Sežana - Kranj

Domov > Forum > Sežana - Kranj

Sežana - Kranj

SORTIRAJ PO:
stomper 16.08.2014 10:52

Jutri načrtujem pot s primorske na gorenjsko in me zanima kje bi lahko šel, da ne grem skozi Ljubljano. 
Sam druge poti ne poznam, pa bi vseeno rad videl če je kakšna bolj primerna da se izognem samemu mestu. 

Hvala za nasvete! 

aero0038 16.08.2014 10:57

Vrhnika-Horjul-Gorenja Vas-Škofja loka...

contador_91 16.08.2014 10:58

v Logatcu lahko greš v obratni smeri Maratona Franje, pa v Vrhniki zaviješ levo za Horjul, tam pa še naprej v Polhov Gradec oz. nekaj km pred njim, kjer potem čez vzpon na Katarino prideš v Soro pri Medvodah. S sem praktično posekaš celoten ''ovinek'' čez Ljubljano. Najbolje da si kar na zemljevidu malo pogledaš, napisal pa sem ti pot v osnovi. 

contador_91 16.08.2014 10:59

ali pa kot je aero rekel...na Vrhniki spet za Horjul pa potem po poti male Franje, ampak boš potem imel problem, ker boš v Poljanski dolini in potem moraš najprej čez Stari vrh potem pa al čez Dražgoše oz. Lajše, ali pa it na Šk. Loko pa potem v Kranj.

podgora 16.08.2014 11:21

Lahko pa že v Logatcu zaviješ proti Žirem. Cesta je lepa, klanci ne preveč strmi. Škofji Loki se ti ni treba izogibati, zato ti ni treba iti ravno čez Stari vrh in Dražgoše. Kar po Poljanski dolini do Škofje Loke in potem proti Kranju.

stomper 16.08.2014 15:00

Hvala!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI