Razlike trenažerji in kaj priporočate

Domov > Forum > Razlike trenažerji in kaj priporočate

Razlike trenažerji in kaj priporočate

SORTIRAJ PO:
amritaya 25.09.2014 22:17

Imam namen nabavit trenažer za zimske treninge, ker so minila leta, ko sem se mrazil pozimi. Malo gledam po netu in se človek dobesedno zgubi med vsemi variantami. Sem bolj hribolazec in sem gledal bolj trenažerje kateri simulirajo vožnjo v klanec, ampak večina je takih, ki ne grejo čez 9%..pustimo tiste za 2000 eurov ;) Nekako sem gledal od Tacx-a i-flow 2250 in 2270 za katera je potrebno imet tudi priklopljen rač., flow 2200 brez rač. ampak ima števec na krmilu, Elite qubo digital wireless in na koncu Bkool...

Tisti, ki se bolj spoznate, če mi lahko kdo pomaga pri izbiri!?
Budget nekje do 450  

braneM 26.09.2014 14:17
@amritaya:

Imam namen nabavit trenažer za zimske treninge, ker so minila leta, ko sem se mrazil pozimi. Malo gledam po netu in se človek dobesedno zgubi med vsemi variantami. Sem bolj hribolazec in sem gledal bolj trenažerje kateri simulirajo vožnjo v klanec, ampak večina je takih, ki ne grejo čez 9%..pustimo tiste za 2000 eurov ;) Nekako sem gledal od Tacx-a i-flow 2250 in 2270 za katera je potrebno imet tudi priklopljen rač., flow 2200 brez rač. ampak ima števec na krmilu, Elite qubo digital wireless in na koncu Bkool...

Tisti, ki se bolj spoznate, če mi lahko kdo pomaga pri izbiri!?
Budget nekje do 450  


Izvoli pa primerjaj, ... 


uploaded


Iz izkušen ti lahko povem, da sem v zimskem obdobju vozil ... najprej navadne valjcne, pa navadni trenžer, in sobni spiner vse to v različnih letih in nič od tega me ni pritegnilo v zimsko vadbo več kot skupaj par ur na sezono.
Od lani dalje pa iman virtualni trenažer in lahko povem, da se nanj vsedem tudi čez leto ko je zunaj slabo vreme ali pa ko za rekreacijo čez dan nimam časa. Skratka virtualni trenažer je zelo uporabno orodje in vredno nakupa. Imam pa Bkool, ker je v tem segmentu najbolj cenovno ugoden, nudi pa res veliko oz. vse kar si lahko kolesar zaželi.

lp


 

amritaya 26.09.2014 14:49

Končno mi bo lahko nekdo iz prve roke povedal malo več o Bkool...malo sem gledal na njihovi spletni strani in je zadeva kar zanimiva, me pa zanima, če so potrebna kakšna doplačila, letne naročnine za mape, se da zadevo priklopiti na Apple računalnike, je mogoče vozit kakšne druge proge, ki se jih importa z drugih naprav? 

Bi rad porabu pametno denar, zato tolko vprašanj mežik 

jeti 26.09.2014 15:16

na nekaj vprašanj ti lahko js odgovorim, nabavu bkool lansko leto.
plačuješ mesečno, sedaj ne vem če še imajo kkšno akcijo lansko leto si dobil še zastonj uporabo na začetku. importat se še ne da

braneM 26.09.2014 16:00

Bkool-ov trenažer lahko uporabljaš tudi če se ne odloči za maximalno podporo. Ta je v prvi meri namenjena tekmovalcem, vrhunskim rekreativcem in vsem ki trenažer uporabljajo za napredek pri treningu ali pa zgol za druženje po spletu medtem ko obračajo pedala. Za maximalno podporo je potrebno plačati tako imenovano naročnino, ki znese: Če plačuješ vsak mesec sproti 10€, ča zakupiš pol leta je 9€/m in če vzameš letno naročnino je 8€/m.

Jaz trenutno uporabljam Bkool brez naročnine in povem ti, da je ponudba tras, kot podpore več kot odlična. Preko zimskih mesecev pa bom uporabljal še storitev z naročnino. V naročnini bom čez zimo uporabljal tekmovanja (lige oz. etapne dirke) v živo, lahko se testiraš in imaš vse video konferece odprte. itd, itd ... skratka možnosti preveč, da bi jih vse lahko opisal, ker vsak ima svoje želje in prioritete. nasmeh 

Še več pa najdeš tle
www.bicikel.com/novice/9997/b odi_kul_bkool.html
 

amritaya 26.09.2014 20:36

Bolj kot berem bolj sem prepričan, da je to to...me pa zanima, ker sem vidu na spletni strani bkool-a, da obstaja tale klasični bel trenažer in pro verzija. Me še zanima, če ste zadevo kupli pri ghost-u?
Pri nas je 449, medtem kot na eni tuji spletni strani pa 361...razlika kar očitna!? 

braneM 26.09.2014 21:59

Sicer smo se z ceno, kolikor se spomnim že kar nekaj ubadali. Na koncu pa smo prišli do preračuna, da je nakup pri Slo. uvozniku cenovno enak, kot najcenejši ponudnik na spletu. (mali preglej stare poste na Bkool-ovi strani)
Kar se cene tiče ti ne morem napisati nič konkretnega in je bolje, ga se za pojasnila (popuste, garacijo ... itd.) obrneš direktno na uvoznika - zastopnika ali trgovce, ki bodo tržili Bkool. Če sem pa prav slišal je pa letos cena enaka kot vsepovsod drugot v Eu. in je 499€

Kar se mene tiče, sedaj ko sem ga res dobro preizkusil, je za virtualni trenažer (neglede na znamko) res vredeno nameniti kak € več!
Pri nas od hiše, virtualni trenažer (v mojem primeru- Bkool) ne gre več. nasmeh  

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI