športne stave

Domov > Forum > športne stave

športne stave

SORTIRAJ PO:
iMartin 08.07.2014 22:01

Pravkar je bila dobra oddaja na RTV Slovenija o športnih stavah. Nič ni bilo omenjeno kolesarstvo. Kaj mislite ali je kolesarstvo imuno na te stvari. Jaz grem stavit, da je Cavendish namerno padu :)

NeonPunk 08.07.2014 22:17

Stave so povsod, samo da je denar zravn :) V kolesarstvu ti dam primer letošnjega tour de France, kjer si napovedal končnega zmagovalca toura in si lahko prislužiž 1M (ameriških dolarjev)  :) 

NeedForSpeed 21.06.2017 08:09

Športne stave so pokvarile šport. Veliko je nameščanja rezultatov, še posebno v drugih ter tretje razrednih ligah. Športne stave so veliki biznis, zato je tudi kolesarstvo pod vplivom. Letno športne stave obrnjejo okoli 450 milijard denarja. Prepreposto preveč, da bi se mu lahko uprli.

dakux 18.01.2021 23:16

Da ne odpiram nove teme.

Nekaj časa sem stavil na estavah vendar sem kasneje ugotovil da so kvote precej slabše kot na tujih stavnicah. Nato sem nekaj časa igral na bet at home in bet365 vendar je kaj kmalu slovenija zablokirala dostop do teh dveh stavnic. Na srečo sem naletel na tole stran ki ponuja dostop do bet at home. Zanima me če kdo ve ali je na enak način mogoče dostopati tudi do bet365? Bi bil zelo hvaležen ker mi je res dobra stavnica.

Hvala

Bitcoin 19.01.2021 23:26

https://www.288365.com/



Quercus 20.01.2021 23:39

Pa zanimivo da jih največ igrajo osebe z nižjimi dohodki in mularija


1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI