VABILO

Domov > Forum > VABILO

VABILO

SORTIRAJ PO:
Adventurist 25.06.2014 14:42

Dragi kolesarji

V soboto, 28 junija se ob 9 uri odpravljam izpred gasilskega doma Sveti Štefan na dolgo pot. S kolesom se bova popeljala čez Slovenijo, Italijo, Monaco, Francijo, Španijo in Portugalsko.

Vse tiste, ki radi potujete in vas privlačijo takšna in drugačna potovanja, vas lepo vabim, da spremljate moje potovanje preko facebooka (One life One bike One dream) in pa seveda, da se mi pridružite na štartu, od koder se bomo skupaj s prijatelji kolesarji zapeljali naprej do Mestne občine Celje, se malo poslikali, poklepetali in si pomahali v slovo.

Kdaj: sobota, 28 junij, ob 9 uri

Kje: Gasilski dom Sveti Štefan

Postanek in slovo: Občina Celje ob 10:30 uri

pinjo73 26.06.2014 18:39

Pridem.

Adventurist 26.06.2014 21:55

Pinjo73, super, vsaka družba je dobrodošla :)

Če ima še kdo željo, da me pospremi s kolesom do Celja do občine ali pa še kaj dlje je dobrodošel, lahko se tudi pripeljete z avtom pa me pospremite tako, da mi pomahate v slovo...

Več nas bo, boljše bo vzdušje.

LEPO VABLJENI 

Za dodatne informacije sem vam na voljo, lahko pa me spremljate tudi na facebook strani One life One bike One dream....

Kolesarski pozdrav vsem 

gambrinus 26.06.2014 22:57

Tudi jaz bi z veseljem prišel, ampak mi verjetno čas ne bo dopuščal. Podpiram vse, ki se s kolesom odpravijo kam, tudi sam sem opravil že nekaj tur, samo žal ne dvo mesečnih:). Želim ti, da se imaš fino na poti in obilo dobrih razgledov in spoznanj. Naj bo pot v užitek.

Lp

pinjo73 29.06.2014 10:52

Nekaj fotk iz štarta:

uploaded

uploaded

uploaded

uploaded

Adventurist 17.09.2014 21:44

Lep pozdrav vsem skupaj

Evo me, jaz sem nazaj, po 70 dneh pohajkovanja s kolesom naokoli se je bilo, moram priznat, kar prijetno vržt v domačo posteljo, čeprav, no ja, spanje pod milim nebom tam nekje sredi ničesar, ima tudi svoje čare.

Če koga zanima kakšna informacija glede samega potovanja mi lahko piše zasebno sporočilo na moji facebook spletni strani:

One life one bike one dream 

Kolesarski pozdrav vsem,
Anja 

majcka 18.09.2014 18:57

Anja, same čestitke. Ker nima FB-ja in tam ne moram ni kaj početi, razed, da si ogledams likice, pa upam da tole prav tako velja.

LIKE IT! LIKE IT! LIKE IT!

Pa srečno še naprej. Maja

Adventurist 26.12.2014 13:40

Zdravo Maja

Velja velja, hvala za podporo :D 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI