Nakup treking kolesa

Domov > Forum > Nakup treking kolesa

Nakup treking kolesa

SORTIRAJ PO:
Jahavek 12.07.2014 21:21

Pozdravljeni!

Kupujem novo treking kolo do max 650€. Vozim se večinoma le po cestah (rekreativne narave), vendar nočem specialke, poleg tega budget ni primeren. Prosim za predloge, saj sem po prebiranju in spraševanju prodajalcev vedno bolj zmeden. Ali je vredno pri taki ceni gledati na kolo z diski? Jaz osebno bi jih zelo rad imel, vendar ali je res, da za tako ceno niso kaj prida kvalitete? Z znamkami nisem obremenjen, hočem le, da bi za ta denar dobim čim več.

 

Nekaj moji izbrancev:

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=4246 &langid=2

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=3418 &langid=2

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=3520 &langid=2

 

Poleg tega, ali je dobro imeti vzmetene vilice?

 

miha 12.07.2014 21:33

Ravno danes smo kupili en ženski treking.

Velika izbira in dobra oprema, za dobro ceno.

www.energijabikes.com/ghost-2 014/cross-trekking

MatMat 12.07.2014 23:50
@Jahavek:

Pozdravljeni!

Kupujem novo treking kolo do max 650€. Vozim se večinoma le po cestah (rekreativne narave), vendar nočem specialke, poleg tega budget ni primeren. Prosim za predloge, saj sem po prebiranju in spraševanju prodajalcev vedno bolj zmeden. Ali je vredno pri taki ceni gledati na kolo z diski? Jaz osebno bi jih zelo rad imel, vendar ali je res, da za tako ceno niso kaj prida kvalitete? Z znamkami nisem obremenjen, hočem le, da bi za ta denar dobim čim več.

 

Nekaj moji izbrancev:

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=4246 &langid=2

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=3418 &langid=2

www.velo.si/product2.aspx?PId =15 &id2=3520 &langid=2

 

Poleg tega, ali je dobro imeti vzmetene vilice?

 

Najnižjo ceno določene znamke lahko dobiš le pri uvozniku. Izberi znamko, poišči uvoznika in povprašaj za ugodno ceno. Čist enostavno! To formulo sem uporabil tudi sam......in deluje!


Glede disk in V-zavor je pa tako. Obe varianti sta dobri. V-zavore so zelo enostavne za vzdrževanje, pri diskih pa je treba biti malenkost bolj tehnični tip. Ko enkrat razumeš delovanje enega in drugega sistema, je vse skupaj otročje enostavno! Prednost diska je predvsem ta, da primejo v vseh pogojih, V-zavore pa slabše primejo v mokrih in prašnih pogojih (umazani obroči itd.). Ob mojem nakupu bicikla sem se držal načela: bolje je imeti dobre V-zavore, kot slabe diske.


Vzmetne vilice potrebuješ na makadamu, na asfaltu pa praktičo niso potrebne. OK, nekje je tudi asfalt tako bogi, da je bolje imeti odprte vilice, načeloma pa je za vožnjo po asfaltu dovolj navadna trda vilica. Vse specialke, ciklokrosi in hibridi imajo trdo vilico. 

LP 

-BLAŽ- 13.07.2014 00:56

www.veb-company.si/izdelek/41 75/kolo-cube-curve-pro-14.html

 

takega v črni barvi dobiš v VEB-u s popustom za 595eur. Pa brez skrbi, taki diski delujejo zelo vredu. V zavore so za zgodovino že zelo dolgo!

bojan63 13.07.2014 02:18

Za ta denar glej da dobiš 30 prestav pa bo nakup dober,zavor ne moreš izberati ker ni več na voljo V-brejkov ki so 3x cenejši za vzdrževanje in ne cvilijo.Če ti ne rata dobiti se obrni name.Lahko bi si ogledal tudi kak fitnes bike ki je brez amortizerja in s opremo od specijalke naprimer z Tiagro.

Zlodej 13.07.2014 07:02

lahko ti ponudim kaj od specialized in prides tudi pod 500eur :D novo seveda :D

Jahavek 13.07.2014 10:34

Blaž, žal ima ta kolo kramparice. Rad bi imel, da ima kolo bolj cestne gume. Miha, Ghost mi je kar všeč. Ampak ali je oprema dovolj dobra za ta denar? Nekaj sem gledal, da suntour vilice niso dobre. Kaj menite? Zlodej, ja ponudi :)

Crosser 24.07.2014 00:49

Nepremagljive komponente za to ceno. Vse komponente deore, zadnji menjalnik 30 deore shadow. Pesta, prestavne ročke deore. Enak Stevens stane najmanj 200 EUR več.

www.pepperbikes.de/cross-bike /cross-black-pepper.html

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI