Trgovina

Domov > Forum > Trgovina

Trgovina

SORTIRAJ PO:
Olimpicus 07.04.2014 20:14

Ok imam eno dokaj enostavno vpraašanje.Pogrešate pri nas spletno stran kjer bi se dalo kupovati kolesarsko opremo (predvsem oblačila)?Ne govorim za spletne strani,ki imajo tudi fizične trgovine ampak samo online prodajo.

bécane 07.04.2014 21:16

Jaz osebno ne pogrešam, ker si ne predstavljam, kako bi kupoval ne da bi prej probal. A ti misliš prej v kaki trgovini probat, pol pa ceneje kupiti online krik

Sam tudi nikoli ne kupujem oblačil online, ker ne vem kdo vse je ta oblačila nase vlačil in jih potem vrnil v trgovino nasmeh

gbauer13 07.04.2014 21:21
@bécane:

Sam tudi nikoli ne kupujem oblačil online, ker ne vem kdo vse je ta oblačila nase vlačil in jih potem vrnil v trgovino nasmeh

V fizični trgovini pa imajo ponavadi spisek kdo, kdaj in kaj je nekdo probal :P

Ponavadi kupujem oblačila vedno istega proizvajalca in mi tako ni problem kupiti tudi online, ker vem, katera velikost mi ustreza... 
Ne razumem pa čisto vprašanja, kaka razlika je, če je istočasno fizična in online trgovina v primerjavi s tem, da bi nekdo imel samo online trgovino? :) 

Sicer pa jaz osebno ne pogrešam, če česar ne dobim pri nas, pa naročim v tujini :) 

Olimpicus 07.04.2014 22:27

Ja glede na to da pri nas ni strani,kjer bi se dalo kupit normalne drese sem imel v mislih online trgovino,ki bi ponujala kolesarska oblačila.Če ti velikost ne odgovarja seveda lahko vrneš nazaj....tudi sam naročim iz tujine a če mi ni velikost prava prej mine sezona predno uredim vračilo in dobim dobropis ali pa denar.Je drugače če dobiš naročeno blago v dveh dneh ali pa v 20-ih.Dostikrat se mi zgodi da si izberem dres na spletni strani določene trgovine in potem ob obisku trgovine ugotovim da imajo na zalogi samo en kos in to v velikosti xxxl.....

Jaromir 07.04.2014 22:29
Ne zastopim te najboljs zakaj bi rad imel samo online prodajo? Zaradi boljsih cen? Pozabi . To se ne bo zgodilo. V sloveniji ima skoraj vsak trgovec tudi svoja zastpstva za dolocene znamke in jih zelo neradi delijo z drugimi.
Najbolj bi jih jebnil da bi nekdo zacel vozit robo iz zunaj. Samo se pa spet pojavi vprasanje ekonomske upravicenosti takega projekta. Onlinarji ponavadi delajo z malimi zasluzki
Jaromir 07.04.2014 22:31
PS: online trgovci samo cakajo take da si zmisljujejo in trikrat vrnejo robo preden jim je nekaj vsec.
Olimpicus 07.04.2014 22:33

Ja če bi imeli normalno online trgovino z dostopnimi cenami kjer bi bilo vračilo brezplačno bi bilo uredu.

KolesamSkorajVsakDan 08.04.2014 01:04

Malce nevmesna, ampak se vseeno tiče nekaterih spletnih trgovin. Ne razumem, kje je fora izdelkov, ki jih ni na zalogi in ko jih naročiš z miselnostjo bom pa počakal in ti pol povedo, da je to nedobavljivo in mi predlagajo xy zadevo... In zadevo seveda še naprej gledaš med njihovo "ponudbo". Jim to "ribarjenje" na nedobavljive izdelke res nosi tak dobiček ?

Olimpicus 08.04.2014 10:15

Ja se strinjam ja....če imajo nekaj na spletni strani bi lahko poslali sporočilo in rekli to nimamo na zalogi lahko nabavimo...dobavni rok nevem cca.2 tedna.Ne pa da gledam drese na spletni strani in pridem v trgovino kjer imajo vse drese,ki so na voljo na enem stojalu.

Du5aN 08.04.2014 13:09

@ Olimpicus; predlagam da sam odpreš spletno trgovino, pa bomo potem pri tebi naročali in ti vračali neustrezne drese...

Jaromir 08.04.2014 13:56
@Du5aN:

@ Olimpicus; predlagam da sam odpreš spletno trgovino, pa bomo potem pri tebi naročali in ti vračali neustrezne drese...

smeh

bpesan 08.04.2014 20:52
@Olimpicus:

Ok imam eno dokaj enostavno vpraašanje.Pogrešate pri nas spletno stran kjer bi se dalo kupovati kolesarsko opremo (predvsem oblačila)?Ne govorim za spletne strani,ki imajo tudi fizične trgovine ampak samo online prodajo.

Mogoče tole?

www.kalahoo.eu/si/

Olimpicus 09.04.2014 18:27

recimo ja ampak ne z cenami 200€za dres :)

skrajn13 10.04.2014 13:56

Tujina je cenejša!

zuz3k 22.09.2019 21:37

kje na notranjsko kraškem območju obstaja kaka trgovina z cestnimi čeladami 

tista v logatcu je drugje, se mi zdi da je samo še v Idriji ena? 

lp

SODROVC 23.09.2019 09:08

JAN Sport, Vrhnika. 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI