Velikost bidona

Domov > Forum > Velikost bidona

Velikost bidona

SORTIRAJ PO:
contador_91 15.03.2014 22:50

Pozdravljeni!
Ker imam bidone zelo veliko v uporabi, sem se odločil, da bom kar prek neta nabavil 6, 8 komadov. Me pa zanima, če so premeri flašk standardni, ali to lahko varira in bi imel s tem probleme z umestitvijo v nosilec? 

cky2k 15.03.2014 23:36

Jaz mislim, da ne bi smel imet problemov.

nejchy 16.03.2014 03:46

vse paše! :) ;)  univerzalno! ;) Volumen posameznih bidonov se pa razlikuje... npr. 6.1 , 7.1 litra... obstajajo tudi literski...  ampak to samo na račun višjih bidonov,  obseg( premer) je enak pr vseh! :)

TomazK 16.03.2014 06:23

Sploh ni res. Bidoni se razlikujejo tudi po širini. Pri nekaterih ožjih modelih zna bit problem če imaš karbonske košarice, saj lahko padajo ven na slabih cestah.

nejchy 16.03.2014 10:55
@TomazK:

Sploh ni res. Bidoni se razlikujejo tudi po širini. Pri nekaterih ožjih modelih zna bit problem če imaš karbonske košarice, saj lahko padajo ven na slabih cestah.

upsss, potem pa zgleda, da sem sam mel srečo ko sem jih nabavljal(pa mam tudi karbonske košarice)...do zdej je vse pasalo...

Pardon za napačno informacijo :) Sicer se gre ap s kolesom do prodajalne, pa se kupi tisto kar je kompatibilno :)

guki 16.03.2014 16:38

Ko sn nabavil camelbeckove sem moral nabaviti tudi druge bidonhalterje bolj širše. V elitove ni šel poln oziroma je šel zelo na trdo in je točil, drugače tudi trgovc ni verjel dokler ni videl na lastne oči.

Jaromir 16.03.2014 17:32
@guki:

Ko sn nabavil camelbeckove sem moral nabaviti tudi druge bidonhalterje bolj širše. V elitove ni šel poln oziroma je šel zelo na trdo in je točil, drugače tudi trgovc ni verjel dokler ni videl na lastne oči.

Elita Cannibal in camelback je povsem kompatibilen.

Mili vanly 16.03.2014 17:37

Camelback bidoni gredo v Elite karbonske nosilce zelooooooooo na trdo, kahko potrdim iz lastne izkušnje

SHad 16.03.2014 18:06

Meni grejo Camelbackovi bidoni v Elite najlon nosilce brez problemov.
Očitno so potem pri karbonskih nekaj zaj.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI