Rock Racing team Slovenija

Domov > Forum > Rock Racing team Slovenija

Rock Racing team Slovenija

SORTIRAJ PO:
Rock_Racing_Slovenija 20.05.2014 15:59

URADNA OPREMA EKIPE ROCK RACING SLOVENIJA ZA LETO 2014/15

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

vladoV 20.05.2014 19:40

Udarili malo mimo. Kje pa je na dresu kaka lobanja, njihov začitni znak? Brez lobanje ni pravega dresa.

Rock_Racing_Slovenija 26.05.2014 09:26

Vsake oči imajo svojega malarja kul

Rock_Racing_Slovenija 14.06.2014 22:46

Dodali smo še dodatni dizajn dresa, ki je na voljo

uploaded

uploaded

biemsi 14.06.2014 22:53
Pametno, saj je prejšnji čisto mimo sekal, skratka ni bilo nobene rdeče niti Rock Racing-a. Meni se je zdelo, kot bi na BMW-ja Mercedesov znak namontiral... Kej pa ves je napeljalo h novemu dizajnu, nezainteresiranost nad vašim novim dizajnom, ali kak zunanji vpliv?
Joao 15.06.2014 15:23

Na hlačah, rokavih in ob straneh na telesu, belo barvo zamenjajte za črno pa dobite res hud dres.

Še mene bi zamikal... nasmeh

Rock_Racing_Slovenija 16.06.2014 14:38
@biemsi: Pametno, saj je prejšnji čisto mimo sekal, skratka ni bilo nobene rdeče niti Rock Racing-a. Meni se je zdelo, kot bi na BMW-ja Mercedesov znak namontiral... Kej pa ves je napeljalo h novemu dizajnu, nezainteresiranost nad vašim novim dizajnom, ali kak zunanji vpliv?

Kaj nas je napeljalo... hmm.. da se dres ujema z Slovensko zastavo... to je to smeh

Rock_Racing_Slovenija 16.06.2014 14:38
@Joao:

Na hlačah, rokavih in ob straneh na telesu, belo barvo zamenjajte za črno pa dobite res hud dres.

Še mene bi zamikal... nasmeh

zamisel je dobra.... bomo videli smeh

Rock_Racing_Slovenija 16.06.2014 14:40

Še komplet Rock Racing dresa za ženski spol...

uploaded

uploaded

Rainbow 16.06.2014 15:12

Je ženski dres samo v modro-beli kombinaciji?

NeonPunk 16.06.2014 15:15
@Rock_Racing_Slovenija:
@biemsi: Pametno, saj je prejšnji čisto mimo sekal, skratka ni bilo nobene rdeče niti Rock Racing-a. Meni se je zdelo, kot bi na BMW-ja Mercedesov znak namontiral... Kej pa ves je napeljalo h novemu dizajnu, nezainteresiranost nad vašim novim dizajnom, ali kak zunanji vpliv?

Kaj nas je napeljalo... hmm.. da se dres ujema z Slovensko zastavo... to je to smeh

Ujemanje s Slovensko zastavo je natanko 1% še barve niso pravilne..... Ujemanje s Veliko britanijo je pa zgolj naklučje? Ker jst tukaj bolj vidim VB zastavo kot Slovensko :) Ženski komplet mi je pa zelo všečen. 

Tecumseh 16.06.2014 19:11

ženski je pogojno lep, moški pa je čisto preveč načičkan. Preveč vsega na kupu. Trendi v dizajnu grejo nazaj v retro.. čiste linije in minimalizem.  Odstranite tiste "žarke" in ohranite samo grb z lobanjo na belem dresu z modrimi robovi in ovratnikom. Zadaj na majici naj bo veliko tako kot je, spredaj pa naj bo toliko velik kot na hlačah in umaknite ga na levo/desno stran zadrge. 

alen_ 16.06.2014 19:14

uploaded

jaz sem se letos opremil s temle dresom :)

NeonPunk 16.06.2014 19:32

Alen_ Kje si ga dobil jst ga že nekaj časa iščem? :) 

alen_ 16.06.2014 19:39

na aliexpress.com...vtipkaj rock racing in je izbire ogromno...sem pa vzel samo majico in rokavčke...material se mi oboje zdi zelo dober, edino pri rokavčkih je površno sešito skupaj, tako da možno da bo potrebno narediti en šiv čez celo dolžino :) sem dal pa za oboje skupaj 20€

HP 16.06.2014 20:16
@alen_:

na aliexpress.com...vtipkaj rock racing in je izbire ogromno...sem pa vzel samo majico in rokavčke...material se mi oboje zdi zelo dober, edino pri rokavčkih je površno sešito skupaj, tako da možno da bo potrebno narediti en šiv čez celo dolžino :) sem dal pa za oboje skupaj 20€

oooo madona pa kva je z vami?? Če nosiš kitajski dres je potem čisto vseeno da na biciklu nosiš sam gate!!! Današni dresi so narejeni za to da nas zaščitijo pred manjšimi odrgninami!! Pod razno pa ne mislim na sebe dati tisto kitajsko robo, res škoda vsakega denarja.

Isto srenje je z salamonkami ni isto samonka za 30€ kot pa za 125€

Sej boš potem videl ko boš malo bolj nosil blačila, vse te bo srbelo in praskalo

lone_rider 16.06.2014 21:27
@Tecumseh:

ženski je pogojno lep, moški pa je čisto preveč načičkan. Preveč vsega na kupu. Trendi v dizajnu grejo nazaj v retro.. čiste linije in minimalizem.

Rock racing niso nikoli bili minimalistični, vedno so že od daleč padli v oči.

Tecumseh 16.06.2014 21:38
@lone_rider:
@Tecumseh:

ženski je pogojno lep, moški pa je čisto preveč načičkan. Preveč vsega na kupu. Trendi v dizajnu grejo nazaj v retro.. čiste linije in minimalizem.

Rock racing niso nikoli bili minimalistični, vedno so že od daleč padli v oči.

že že... samo manj je lahko več. Ženski je že na 3/4 poti. 

HP 16.06.2014 22:11
@Tecumseh:

ženski je pogojno lep, moški pa je čisto preveč načičkan. Preveč vsega na kupu. Trendi v dizajnu grejo nazaj v retro.. čiste linije in minimalizem.  Odstranite tiste "žarke" in ohranite samo grb z lobanjo na belem dresu z modrimi robovi in ovratnikom. Zadaj na majici naj bo veliko tako kot je, spredaj pa naj bo toliko velik kot na hlačah in umaknite ga na levo/desno stran zadrge. 

hahah isto kot baba... ej nevem kaj ti rečem lahko samo to "ejga nisi v delikates da b salame izbiru"

Mogoče boš še jaz kakšen dres naročil pri njih

Drugač pa ni faj vozit v ponaredkih... 
To bi morala zveza potrošnikov Slovenije narediti kakšen test med originalnimi in fake izdelki

FAUSTO 17.06.2014 07:46

Kakšno kolo pa sodi ob takle dres? Kawasaki?

lone_rider 17.06.2014 08:50

image

ken 17.06.2014 08:51

De Rosa...kako ne veš ??kaže jezik

HP 17.06.2014 09:03
@FAUSTO:

Kakšno kolo pa sodi ob takle dres? Kawasaki?

uploaded

No a ti je ušeč??

Tista tvoja teorija da moraš specialko vozit brez kolesarskih rokavic ne drži... Zadnič sem šel na malo daljšo turo okrog 120km.. Vse ožulene roke sem imel.. nagubano čelo

perc82 17.06.2014 09:43
@alen_:

uploaded

jaz sem se letos opremil s temle dresom :)

panksi na bajkih, TO!

FAUSTO 17.06.2014 09:46

Isusmarijo! Namesto čelade bi lahko tole vozili:

uploaded

uploaded

HP 17.06.2014 11:52
@FAUSTO:

Isusmarijo! Namesto čelade bi lahko tole vozili:

uploaded

uploaded

FAUSTO zelo si me razočaral... sem mislil da si se po teh letih kej k sebi spravil, ampak nič..

Če je ekipa Rock Racing Murcia z takimi dresi zmagovala na amgen tour de california, nevem kva tebi ni jasno. Ok razen če si po poklicu modni oblikovalec.

Pa koga boli k**** kakšne barve bicikla vozimo(moje razmišljanje), važno je da se iz njemu vozi, rekraira,uživa in da ima dobro opremo.

Ko sem jaz kupoval bicikl nisem gledal ker bicikel je lep, ampak kakšna oprema je na tistemu biciklu.

lone_rider 17.06.2014 13:57

image

FAUSTO 17.06.2014 14:09

Grozni ste res! Specialkarstvo je lep šport in krasna rekreacija...ni cirkus! Ti HP, upam, da si vsaj gledal, če je vsaj oprema lepa, če že nisi gledal okvirja. Ok, zastopim, da je vam mladim Rock Racing nekaj čisto drugačnega...ampak mi tastari to že vemo,da je to čisto nekaj drugačnega:) Taki dresi sodijo na tiste Animal dvoboje na dveh kolesih ne pa na specialko, lepo vas prosim...in potlej še punca naj ma na hrbtu človeško lobanjo....to niti za areheologinje ni okusno!  

vladoV 17.06.2014 14:39
@FAUSTO:

Grozni ste res! Specialkarstvo je lep šport in krasna rekreacija...ni cirkus! Ti HP, upam, da si vsaj gledal, če je vsaj oprema lepa, če že nisi gledal okvirja. Ok, zastopim, da je vam mladim Rock Racing nekaj čisto drugačnega...ampak mi tastari to že vemo,da je to čisto nekaj drugačnega:) Taki dresi sodijo na tiste Animal dvoboje na dveh kolesih ne pa na specialko, lepo vas prosim...in potlej še punca naj ma na hrbtu človeško lobanjo....to niti za areheologinje ni okusno!  

Fausto nehej ,no.Kakšno za tastare in za tamlade.  Veš, da se danes tastarim proda največ robe za tamlade. Tastari lovimo zadnje trenutke mladosti. Zato jebeš klasiko za starčke, če smo stari naj vsaj nekaj seka na nas.kul  

lone_rider 17.06.2014 14:54

Fausto, ti si potem še kar na 53x39... klasika pa to?

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI