Kolesar ji je poškodoval avto

Domov > Forum > Kolesar ji je poškodoval avto

Kolesar ji je poškodoval avto

SORTIRAJ PO:
KAVITATOR+ 20.04.2014 19:59

Žal tudi tako gnili osebki tavajo po obli

 www.huffingtonpost.com/2014/0 4/16/texting-driver-hits-bicyc list-i-dont-care_n_5158966.htm l

KolesamSkorajVsakDan 20.04.2014 20:29

9mesecev (+9mesecev) brez vozniške ?!? Sem mislil, da psihično nestabilnim ne vračajo vozniške in če ona sodi na cesto potem res ne vem zakaj pri 18 kar vsi ne dobijo vozniškega dovoljenja in ga imajo dokler ne pobijejo določene kvote ljudi.

fuego 21.04.2014 11:13

Kdor pravi, da so ženske za volanom med najvarnejšimi, očitno ni veliko na cesti. Ženske pa mobiteli. Zadnjič, ko sem bil v Mariboru, je ena baba skoraj povozila enega pešca, ko je vozila vzratno. V roki je seveda imela mobitel. Nekaj dni nazaj se pelje moja iz službe in na enem ovinku ena baba pripelje kar po njenem pasu... v roki je imela mobitel. Moja se je morala ustavit z avtom, da ni bilo karambola. V soboto grem v mesto in se spet pelje ena z mobitelom. Ovinek je zvozila tako, da je peljala čez pločnik. Pred 14-imi dnevi se je možu od ženine sodelavke ena zaletela na parkirišču pred Tuš-om. Spet mobitel v roki, sploh ni pogledala ko je šla vzratno... Pa takih zgodb je polno. Ne vem kaj se majo tolk pogovarjat po teh mobitelih. So pa to ponavadi same šminkerce. Ženska z mobitelom v avtu je bolj nevarna od alkoholiziranega voznika.

Jaromir 21.04.2014 12:01
Zadnjic sem na avtocesti prehitel eno ki je delala cel prometni kaos z voznjo z okoli 70kmh. Ko jo pogledam me je pa skoraj kap... Z eno roko mobitel ob ušes z drugo pa si je ravno takrat prizigala cigaret.
In nebi si upal stavit da se ni hkrati se gledala v ogledalo v sencniku.
KolesamSkorajVsakDan 21.04.2014 12:31

The "stupid" 36-year-old was filmed travelling at more than 60mph while cars passed him on the opposite side of the road.

TED20251 21.04.2014 12:48

No treba kur... samo ženske za volanom, tudi taresne kolesarje dostikrat opazim kako vozijo vštric in se pogovarjajo med sabo oz. po telefonu po zelo prometnih cestah in se sploh vedejo na cesti kot da so oni edini na svetu.

Magnum 21.04.2014 12:54

baba spada za šporet in nikamor drugam...amen... kul

maratonc 21.04.2014 18:11
@Jaromir: Zadnjic sem na avtocesti prehitel eno ki je delala cel prometni kaos z voznjo z okoli 70kmh. Ko jo pogledam me je pa skoraj kap... Z eno roko mobitel ob ušes z drugo pa si je ravno takrat prizigala cigaret.
In nebi si upal stavit da se ni hkrati se gledala v ogledalo v sencniku.

TALE PA ZMAGA,BABA F........

mastif 21.04.2014 18:19
@TED:

No treba kur... samo ženske za volanom, tudi taresne kolesarje dostikrat opazim kako vozijo vštric in se pogovarjajo med sabo oz. po telefonu po zelo prometnih cestah in se sploh vedejo na cesti kot da so oni edini na svetu.

ma, take jaz vidim vsak dan. Včasih se vprašam al so na treningu al v debatnem krožku ;)

terezijslo 16.05.2014 15:45
@mastif:
@TED:

No treba kur... samo ženske za volanom, tudi taresne kolesarje dostikrat opazim kako vozijo vštric in se pogovarjajo med sabo oz. po telefonu po zelo prometnih cestah in se sploh vedejo na cesti kot da so oni edini na svetu.

ma, take jaz vidim vsak dan. Včasih se vprašam al so na treningu al v debatnem krožku ;)

To srečaš na vsakem koraku. Samo moramo bit tok pošteni, je tud moških velik na telefonu, sam se vsaj v ogledalo na senčniku ne gledajo nasmeh Pa ne razumem, zakaj je tok težko uporabit slušalke, imaš vsaj proste roke za premikanje senčnika smeh

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI