Pokaži kaj imaš oblečeno

Domov > Forum > Pokaži kaj imaš oblečeno

Pokaži kaj imaš oblečeno

SORTIRAJ PO:
nanisimi 28.07.2014 18:08

Po prebranem zanimivem članku v reviji bicikel, mi je fausto resno dal misliti,o tem kaj vse navlečemo nase in kako izgledamo tisti:kako si že rekel, malo starejši kolesarji.smeh

 

Pa naj se v to temo nalimajo slike "kolesarskih oprav" ,fausto pa če bo utegnil lahko tudi kakšno pokomentira v svojem slogu.

Aja pa,fausto prosil bi te še za povezavo do tistih dveh možakarjev iz Amerike, ki praviš da delata drese primerne za nas mlade. kaže jezik

 

Seveda so k predstavitvi oprav vabljene tudi kolesarke.

KolesamSkorajVsakDan 28.07.2014 18:25

Haha :) Še mal pa bo človeku nerodno na kolo brez kravate kaže jezik

Lopata 28.07.2014 19:23

To imam oblečeno, ko se vozim... 

uploaded


... to pa ko dirkam;)

uploaded



 

darre 28.07.2014 19:40

lepo ozadje (table)

Periglej 28.07.2014 19:48

Nisem bral, vendar je fajn, da je kvaliteta pred lepoto, čeprav kvalitetno je ponavadi lepo. So pa tudi tiste iz Lidla čist ok.

Vran 28.07.2014 20:27

lan sm dobu oceno za kolo 3 al clo 2... pa da vidmo če sm bolš oblečen :) bel bajk ej moj, črn od kolega...

uploaded



nanisimi 28.07.2014 20:30

Evo še mene. Očala niso bela! mežik

 



uploaded




nanisimi 28.07.2014 20:37
@Lopata:

To imam oblečeno, ko se vozim... 

uploaded


... to pa ko dirkam;)

uploaded



 

5-ka za table nasmeh

Maratonac 28.07.2014 20:46

Ladys  kaj čakate , mi čakamo!

nanisimi 28.07.2014 21:09
@Maratonac:

Ladys  kaj čakate , mi čakamo!

z jezika si mi vzel :D

SHad 29.07.2014 08:22

Se boš kar načakal :)
 

FAUSTO 29.07.2014 08:49

To ni humana rubrika! Kolesarji so najgrše oblečeni športni rekreativci...prehiteli so celo smučarje. Pred kratkim sem si ogledal maraon Alpe Scott...od tisoč mimovozečih, niti eden ni bil približno lepo oblečen...niti eden...da ne govorim, da bi bil kdo skladen s kolesom!
To je resen problem v Sloveniji!
Še dobro, da je še nekaj klubov, ki oblači svoje tekmovalce in potem vse skupaj ne zgleda tako grozno...seveda dokler ne srečaš rekreativca, ki se hoče poistovetiti s klubaši in potem navleče nase tekmovalni dres, majico, hlače...o, groza....
Ampak, to naj bi bila tema namenjena rekreativcem...
In ne vabite bab v to rubriko, ker šele one so grozne v cunah, ki jih dobijo od tipov ali pa v vrečkah maratonov... 

G0lden 29.07.2014 08:58

Na žalost vsaj kar se tiče klubskih oblačil, nimamo kaj dosti izbire. Paše/ne paše h kolesu, na tekmah ga je treba oblečt...

FAUSTO 29.07.2014 09:04
@G0lden:

Na žalost vsaj kar se tiče klubskih oblačil, nimamo kaj dosti izbire. Paše/ne paše h kolesu, na tekmah ga je treba oblečt...

Točno, zato se s takimi ne bi obremenjevali.

scott-kropa 29.07.2014 09:24
@FAUSTO:

To ni humana rubrika! Kolesarji so najgrše oblečeni športni rekreativci...prehiteli so celo smučarje. Pred kratkim sem si ogledal maraon Alpe Scott...od tisoč mimovozečih, niti eden ni bil približno lepo oblečen...niti eden...da ne govorim, da bi bil kdo skladen s kolesom!
To je resen problem v Sloveniji!
Še dobro, da je še nekaj klubov, ki oblači svoje tekmovalce in potem vse skupaj ne zgleda tako grozno...seveda dokler ne srečaš rekreativca, ki se hoče poistovetiti s klubaši in potem navleče nase tekmovalni dres, majico, hlače...o, groza....
Ampak, to naj bi bila tema namenjena rekreativcem...
In ne vabite bab v to rubriko, ker šele one so grozne v cunah, ki jih dobijo od tipov ali pa v vrečkah maratonov... 

Ampak to leti tudi na štacune, ni izbire, ni številk itd.

Lopata 29.07.2014 09:27
@scott-kropa:
@FAUSTO:

To ni humana rubrika! Kolesarji so najgrše oblečeni športni rekreativci...prehiteli so celo smučarje. Pred kratkim sem si ogledal maraon Alpe Scott...od tisoč mimovozečih, niti eden ni bil približno lepo oblečen...niti eden...da ne govorim, da bi bil kdo skladen s kolesom!
To je resen problem v Sloveniji!
Še dobro, da je še nekaj klubov, ki oblači svoje tekmovalce in potem vse skupaj ne zgleda tako grozno...seveda dokler ne srečaš rekreativca, ki se hoče poistovetiti s klubaši in potem navleče nase tekmovalni dres, majico, hlače...o, groza....
Ampak, to naj bi bila tema namenjena rekreativcem...
In ne vabite bab v to rubriko, ker šele one so grozne v cunah, ki jih dobijo od tipov ali pa v vrečkah maratonov... 

Ampak to leti tudi na štacune, ni izbire, ni številk itd.

Zato pa obstajajo Žolna, BaneM in podobni. 

Tecumseh 29.07.2014 09:30
@Periglej:

Nisem bral, vendar je fajn, da je kvaliteta pred lepoto, čeprav kvalitetno je ponavadi lepo. So pa tudi tiste iz Lidla čist ok.

Potem res dobrega dresa verjetno še nisi imel oblečenega.

picek.petelin 29.07.2014 09:50

Najprej mu niso bile všel čelade, špegli so nevarni zanj, rokavice so samo za ritolizarje (baje je hišo zgradil brez rokavic), oprijeti dresi so za toploinstalaterje, sedaj se zgraža nad barvami,.....
boga baba

Periglej 29.07.2014 10:09
@Tecumseh:
@Periglej:

Nisem bral, vendar je fajn, da je kvaliteta pred lepoto, čeprav kvalitetno je ponavadi lepo. So pa tudi tiste iz Lidla čist ok.

Potem res dobrega dresa verjetno še nisi imel oblečenega.

Nič ne skrbi. Kolikor sem dal za dres, so eni dali za bickl.

Glede Lidla pa tole:

Raptile 29.07.2014 10:55

Jst sm čist skladen s kolesom samo čevlji so malce ampak res malo rdečkasti :D

Drugače pa modro bela pa črna kombinacija :D

Gregaria 29.07.2014 11:11
@FAUSTO:

To ni humana rubrika! Kolesarji so najgrše oblečeni športni rekreativci...prehiteli so celo smučarje. Pred kratkim sem si ogledal maraon Alpe Scott...od tisoč mimovozečih, niti eden ni bil približno lepo oblečen...niti eden...da ne govorim, da bi bil kdo skladen s kolesom!
To je resen problem v Sloveniji!
Še dobro, da je še nekaj klubov, ki oblači svoje tekmovalce in potem vse skupaj ne zgleda tako grozno...seveda dokler ne srečaš rekreativca, ki se hoče poistovetiti s klubaši in potem navleče nase tekmovalni dres, majico, hlače...o, groza....
Ampak, to naj bi bila tema namenjena rekreativcem...
In ne vabite bab v to rubriko, ker šele one so grozne v cunah, ki jih dobijo od tipov ali pa v vrečkah maratonov... 

Čakamo tvojo sliko, Fausto, da bomo vsi nedvoumno vedeli/videli, kaj pomeni neoporečno oblečen rekreativni kolesar ...nedolžen

Periglej 29.07.2014 11:18

Neoporečno je v Raplhi opečen kot From!

Tecumseh 29.07.2014 11:24
@Periglej:
@Tecumseh:
@Periglej:

Nisem bral, vendar je fajn, da je kvaliteta pred lepoto, čeprav kvalitetno je ponavadi lepo. So pa tudi tiste iz Lidla čist ok.

Potem res dobrega dresa verjetno še nisi imel oblečenega.

Nič ne skrbi. Kolikor sem dal za dres, so eni dali za bickl.

Glede Lidla pa tole:

JA.. možno. Ampak samo do prvega pranja.  Tudi sam sem, preden me je srečala pamet kupil marsikatero cunjo za 9,99€ in žal moja izkušnja je taka v trgovini ki je specializirana na hrano ne kupuješ tehnike in tekstila.

Anquetil.J 29.07.2014 11:28
Res nas je malo skladno oblečenih.
Gregaria 29.07.2014 11:30
@Anquetil.J: Res nas je malo skladno oblečenih.



uploaded


Vprašaj ženo, za katero rožo gre!

FAUSTO 29.07.2014 12:37
@scott-kropa:
@FAUSTO:

To ni humana rubrika! Kolesarji so najgrše oblečeni športni rekreativci...prehiteli so celo smučarje. Pred kratkim sem si ogledal maraon Alpe Scott...od tisoč mimovozečih, niti eden ni bil približno lepo oblečen...niti eden...da ne govorim, da bi bil kdo skladen s kolesom!
To je resen problem v Sloveniji!
Še dobro, da je še nekaj klubov, ki oblači svoje tekmovalce in potem vse skupaj ne zgleda tako grozno...seveda dokler ne srečaš rekreativca, ki se hoče poistovetiti s klubaši in potem navleče nase tekmovalni dres, majico, hlače...o, groza....
Ampak, to naj bi bila tema namenjena rekreativcem...
In ne vabite bab v to rubriko, ker šele one so grozne v cunah, ki jih dobijo od tipov ali pa v vrečkah maratonov... 

Ampak to leti tudi na štacune, ni izbire, ni številk itd.

Škot iz Krope im  delno prav vendar  ima prav tudi Lopatar. BaneM mi je nekoč dejal, da je prišel tip, ki si je sam zrisal kolesarsko kolekcijo...poletno, pomladansko, jesensko in zimsko...BaneM mu je naredil vse in tip je bil vesel, ko radio...ko ga je vprašal zakaj to počne je rekel, da ma poln kufer nepopolnih kolesarskih oblačil:)

Naj vam ne bo nerodno limat svoje fotke...saj vemo, da smo vsi smotani in čudni ampak iz tega se lahko kaj naučimo:)

Malo osnovnih navodil, kolesarskega oblačenja:

Čelada in čevlji morata biti barvno usklajeni
Očala (če jih že moraš nositi) morajo biti istega proizvajalca kot je čelada, ker najnovejša moda veleva, da morajo biti celo čevlji, štunfi, očala in čelada od istega proizvajalca, ker hočejo podpreti te norce, ki se bahajo, da znajo narediti enako dobre čelade in še čevlje in zakaj ne še očal...
Majica ne sme dajati videza, da imaš čez pol ure dirko...primer...star si 35 let in več, trebušast, s kosmatimi nogami (kar je normalno, če si toliko star in trebušast) in na majici ti piše Racing...stari moj, to je vulgarno in poniževalno hkrati....ali primer...mlad si in imaš obrite noge, lep si kot slika...na tebi pa logotip vaškega mizarja in avtomehanika!
Hlače, če niso črne z nekaj malega vzorca ali kaj pridušenega...so pedrske in so najbolj pedrski znak kolesarskega oblačila zato moramo biti pri njih še najbolj pozorni.
Za štunfe smo rekli...
Kolo mora biti neopazen v primerjavi z dresom...enako kot morajo biti oblačila neupadljiva ob kolesu...in v tej formuli je ves štos!
Ne pozabite na malenkosti kot so: pumpa, rezerva, roakvački, nogavčki, rokavice....ure, števci, rutke, kapice...vse to mora biti usklajeno...primer, če si Castelli corridore in imaš pumpo privijačeno na okvir kolesa in ne v žepu...alora...orkamadona, živiš z grehom! Če imaš na glavi Pantani rutko, si v bistvu mrtev kolesar...izven vseh življenjskih norm...zato mi nikar ne limajte fotk z rutkami...če jo pa imate okoli vratu pa ni nujno, da ste peder, lahko ste samo fan Octava Lapizea...Rokavice? Rokavice, ti lahko zjebajo kompletno sliko! Zato, bodite pozorni...

In zdaj še nekaj neosnovnih pravil

Lahko si barvno slep in ne veš kaj imaš na sebi...nič hudega, če si izbral z razlogom, lahko postaneš Paul Smith na kolesu in je hitro jasno, da imaš nos in okus...
Lahko si zbiralec in voziš samo tradicionalno legendarne stvari...super...ampak v ozadju mora biti zgodba.

Če govorim o ženskah in njihovih kolesarskih oblačilih!?
Raje ne bi...ker tam je pa cela štala:) 

Anquetil.J 29.07.2014 12:48
Fuksija.
porto 29.07.2014 12:48

fausto tebe ze malo emso jebe.. pa pol mislis da bomo mladi tudi meli isto razmisljajne pa okus k ti k si se hodu po kavo v avstrijo..

Magnum 29.07.2014 12:57
@Anquetil.J: Res nas je malo skladno oblečenih.

skromnost je lepa čednost...KDO ME BO HVALIL, ČE SE NE BOM SAM... smeh

FAUSTO 29.07.2014 12:59
@porto:

fausto tebe ze malo emso jebe.. pa pol mislis da bomo mladi tudi meli isto razmisljajne pa okus k ti k si se hodu po kavo v avstrijo..

To drži, da sem že star...ampak, lahko ti pomagam, da ne boš celo mladost smotan, smešen na kolesu!:)

Saj vam rečem, da to ni tema za Slovenijo...to je tema za Italijane in Angleže...in nikogar drugega. 

1 2 3 ... 7
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI