TREK, FUJI, CUBE

Domov > Forum > TREK, FUJI, CUBE

TREK, FUJI, CUBE

SORTIRAJ PO:
laki 09.10.2014 20:23

Pozdravljeni.
Sem v dilemi. V ožji izbor so prišli  Trek Superfly 8 /2014 29er, Fuji tahoe 1.1 29er, Cube-reaction-hpa-sl-29er.
Vem, da bom na koncu moral izbrati sam, le kakšno mnenje me zanima... :) 

 

ukmarmiha 09.10.2014 20:46
Cube ltd race...... kupil letos julija.... dal gor ozje plasce-treking. Deluje vse brez problemov... 1900 km ze opravljenih. Edino sprednji disk sem sam zj... in sem moral menjat. Je pa CUBE po mojem najbolsa izbira. Glede na kar dobis za dol. denar. 3mesece se visel na netu im primerjal... in sem na koncu Cuba vzel.
laki 10.10.2014 11:25

Hvala, tudi jaz se nekako nagibam na Cube... :)
 

energy 10.10.2014 12:25

Po mojem se ti pa splača še par eur dodat in vzet karbonsko verzijo Reactiona:
www.energijabikes.com/cube-ko lesa-2015/hardtail/reaction/cu be-reaction-gtc-sl-29-detail

Ali pa tole za isti denar (1799eur), prav tako karbonsko in komplet XT:
www.energijabikes.com/cube-ko lesa-2015/hardtail/reaction/cu be-reaction-gtc-race-29-detail  

n3o 10.10.2014 13:20

sam imam Superfly 8 2014...morm rect da je super stvar in sem zelo zadovoljen...če ga boš v živo probal (funsports ima 8 2014) boš videl da je presneto lahek čeprav gre za aluminica...če gledaš zgolj po specifikacijah je CUBE boljši...sam že SLX je super...ker razlika med gurpo SLX in XT je samo v teži, da je XT lažji zaradi uporabe boljših materialov...npr. XT ringi pri cranku so alu pr SLX so železni, bottom bracket - gonilni ležaj pa je pr SLX in XT isti...glede zavor je tko da nekateri celo pravijo, da so SLX boljše od XT...sam lahko SLX samo pohvalim, edino pač dokler jih ustrezno ne segreješ (npr fino ene parkrat zapremzas na spustu) malo cvilijo pri zaustavljanju....pa še to...superfly 8 2014 dobiš za 20 postov ceneje...pa TREK ima še doživljansko garancijo na okvir...aja pa še to...ti napišem sporočilo...:)

ukmarmiha 10.10.2014 15:52

Meni je pa skoraj žal, da sem MTB kupil ... ker sem se malce resneje lotil kolesarit ..  in sem v glavnem na asfaltu .. krik.   Se bom  pač še eno sezono matral z MTB (in  opazoval specialke kako vozijo  mimo mene (v večini primerov me prehitevajojok))   .. pa bom pol na specialko usekal. Nisem si mislil, da me bo tolk kolesarjenje potegnilo.

Rosso1 10.10.2014 17:32

Ni rečeno,da ti bo specialka odgovarjala...Moj nasvet vzami kašno v najem en dan pa boš vidu...Za specialko moras imet vec kondicije,vsaj jaz sem tako opazu pri sebi,ker ima druge prenose kot gorec....

ukmarmiha 10.10.2014 20:34

Rosso1

DOber nasvet .. sem že prijatelja prosil če mi posodi specialkoi (sicer mi je mal majhna-vsaj po indikacijah proizvajalca). Vzel si bom par dni za testiranje.  Vsekakor se  zavedam da so drugi prenosi ... Kot sem že napisal ... Bom še eno leto gonil na MTB in se  max. trudil za pridobit kondicijo (kolesarsko), ki jo za specialko sigurno rabiš, če hočeš kaj konretnga imet od nje. 

No pa da še Lakiju napišem ..... preštudiraj za kaj boš dejansko MTB potreboval. Če je samo za kake izi makadamčke in gozne poti .. potem ti po mojem mnenju ni treba kupovat kake hude "mašinerije". Ne manjka  ljudi  s kolesi vredni za pol avta.. k se vozijo po mestu z njimi in sploh ne vejo za kaj je njihovo kolo narejeno(samo da je vidt). 

Jaka_ 10.10.2014 20:42

No, ukmarmiha, predvsem pa svojega dvokolesnika mal pelji po kakem gozdu. ;)

kolesarnica.si 10.10.2014 21:05
@laki:

Pozdravljeni.
Sem v dilemi. V ožji izbor so prišli  Trek Superfly 8 /2014 29er, Fuji tahoe 1.1 29er, Cube-reaction-hpa-sl-29er.
Vem, da bom na koncu moral izbrati sam, le kakšno mnenje me zanima... :) 

 

Reaction HPA SL 19 ali 21 je dobavljiv takoj, cena 1.799eur, če pa nisi primeren za te velikosti ga prav kmalu ne boš imel.

 

Lp

 

Bernard 10.10.2014 21:15
Kdaj pa je dobavljiv Elite hpc race 19?
kolesarnica.si 10.10.2014 21:38
@Bernard: Kdaj pa je dobavljiv Elite hpc race 19?

Ne vem, prav kmalu pa sigurno ne. Točne informacije žal ne boš nikjer dobil. Lahko pa ti ponudim Elite HPC Pro 19, ki je na zalogi in ga lahko odpelješ takoj (2.299eur)

 

www.cube.eu/bikes/mtb-hardtai l/elite/cube-elite-super-hpc-p ro-29-blacknrednblue-2015/

 

Lp

ukmarmiha 11.10.2014 09:59
@Jaka_:

No, ukmarmiha, predvsem pa svojega dvokolesnika mal pelji po kakem gozdu. ;)

Jaka...
Takoj ko dam nazaj gor mtb plasce... next week.
Bernard 11.10.2014 18:45
Polna cena, pa po mojih izsledkih zelo slabe feltne za ta kolo ... Žal nezanimivo. Je pa lep.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI