za 2 x na teden po 1 uro bi pa že moral zdržat malo več kot 1 lejtu.

bianchiman 12.02.2014 18:15

Fantje kupte kinetica, tm so vsi fajn kul

versnik 12.02.2014 18:28
@ari.berni:

aja, če kupim polota bo samo za eno leto

????

saj človek ne pričakuje veliko, ampak za 2 x na teden po 1 uro bi pa že moral zdržat malo več kot 1 lejtu.

Glej nisem mislil tako. Vendar je razlika med vstopnim modelom in nekim boljšim. Zmotilo me je samo posploševanje. 
Kar se pa Valy-a tiče imaš pa prav 

ari.berni 12.02.2014 19:10

image

Če me še kdo ne pozna

MADONE 12.02.2014 21:16
@ari.berni:

V opozorilo!!!

Ne kupujte trenažerja TACX. Po malo več kot 14 mesecih mi je trenažer Satori začel ružiti. Niso ležaji, temveč tam nekje pri vztrajniku. Že pri nakupu so me verjetno nategnili, saj je bila zajla prenategnjena oz. ni kazala pravih stopenj obremenitve. Kupljen nekje pri Kranju. Valy Žagar.

Pravkar sem spravil to sranje v prafaktorje. Nikoli več Valy, nikoli več TACX.

Fantje, Tacs Satori imam že ene tri leta, ves čas dela brez posebnosti. Torej, bicikel gre gor in se goni.. nobenih problemov z ruženjem, z prestavami, gumo ipd.
  Glede na moje dobre izkušnje bi ga priporočil tudi ostalim, mislim da za dokaj nizko ceno dobiš dober trenažer..

Verjamem pa, da se lahko tako kot vsaka stvar tudi pokvari. Na žalost nisi nič napisal če si kaj kontaktiral Valy v Kranj. Iz prebranega je za sklepati, da si se šel kar sam svoj mojster in ker zadevo pač nisi uspel usposobiti, si ugotovil da je Tacx Satori zanič trenažer, trgovec pa prevarant. A tako ne gre!

Prvič bi se moral obrniti na svojega trgovca že takrat ko si ugotovil, da ti ne štimajo stopnje obremenitev.Trgovec bi ti moral in verjetno bi ti uredil brez vprašanj. Drugič pa ko ti je začelo ružiti. Mogoče je šlo za napako, ki bi jo krila garancija, mogoče pa do tega sploh nebi prišlo, če bi pravi čas rešil težave z zajlo ipd. Tega ne veš, ker tega nisi storil..ali si?
  Si pa očrnil trgovca, čeprav mu očitno nisi predstavil svojega problema..pa saj ne veš kako bi reagiral na tvoj problem in kako bi ga rešil..

Če imaš avto, ali pa ko ga boš imel in če boš ob prvi okvari enako ravnal, te bo še bolela glava ..

L.P. 

ari.berni 12.02.2014 22:41

Zgoraj sem narobe napisal.

Moral bi napisati, da obstaja sum, da so me nategnili.

Bil je že sestavljen, brez embalaže in obstaja velika verjetnost, da ga je nekdo vrnil.

Da bi se 100 km vozil, pa tudi ni bilo potrebe saj sem se kmalu navadil, da je bila najtežja stopnja na 3 najlažja pa na 4.

Do pred 14 dnevi je tudi meni deloval brezhibno.

Obstaja pa tudi MOŽEN sum (ne trdim, da si), da si ti Madone eden izmed trgovcev, ki prodajajo TACX-e in jih samo hvali.

Pa brez zamere.

primoz69 13.02.2014 08:57
@ari.berni:

Bil je že sestavljen, brez embalaže in obstaja velika verjetnost, da ga je nekdo vrnil.

Da bi se 100 km vozil, pa tudi ni bilo potrebe saj sem se kmalu navadil, da je bila najtežja stopnja na 3 najlažja pa na 4.

Obstaja pa tudi MOŽEN sum (ne trdim, da si), da si ti Madone eden izmed trgovcev, ki prodajajo TACX-e in jih samo hvali.

Pa brez zamere.

No, jaz sigurno nisem trgovec...Tacx-a (Flow) imam že enih 7 let, na odometru piše cca 19k km...še zmeraj se suče in dela ko švicarska ura, nikoli težav z ruženjem ali čem podobnim...zgleda da si res imel 'nesrečo'

MADONE 14.02.2014 16:29
@ari.berni:

Pa brez zamere.

Ne nisem trgovec, sem le uporabnik Tacx-sovega trenažerja, ki pa ni bil kupljen v Valy-u in s katerim nimam nobenih težav..

Je pa tudi meni ta trgovec preveč odaljen za večkratne obiske, v Valy-u sem le nabavil Mtb-ja, pa še to le zato, ker sem ga dobil z dobrim popustom. In takrat ter kasneje ko sem rabil nekaj delov za kolo so bili zelo korektni.. Sem jih pa kontaktiral prek emaila in telefona..

Drgač pa nobene zamere :) hotel sem ti le namigniti, da na forumu ne boš rešil ničesar.. prej z trgovcem ali serviserjem.

L.P. 

www.valy.si 25.02.2014 10:32

Še komentar prodajalca Valy

Tacx prodajamo že vrsto let in do sedaj nismo imeli reklamacij, kar govori v prid kvalitete izdelkov Tacx.

Žal nas kupec res še do danes ni kontaktiral. 

Vsi izdelki Tacx imajo garancijo 12 mesecev od nakupa. Če je za vzrok napake kriv proizvajalec ali mi kot prodajalec je napaka vedno odpravljena brezplačno.

Da pa izdelek ni bil v originalni embalaži je zato, ker vedno trenažerje sestavijo naši serviserji zato, da se izognemo napakam in dodatnemu deli pri sestavljanju kupcev samih. Če je želja stranke po originalni embalaži jo tudi dobi.  V trgovini prodajamo samo nove trenažerje.

V izogib prihodnjim težavam naprošamo vse kupce, naj se najprej obrnejo na prodajalca, kjer so izdelek kupili ali na pooblaščenega serviserja.

S pravim odnosom se da skoraj vse rešiti v dobro stranke, kdaj tudi po garancijskem obdobju.

S spoštovanjem,

trgovina Valy - Žagar

Kokrica pri Kranju

www.valy.si

Jaromir 25.02.2014 11:11
@MADONE:

Verjamem pa, da se lahko tako kot vsaka stvar tudi pokvari. Na žalost nisi nič napisal če si kaj kontaktiral Valy v Kranj. Iz prebranega je za sklepati, da si se šel kar sam svoj mojster in ker zadevo pač nisi uspel usposobiti, si ugotovil da je Tacx Satori zanič trenažer, trgovec pa prevarant. A tako ne gre!

Klasika. Nisem iz kolesarske branže, amapk videno že miljonkrat. Pri nas na servisu interno označujemo take "DIY-čki" (do it yourself). Vedno je isto... pizdakat 100 na uro, metat zadevo ob tla, na koncu se pa ugotovi da je človek samo enostavno eden mnogih prepametnih mojstovalcev. Ne moreš zgrešit, prav vsi DIY-ji so narejeni po istem kopitu. Kot bi jih copy/paste-al. Enak aroganten nastop, enako modrovanje...

Drugo kar je: Izdelek Trgovec le proda, in kupec ga ponavadi kupi po svoji lastni in svobodni volji. Če je v izdelku napaka je za to kvečjemu kriv kontrolor v proizvodnji in ne trgovec. Trgovec je zato da vam proda in kasneje pomaga z uveljavljanjem garancije in s servisnimi storitvami. 

In če si sam z brskanjem po "artiklu" vzameš možnost reševanja napake  po zakonsko določeni poti, potem tako to pač je. Požri dol, bodi tiho in pojdi kupit kaj drugega. 
In by-the-way  zakon o varstvu potrošnikov je napisan tako da je kupec res zaščiten kot kočevski medved. Samo prepameten ne sme biti. 

ari.berni 25.02.2014 11:52

madone:
Tvoje sklepanje je napačno in ni bilo nobenega prčkanja

jerome:
klasika. Pizdaka vedno tisti, ki ne ve za kaj se gre.
Vidim, da znate tudi angleško. Vsa čast. 
Seveda pa bi bilo za vas trgovčiče zelo primerno, da bi bili kupci tiho in kupovali vrnjene oziroma reklamirane artikle, ki so jih vrnili vaši prijatelji in vaše sorodstvo. Kajneda!

Jaromir 25.02.2014 12:03
@ari.berni:

Seveda pa bi bilo za vas trgovčiče zelo primerno, da bi bili kupci tiho in kupovali vrnjene oziroma reklamirane artikle, ki so jih vrnili vaši prijatelji in vaše sorodstvo. Kajneda!

ne vem kje ste to prebrali?  
kot sem rekel --> ZVPot.
www.pisrs.si/Pis.web/pregledP redpisa?id=ZAKO513

Omogoča veliko in še več. Jasno pa da ne podpira pametovalcev ki zdrkajo zadevo in bi potem imeli novo. 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI