Vršič pred Jurišem na Vršič

Domov > Forum > Vršič pred Jurišem na Vršič

Vršič pred Jurišem na Vršič

SORTIRAJ PO:
Urednistvo 07.08.2014 09:00

V sodelovanju z organizatorjem 36. Juriša na Vršič in podjetjem Rose smo pripravili nagradno igro za vse, ki ste se ali se še boste letos povzpeli s kolesom na prelaz Vršič.

Pogoj za sodelovanje je, da prekolesariš traso Juriša na Vršič, ki poteka od kranjskogorskega Hotela Lek pa vse do vrha 1.611 metrov visokega prelaza Vršič, do vključno 05. septembra 2014 in da dosežek deliš tudi z nami.

Odpelji traso Juriša na Vršič, naloži GPS sled na Stravo - goo.gl/cMXABq oziroma v Samoevidenco ali objavi "selfie" v tej temi ali na facebook strani Rose Bikes Slovenija.

Med vsemi sodelujočimi bomo 05.09.2014 izžrebali 5 nagrajencev, ki bodo lahko nagrade prevzeli osebno na letošnjem 36. Jurišu na Vršič.

Nagrade:

1x nahrbtnik
2x 2košarici bidona+2bidona
2x podsedežna torbica

FAUSTO 07.08.2014 09:26

Sigurno se bom potegoval za podsedežno...špajzo, ja!!

eustahija 07.08.2014 10:12

Pa kva te tolk motjo te "špajze". Jest jih imam v vseh velikostih. Jih nameščam glede na potrebe in razpoloženjenasmeh Nikol ne veš kaj boš "nucou".

FAUSTO 07.08.2014 10:44

Eustahija!
In kako se na primer počutiš, kakšno je tvoje razpoloženje, ko namestiš srednje veliko torbico?
Razsvetli nas, lepo prosim? 

Tecumseh 07.08.2014 11:30

ah dejta no nehat. Kakšne debate.  Kaj če bi rajši kakšno bolj provokativno:  Filozofski in psihološki vidik ter smiselnost vzpona na Vršič v spremstu 1500 ljudi? 

majcka 07.08.2014 11:32

Fausto. Daj se ti poteguj za 'špajzo' pa jo bom jaz potem namesto tebe okoli vozila, da se ti preveč ne utrudiš. kul Meni to vedno prav pride, pa jih še nimam v vseh velikostih.

FAUSTO 07.08.2014 12:06
@majcka:

Fausto. Daj se ti poteguj za 'špajzo' pa jo bom jaz potem namesto tebe okoli vozila, da se ti preveč ne utrudiš. kul Meni to vedno prav pride, pa jih še nimam v vseh velikostih.

Ok...ženske razumem, rabijo šminke in ogledalca in fen in likalnik za lase in navaden likalnik....skratka, špajza je izumljena verjetno zaradi kolesark? Zna bit! 

@Tecumseh:

ah dejta no nehat. Kakšne debate.  Kaj če bi rajši kakšno bolj provokativno:  Filozofski in psihološki vidik ter smiselnost vzpona na Vršič v spremstu 1500 ljudi? 

Motiš se! Ni spremstva 1500 ljudi...na žalost si kmalu po startu povsem sam...tako, da bi težko filozofirali. Čredni štart? Drži! Vendar se vedno vprašam, kam po startu izgine čredni nagon, ki bi te moral siliti prek vseh serpentin...ne pogon ampak nagon...

eustahija 07.08.2014 12:11
@FAUSTO:

Eustahija!
In kako se na primer počutiš, kakšno je tvoje razpoloženje, ko namestiš srednje veliko torbico?
Razsvetli nas, lepo prosim? 


to je približno tko kot, ko se pokaš na morje. Prostora je vedno premalo za vse tisto kar bi rad nesel s seboj. Otroci ti nosijo vse živo, žena tudi rabi veliko... sam pa glede na to zmanjšuješ potrebe. Pa dodaš še strešni nosilec. Ko je tudi to premalo pa si obljubiš, da drugo leto boš pa reees vzel samo najnujnejše.

na kolesu je pa podobno. Žepi na dresu so pač majhni... Pa namestiš torbico. Ko jo prvič kupuješ se težko odločiš kakšno bi vzel. Vzameš pač malo večjo, ker cene in velikost niso vedno sorazmerne. Potem pa bereš na forumu Faustove opazke in se pri naslednji odločiš, da bo najmanjša. Kojo poskušaš napolniti ugotoviš, da ne spraviš vanjo vsega željenega... jeb... Fausto.
Grenke lastne izkušnje, ko ti tudi rezervna zračnica gre v maloro... in ravno takrat so vsi šoferji ali nedosegljivi ali zasedeni z družinskimi opravki.

Greš  in kupiš maaalo večjo. Pa je še vedno premajhna. Pol pa po dolgem času najdeš tisto pravo ( po moje srednjo velikost). Jo napolniš...prostor je še za tavelik tošl in se povsem pomirjen in brezskrben odpelješ in ne jeb.. Fausta in njegovih stalnih pripomb glede  špajz in njihovih velikosti..  Pač uživam, da imam za ritjo vse potrebno v "srednji "torbicismeh


Se vsem ostalim opravičujem za smetenje...ampak moral sem povedati kar mi leži na duši. 

FAUSTO 07.08.2014 12:12

Eustahije...si kaj razmišljal o ruzaku?

eustahija 07.08.2014 12:14
@FAUSTO:

Eustahije...si kaj razmišljal o ruzaku?


seveda sem. Pa me spet jeb..katero velikost naj prvo kupim. Se bojim, da se mi jih bo spet nabralo nekaj različnihsmeh

majcka 07.08.2014 12:16

Ja, pa tud anorakec gre v podsedežno torbico. In vrečka magnezija, za vsak slučaj. Pa telefon. Za šminko in fen se mi pa je....e. Sory, pač nisem tipična blondinka in če sem mal skuštrana, me tud ne moti. Saj pod čelado se itak ne vidi. kaže jezik

FAUSTO 08.08.2014 09:35

Majčka...tole slikco pod niknejmom, avatarja...boljš, da zamenjaš, če ne ne boš prilezla do Vršiča!

nanisimi 08.08.2014 09:50
@eustahija:
@FAUSTO:

Eustahije...si kaj razmišljal o ruzaku?


seveda sem. Pa me spet jeb..katero velikost naj prvo kupim. Se bojim, da se mi jih bo spet nabralo nekaj različnihsmeh

Ne moreš ti s faustom parirat, njega itak poznajo kamorkoli pride,tko da ne rabi nič s sabo vozit kaže jezik

 

 

Lopata 08.08.2014 10:03
@FAUSTO:

Eustahije...si kaj razmišljal o ruzaku?

Ruzak je za traktoriste!! 

FAUSTO 08.08.2014 10:19

Ni samo za traktoriste!



uploaded



uploaded



 

majcka 08.08.2014 10:26
@FAUSTO:

Majčka...tole slikco pod niknejmom, avatarja...boljš, da zamenjaš, če ne ne boš prilezla do Vršiča!

Itak je začasna. Ker pač nisem kakšne primernejše našla. Kaktus, kakršnega imam na ostalih forumoh, se mi za na 'bicikel' nekako ni zdel najprimernejši.

Se mi je pa nekako zdel primeren glede na tisti komentar o kolesarkah in šminkah. kul

Poleg tega....kje pa piše, da mislim na Vršič. Saj boš šel ti namesto mene, a ne boš???? Po torbico. poljub

FAUSTO 08.08.2014 10:35

Dab se zaradi torbice jebou s tistim jebovci??

Lopata 08.08.2014 10:38
@FAUSTO:

Ni samo za traktoriste!



uploaded



uploaded



 

Ena naramnica preveč.

FAUSTO 08.08.2014 10:59

Imaš prav! Za specialkarje je samo museta nosljiva!

majcka 08.08.2014 11:46
@FAUSTO:

Dab se zaradi torbice jebou s tistim jebovci??

Hja. Pol jo bom pa pač morala kupit. nagubano čelo

Zidi 08.08.2014 13:19

Variante so... mežik

uploaded



uploaded



Janja 08.08.2014 13:33

image

heron 10.08.2014 19:44
@eustahija:
@FAUSTO:

Eustahija!
In kako se na primer počutiš, kakšno je tvoje razpoloženje, ko namestiš srednje veliko torbico?
Razsvetli nas, lepo prosim? 


to je približno tko kot, ko se pokaš na morje. Prostora je vedno premalo za vse tisto kar bi rad nesel s seboj. Otroci ti nosijo vse živo, žena tudi rabi veliko... sam pa glede na to zmanjšuješ potrebe. Pa dodaš še strešni nosilec. Ko je tudi to premalo pa si obljubiš, da drugo leto boš pa reees vzel samo najnujnejše.

na kolesu je pa podobno. Žepi na dresu so pač majhni... Pa namestiš torbico. Ko jo prvič kupuješ se težko odločiš kakšno bi vzel. Vzameš pač malo večjo, ker cene in velikost niso vedno sorazmerne. Potem pa bereš na forumu Faustove opazke in se pri naslednji odločiš, da bo najmanjša. Kojo poskušaš napolniti ugotoviš, da ne spraviš vanjo vsega željenega... jeb... Fausto.
Grenke lastne izkušnje, ko ti tudi rezervna zračnica gre v maloro... in ravno takrat so vsi šoferji ali nedosegljivi ali zasedeni z družinskimi opravki.

Greš  in kupiš maaalo večjo. Pa je še vedno premajhna. Pol pa po dolgem času najdeš tisto pravo ( po moje srednjo velikost). Jo napolniš...prostor je še za tavelik tošl in se povsem pomirjen in brezskrben odpelješ in ne jeb.. Fausta in njegovih stalnih pripomb glede  špajz in njihovih velikosti..  Pač uživam, da imam za ritjo vse potrebno v "srednji "torbicismeh


Se vsem ostalim opravičujem za smetenje...ampak moral sem povedati kar mi leži na duši. 

Eustahija-se čisto strinjam s teboj in zanima me kje se vozijo ti fantje ki nimajo ničesar s seboj in kaj naredijo v primeru da imajo defekt???nima zračnice,ker nima torbice,nima pumpe,no telefon pa imajo in kaj če rikne baterija,ni signala?krik in kaj narediti če imaš družino,greš z njo na kolo,hočeš pa biti fletkan in ne vzameš orodja s seboj šmentnasmehvčasih pa res dobiš občutek da je tam pa tam kakšna potujoča modna revija na terenunasmeh

RoseBikes 11.08.2014 10:57

Da vas potolažimo - še zmeraj je tu možnost za nahrbtnik ali nosilec bidona+bidon! kul

heron 11.08.2014 20:01
@RoseBikes:

Da vas potolažimo - še zmeraj je tu možnost za nahrbtnik ali nosilec bidona+bidon! kul

hja,če maš nahrbtnik nisi po modi,.......,ja nosilce pa moraš met ,da ne dehidriraš ko čakaš da pridejo potenasmeh

majcka 11.08.2014 20:18
@heron:
@RoseBikes:

Da vas potolažimo - še zmeraj je tu možnost za nahrbtnik ali nosilec bidona+bidon! kul

hja,če maš nahrbtnik nisi po modi,.......,ja nosilce pa moraš met ,da ne dehidriraš ko čakaš da pridejo potenasmeh

Jaz sem pa mislila, da je bistvo bidon, v katerem je kaj notri za pit. kul

In jaz sploh ne morem na Vršič, ker imam baje napačen avatar, ane Fausto????

DaisyDejzi 11.08.2014 20:24
@majcka:
@heron:
@RoseBikes:

Da vas potolažimo - še zmeraj je tu možnost za nahrbtnik ali nosilec bidona+bidon! kul

hja,če maš nahrbtnik nisi po modi,.......,ja nosilce pa moraš met ,da ne dehidriraš ko čakaš da pridejo potenasmeh

Jaz sem pa mislila, da je bistvo bidon, v katerem je kaj notri za pit. kul

Kdor potrebuje za na Vršič bidon mu lahko samo bog pomaga. Vode je ob cesti več kot dovolj, če se vam nikamor ne mudi. Takšni mislim da ne rinete na tekmo. Ali pač?

Tecumseh 11.08.2014 20:43
@DaisyDejzi:
@majcka:
@heron:
@RoseBikes:

Da vas potolažimo - še zmeraj je tu možnost za nahrbtnik ali nosilec bidona+bidon! kul

hja,če maš nahrbtnik nisi po modi,.......,ja nosilce pa moraš met ,da ne dehidriraš ko čakaš da pridejo potenasmeh

Jaz sem pa mislila, da je bistvo bidon, v katerem je kaj notri za pit. kul

Kdor potrebuje za na Vršič bidon mu lahko samo bog pomaga. Vode je ob cesti več kot dovolj, če se vam nikamor ne mudi. Takšni mislim da ne rinete na tekmo. Ali pač?

Za Vršič ne rabiš ne bidona ne vode (med vožnjo). Vse skupaj traja cca 45 minut.

RoseBikes 13.08.2014 22:41

Pravilo pol litra tekočine na eno uro je tudi na Vršič priporočljivo, čeprav samo za vzpon večina popije manj. Na Jurišu najbolši startajo z le okoli dcl tekočine. kul

DaisyDejzi 13.08.2014 23:22

Najboljši vozijo bidon na klanec brez potrebe. Škoda jim ga je odvreči. Ravno tako dve tretjini kolesarjev ali celo več vozi z očali, ki jim v ničemer ne koristijo. Nekaj jih tako ravna iz navade, nekatere pa je morda res strah dehidracije. Kar pa se tiče izgleda in vtisa, ki se ga določeni trudijo narediti pa ne bom komentiral.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI