SI ZA KOLESARSKI DŽIRO NA MORJE??

Domov > Forum > SI ZA KOLESARSKI DŽIRO NA MORJE??

SI ZA KOLESARSKI DŽIRO NA MORJE??

SORTIRAJ PO:
užitek 26.07.2014 15:00

V začetku septembra, nameravam izpeljati enotedensko  dopustniško kolesarsko popotovanje v hrvaško Istro ob morju...V veselje bi mi bila prijetna družba vzdržljive prijetne in izkušene kolesarke, ki bi z mano delila čudovite kolesarske užitkee, morja, sonca in prijetne družbe....Če si vsaj malo avanturistke, vešča adrenalinskega kolesarjenja in popotovanja ...ter željna spoznavanja, te vabim da se oglasiš, in skupaj izpeljeva to avanturooo...lp užitekmežiknasmeh

MITO8 27.07.2014 09:39

(.....ob vsaj enostranskem interesu, pa se lahko zmeniva še za kakšen sex tu pa tam. Jah, zakaj pa ne...)

A pa prov samo punca pride v poštev? Kr prprav se, da boš septembra sam dol poganov. To ne laufa tkole.....

Naberi si nekaj kandidatov, pojdi z njimi nekajkrat na kolesarjenje (krajše ture tam kjer si doma) in razmisli, s katerim se najbolje ujameš (da ne boš jemal nekih sitnih fotrov). Če ne dobiš nobenega, pa pojdi sam. Vseeno boljše, kot pa da doma gledaš TV.


P.S.: Če pa je katera zainteresirana za manj kolesarjenja (ali nič) in precej več avantur in adrenalina, pa lahko kontaktira mene. Nisem tako izbirčen kot @užitek, zato sprejmem tudi več punc (naenkrat ali v različnih terminih). Seveda pa brez slike ne bo šlo. zapečateno

deco 27.07.2014 10:01
@MITO8:




P.S.: Če pa je katera zainteresirana za manj kolesarjenja (ali nič) in precej več avantur in adrenalina, pa lahko kontaktira mene. Nisem tako izbirčen kot @užitek, zato sprejmem tudi več punc (naenkrat ali v različnih terminih). Seveda pa brez slike ne bo šlo. zapečateno

Jaz pa nisem tako izbirčen kot predhodnika, tudi brez slike gre, saj so vse kolesarke luštne.poljub

kink-konk 27.07.2014 14:41
@užitek:

V začetku septembra, nameravam izpeljati enotedensko  dopustniško kolesarsko popotovanje v hrvaško Istro ob morju...V veselje bi mi bila prijetna družba vzdržljive prijetne in izkušene kolesarke, ki bi z mano delila čudovite kolesarske užitkee, morja, sonca in prijetne družbe....Če si vsaj malo avanturistke, vešča adrenalinskega kolesarjenja in popotovanja ...ter željna spoznavanja MOJEGA TELESA, te vabim da se oglasiš, in skupaj izpeljeva to avanturooo...lp užitekmežiknasmeh

 smeh

grega12 27.07.2014 16:17
Zmenkarije.com!!! Pozbu si napisati kakšen podatek o svojem TELESU! Saj veš, da se bojo punce lažje odločile! Pa kakšno slikico prilimaj zraven! Svašta...
NO_brakes 28.07.2014 00:02

Nehite bit nesramni tle gor no...

 

Jaz sem šel lansko leto tud sam, evo eno fotko koga srečal na poti tja...  kaže jezik

 

 

image

 

Kr slinte se zdej, ja... smeh

Ban 28.07.2014 07:18

Ena podobna tej je bila v Umagumežik

KolesamSkorajVsakDan 28.07.2014 12:54

Jaz sem bolj za swingersko avanturo, izgled ni važen... Ona moj treking jaz pa njeno carbon specialko smeh

 

p.s. Ne obsojam takšni tem, če mu rata zakaj pa ne... Eni jih iščejo pijani v diskotekah, drugi pa na kolesu, pač kar ti bolj ustreza... Sej je ja logično, da boš naprej iskal na svojem področju in se ne boš šel učit nekih plesov, samo zato da boš v družbi punc (kar popularen in družbeno sprejemljiv nasvet ljudem, ki so osamljeni in ne vedno kje iskati punco) Aja pa če bi tako temo odprla punca, bi verjetno bila smrtna tišina, pa njen predal seveda poln ZS-jev s ponudbami kaže jezik

deco 28.07.2014 12:56
@NO_brakes:

Nehite bit nesramni tle gor no...

 

Jaz sem šel lansko leto tud sam, evo eno fotko koga srečal na poti tja...  kaže jezik

 

 

image

 

Kr slinte se zdej, ja... smeh

Revca upam da si ji pomagal. Po sliki sklepam da ji je guma spustila.

Maratonac 28.07.2014 13:49
@užitek:

V začetku septembra, nameravam izpeljati enotedensko  dopustniško kolesarsko popotovanje v hrvaško Istro ob morju...V veselje bi mi bila prijetna družba vzdržljive prijetne in izkušene kolesarke, ki bi z mano delila čudovite kolesarske užitkee, morja, sonca in prijetne družbe....Če si vsaj malo avanturistke, vešča adrenalinskega kolesarjenja in popotovanja ...ter željna spoznavanja, te vabim da se oglasiš, in skupaj izpeljeva to avanturooo...lp užitekmežiknasmeh

Slabo boš ti tkole kakšno ujel , če se ne pohvališ vsaj s kamrco, pa če tud samo platneno!

Napiše se imam vilo z spalnico in predprostorom , prenosljivo in zložljivo!

užitek 28.07.2014 21:37

hvala za žgečklive in prijetne komentarje....he-he, staro pravilo pa je, da kdor išče ta najde....kolesarko, da ne bo pomote, pa brez zamere, sej vas je prijetno brat...lp vsem...užitekmežik

starosta 28.07.2014 21:43

jaz ne spadam med pobrite če gre katera z menoj hahahahahaha

MITO8 29.07.2014 07:37

No, bomo videli, ko boš septembra objavil slike iz tvojega popotovanja. Domnevam pa, da bo to album samih "selfijev". smeh

P.S.: Btw....Meni se ni še nobena javila, pa imam malo bolj "ohlapen" oglas kot ti. Najbrž me punce niso vzele resno.

užitek 30.07.2014 14:04

he-he, upam da bo mene vzela kakšna RESNOOO..pa tiste RESNE, PIŠITE MI NA PRIVAT SPOROČILO .lep dan in lp - užitekkulmežik

NO_brakes 30.07.2014 18:01

Itak, da te bojo vzele resno... Boš moral še en račun odprt, tolk bo ZSjev... smeh

užitek 30.07.2014 20:38

mežik

užitek 02.08.2014 12:34
@užitek:

V začetku septembra, nameravam izpeljati enotedensko  dopustniško kolesarsko popotovanje v hrvaško Istro ob morju...V veselje bi mi bila prijetna družba vzdržljive prijetne in izkušene kolesarke, ki bi z mano delila čudovite kolesarske užitkee, morja, sonca in prijetne družbe....Če si vsaj malo avanturistke, vešča adrenalinskega kolesarjenja in popotovanja ...ter željna spoznavanja, te vabim da se oglasiš, in skupaj izpeljeva to avanturooo...PIŠI NA PRIVAT SPOROČILO-HVALAlp užitekmežiknasmeh

SPOŠTOVANE KOLESARKE KAR HRABRO...

 

 

 

 

NO_brakes 02.08.2014 15:46

In v čem je fora, da citiraš svoj lastni POST!?!? neodločen

lking 02.08.2014 16:08

dviguje temo, čist logično :)

Mili vanly 02.08.2014 16:17

Očitno ni nekega navala ženskih kandidatkmežik

NO_brakes 03.08.2014 13:03

L smeh L

MITO8 03.08.2014 23:21
A ti se vedno ustrajas?

Dej raj naber par kolegov pa pejt z njimi dol. Ce vam bo sreca mila, boste pa magar dol ksne spoznal. Mogoce se bi najdla pa se kksna ruzna frendica, pa bos loh odpelov tale tvoj dziro.
užitek 04.08.2014 21:17

Fantje, punce se že zanimajo...tulk de veste...he-he...lp užitekmežik

NO_brakes 04.08.2014 21:37
@užitek:

Fantje, punce se že zanimajo...tulk de veste...he-he...lp užitekmežik

Kera  klsmehbasa   smehsmehsmeh

 

 

 

PS: Skoraj sem se v hlače, od smeha!!! kaže jezik

 

 

 

mitto11 04.08.2014 21:43

če pa nič nebo pa te mi poberemo ko gemo 13.9 dol na morje..samo v slo

ktm1001 05.08.2014 10:10
@NO_brakes:
@užitek:

Fantje, punce se že zanimajo...tulk de veste...he-he...lp užitekmežik

Kera  klsmehbasa   smehsmehsmeh

 

 

 

PS: Skoraj sem se v hlače, od smeha!!! kaže jezik

 

 

 

Se to ni tolk neumno, če je sposobna 150km prevozit v šusu vsaj debela ali preveč kriplasta ni.

 

To je kr dober filter :)

užitek 07.08.2014 23:22

he-he...ktm1001...pa še res jeee...ena simpatična kolesarka je že na vidiku...punce kr hrabro...na konc bomo žrebal, če bo šlo tak naprej..Sicer paa, če Vas bo več.. pa še bolje- nobene se ne bom branil-res, vsi se bomo imeli fajn in resnično uživali na kolesih, v prijetni družbi, morje,sonce, plavanje, sončenje,glasba,ples,prijetn i klepeti, noč ob tabornem ognju, pečene ribice-saj sem ribič..dobra klopa , hladana pijača..možgane na pašo in UŽIVANJEEEmmmm...to je too...  he-he lp užitekmežik

deco 16.08.2014 18:09

hahahaha majster je mal narobe napisal. Bi moral napisati, rabim mulo da vleče za mano vso robo, šotor , roštilj, ribiško opremo, spalke, brisače, kopalke, pijačo, hladilno torbo, rezerne zračnice, plesalne čevlje  itd........najbolj, da ti jaz posodim kombi  ma že posteljo montirano pa 3 nosilce za kolo in še čovn imaš v marini s skoraj polnim tankom in z vso ribiško in potaplaško opremo na krovu, pa blizu so luštni otoki za pečenje in nudistično sončenje. 

NO_brakes 16.08.2014 19:19

Ne bo časa za izplutje, bo kr v kombiju k ma že postlo notri! smehsmehsmeh

užitek 24.08.2014 21:11

HA-HA-HA...hvala za res čudovite komentarje, sem se od srca nasmejal...ŠE MALOOO...3kandidatke...jipppp ....lp  užitekmežik

 

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI