Števec Sigma

Domov > Forum > Števec Sigma

Števec Sigma

SORTIRAJ PO:
Sokratus 10.03.2014 20:04

Zdravo, vem da je že kar nekaj tem na tole, samo me specifično zanima nekaj podatkov. Zanimam se za nakup novega/rabljenega števca za kolo, ki bi opcijsko imel pašček za tek na roko.
Gibam se nekje od 150 do 250e z vso opremo, ter trenutno ogledujem SIgma Rox 10, ki mi je še posebej všeč ker v spodnjem delu izrisuje navigacijo, pravzaprav za podoben denar ne dobiš  ničesar podobnega. ima kdo z rox 10 izkušnje, pa morda kje ga kupiti najceneje? kaka alternativa?

Hvala lepa za odgovore! lp

kolesarnica.si 12.03.2014 21:35
@Jenc0:

Zdravo, vem da je že kar nekaj tem na tole, samo me specifično zanima nekaj podatkov. Zanimam se za nakup novega/rabljenega števca za kolo, ki bi opcijsko imel pašček za tek na roko.
Gibam se nekje od 150 do 250e z vso opremo, ter trenutno ogledujem SIgma Rox 10, ki mi je še posebej všeč ker v spodnjem delu izrisuje navigacijo, pravzaprav za podoben denar ne dobiš  ničesar podobnega. ima kdo z rox 10 izkušnje, pa morda kje ga kupiti najceneje? kaka alternativa?

Z Roxom 10 nima še nihče izkušenj, ker ga še nihče nima. V prodaji pa bodo zdaj zdaj.

Lp

DR.U 13.03.2014 09:15

BIKE-DISCOUNT.DE cena.229,00

fullstrike 13.03.2014 12:42
@kolesarnica.si:
@Jenc0:

Z Roxom 10 nima še nihče izkušenj, ker ga še nihče nima. V prodaji pa bodo zdaj zdaj.

Lp

Če Vi nimate v prodaji še ne pomeni da ga nihče nima! Poznam dva ki ga imata in sta zadovoljna z njim. Tako da ne lapajte v prazno.

In v prodaji so tudi že bili konec poletja,vmes je bila luknja,sedaj pa so tudi že navoljo.

solo 13.03.2014 19:55

V extrem vitalu ga dobiš za 150 evrov brez senzorjev in cca. 200 evrov s senzorji. Sem ga ravno danes gledal.

Rumbler 14.03.2014 08:06

Jaz ga imam.

Edino slabost vidim, v zelo težko berljivem zaslonu.

No pa tudi z višinci si še nisva prišla skupaj. kaže jezik

Dare58 14.03.2014 09:38
@Rumbler:

Jaz ga imam.

Edino slabost vidim, v zelo težko berljivem zaslonu.

No pa tudi z višinci si še nisva prišla skupaj. kaže jezik

Kaj pomeni zelo težko berljiv zaslon?

lp, Dare

Rumbler 14.03.2014 09:58

Problem je v ukrivljenem steklu.

Dobro berljiv zaslon je samo ob močni direktni svetlobi.  Kakor je malo oblačno, je zelo težko brati iz njega, probleme pa povzročajo tudi odsevi okolice na zaslonu.

Predhodno sem imel Sigmo MHR 2006 in ni bilo teh problemov. Velikost znakov je bila enaka.

david132 12.06.2014 20:00

živjo! imam števec sigma 16.12 sts+cad. Kadenca mi dela samo na zacetku cca. 5 min, potem se ugasne in ne prižge več nazaj. Senzorji so nastavljeni dovolj blizu. lp, hvala nasmeh

david132 12.06.2014 22:32
Aja sh res, a ma kdo ksn predlog kaj nj nardim?:D
solo 13.06.2014 05:38
@david132:

živjo! imam števec sigma 16.12 sts+cad. Kadenca mi dela samo na zacetku cca. 5 min, potem se ugasne in ne prižge več nazaj. Senzorji so nastavljeni dovolj blizu. lp, hvala nasmeh

Mogoče slaba baterija v senzorju.

Lp

david132 13.06.2014 07:49

Sem šel kupit novo in jo zamenjal, ampak nič drugače:/ lp

Bač 13.06.2014 08:20
@david132:

Pozdravljen, imam Sigmo Rox 10.0 GPS in imam podobne probleme s senzorjem kadence. Meni pa na začetku,ko začnem vožnjo ne dela, če se pa kje ustavim za toliko časa,da se števec samodejno ugasene in ga moram pri nadaljevanju vožnje potem spet prižgat mi pa kadenca začne normalno delat. Da ne govorim kakšna je karta v data centru 3,3. Mesta in kraji so malo napisani v nemščini,malo v slovenščini,karta je malo barvna,malo črnobela. Če hočem načrtovat traso po kateri bi me vodil preko gps-a mi pa po zemljevidu,ko klikam traso noče zavit na eno stransko cesto. Sem probal vse opcije ala ceste, stranske poti itd.
Tako,da slab izdelek za toliko denarja. Mal bi še dal zraven pa bi imel Garmina... Sem pa podrobno opisal težave v mailu,katerega sem poslal prodajalcu kjer sem števec kupil in bom sedaj videl kakšen bo odgovor,ker s števcem sem nezadovoljen in ga bom dal nazaj in vzel drugega.

Lp.

david132 13.06.2014 13:07
Tudi jst sm to ze pomislil, v garanciji je se:D hvala, lp
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI