Vrednost moškega treking kolesa FunRide

Domov > Forum > Vrednost moškega treking kolesa FunRide

Vrednost moškega treking kolesa FunRide

SORTIRAJ PO:
Svetinje 21.09.2014 10:40

Pred kratkim sem dobil v last moško treking kolo FunRide in sicer kot nagrado. Kolesa ne rabim zato ga mislim prodati, a žal ne vem kakšna je vrednost takšnega kolesa. 
Ima 21 prestav.

image 

nejchy 21.09.2014 10:54

Moja mnenje: Nevem zakaj sploh delajo takšna kolesa! Škoda porabe časa, materijala, dela, ljudi za izdelavo tašnega "šrota".

Znašel si se v težki situaciji! :) Doma ti bo samo v napoto, prodati se ti ga ne splača! :)

Moj nasvet: podari ga naprej....mogoče se ga kdo razveseli!

 

Sama cena: jst za tak kolo nebi dal niti 30€, posebej na bolhi ne, tak pač je :)

Poceni stvari so bile še vedno najdaražje!

 

To je samo moje mnenje in ne me zanj grdo gledat! :) :)

 

Dave 21.09.2014 11:09

Za pametno ceno ga bi marskdo kupil, pa četudi bi ga imel samo do trgovine ali službe. Za kaj več pa ta kolo res ni uporabno.


Svetinje 21.09.2014 11:20

hvala lepa za mnenje :) seveda se ne bomo grdo gledali :P

gijoto 21.09.2014 18:01

najbolš da odpremo licitacijo kdo da več

 

jest dam 35€

mindflash7 21.09.2014 19:21

Za 100€ ga daj na bolho, povpraševanje je veliko večje kot si lahko misliš...

MADONE 21.09.2014 19:36

S slike ni razvidno kaka oprema je na kolesu, verjetno je čist osnovna shimano oprema.. 

Jaz bi rekel da se taka nova kolesa prodajajo po okoli 200€ , za tegale bi na bolhi komot postavil ceno cca 150€, pri glihanju s ceno, pa potem spustiš še kakih 10-20€.. to je to..

Ni potrebe da ceno spuščaš nižje, kdor ne rabi tako kolo, ti nebi dal niti 30€ ,a to ne pomeni da ni nič vredno,samo najti moraš nekoga, ki kupuje novo kolo tega cenovnega razreda.

Spomladi je bolj primeren čas za prodajo in lažje boš našel kupca, lahko pa tud zdaj že poskusiš na bolhi..

Drgač pa, dosti slabša kolesa se prodajajo v šparu za 150 € pa verjamem da tud katero prodajo..

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI