Garmin connect - Odseki

Domov > Forum > Garmin connect - Odseki

Garmin connect - Odseki

SORTIRAJ PO:
joc&joc&bend 13.10.2014 18:40

Zdravo,

se kdo kej "špila" z garminovo foro Odseki.

V principu je štos v tem, da lahko kjer koli na trasi narediš svoj lasten odsek, in potem se vsakemu, ki se pelje po tem odseku beleži čas samega odseka. Na nek način virtualna dirka...

Vem/verjamem, da to že vse obstaja, ampak sam si beležim voje preko garmina na njihovem portalu. 

Na začetku, je sam Garmin poudarjal, da zaradi navala vse skupaj počasi funkcionira, no sedaj pa je že nekaj bolje. Pa v končni fazi tudi zanimivo...

Kumej čakam novo sezono smeh 

lking 13.10.2014 18:46

zato imaš tudi Stravo je bolj oblegana :)

joc&joc&bend 13.10.2014 19:16

Sam pri sebi sem rekel, da bom uporabljal en portal, mi zadostuje. Drugače bom več analiziral, kot na kolesu, to pa tut ne :) še garmin ma preveč vsega.

PS: če uporabljaš isti uporabniški ime na GArminu kot na tem forumu, potem sem te opazil tudi v enem odseku :)

lking 13.10.2014 19:33

saj ko naložiš na Garmina, gre hkrati tudi na Stavo, na Garminu je manj ker ja pač samo za enega proizvajalca, ja uporabljam isti nick. Sam uporabljam Stravo, ker je bolj obljudena :) čeprav na garminu si bolje uvrščen ;)

joc&joc&bend 14.10.2014 17:28

Eh, sej usepovsod lahko naštimaš odsek, pa itak veva, da ne boš na konc na 100km trase cel cajt šprintou. 

Pač mal za foro, pa za dušo... morda nek kazatelj pred kakšno pripreditvijo, da vidiš kje si npr. v konkurenci v posameznem kontekstu trase. 

Glede ponudnikov, mi je pa jasno, da jih je na tone, ampak ne morš vsega analizirat, treba becikl gont.

Skyman 15.10.2014 07:55
@lking:

saj ko naložiš na Garmina, gre hkrati tudi na Stavo, na Garminu je manj ker ja pač samo za enega proizvajalca, ja uporabljam isti nick. Sam uporabljam Stravo, ker je bolj obljudena :) čeprav na garminu si bolje uvrščen ;)


Ne velja avtomatsko, ampak moraš najprej na Stravi nastavit in potrdit sinhronizacijo z Garminom.

Bembara71 17.10.2014 08:29

Živijo,
Tudi sam uporabljam Garmin Connect (bolj za backup) in Ride with GPS. Pa me zanima, kje se da nastavit to funkcijo ''odseki''? Sem namreč vse prečekiral pa nič našel? Mi pa zveni zanimivo in bi želel preiskusiti.
Hvala vsem za pomoč.
Lp, Aleksander

Skyman 17.10.2014 09:09
@Bembara71:

Živijo,
Tudi sam uporabljam Garmin Connect (bolj za backup) in Ride with GPS. Pa me zanima, kje se da nastavit to funkcijo ''odseki''? Sem namreč vse prečekiral pa nič našel? Mi pa zveni zanimivo in bi želel preiskusiti.
Hvala vsem za pomoč.
Lp, Aleksander

Uporabiti moraš prenovljeni Garmin Connect...klikni prvo ikono na levi strani (tri črtice) in poišči povezavo do "odseki"...ustvarjaj in analiziraj ;)

ukmarmiha 17.10.2014 11:19

Lep pozdrav vsem,


A se  v novejšem načinu garmin connecta da poiskat AKTIVNOSTI  ostalih, ki naložijo dnevno aktivnost?? Pri starejšem načinu najdem .. nikakor pa ne najdem v novejšem.

???!!???   Verjetno sem malo MONA da ne najdem .. ampak res ne nejdem. 

Jerryyy 17.10.2014 12:48
@ukmarmiha:

Lep pozdrav vsem,


A se  v novejšem načinu garmin connecta da poiskat AKTIVNOSTI  ostalih, ki naložijo dnevno aktivnost?? Pri starejšem načinu najdem .. nikakor pa ne najdem v novejšem.

???!!???   Verjetno sem malo MONA da ne najdem .. ampak res ne nejdem. 

heh..tudi jaz še nisem našel. Grem vedno v "stari način", če želim najti druge aktivnosti.

pride 17.10.2014 12:57

Pejt na "Povezave" ali "Skupine" odvisno kaj iščeš

ukmarmiha 17.10.2014 13:44

V stilu klasičen pogled .. da greš enostavno  pod razišči--- >dejavnosti in enostavno na zemljevidu vidiš aktivnosti (vse aktivnosti ki so bile naložene na garmin connect, od vseh uporabnikov, če so aktivnosti javne)....  tega ni ???

joc&joc&bend 17.10.2014 19:23

res je nekoliko vizualizacija sprva smotana. 
ampak sej se da z vodičem in pomočjo vse najt.

ZZZ 20.10.2014 20:03

Sem malo pogledal te "odseke" - nisem zadovoljen.

Natančnost določanja proge je zelo slaba. Razlika tudi po 300m

Časi niti slučajno niso primerljivi z dejanskimi. Razlike tu di po več kot 30sec.

Zame osebno: žal neuporabno.

Aja.., MTB varianta je bila preizkušena
(ja, saj vem.., ne more zaradi tega, pa zaradi onega.., pa ta smreka je napoti..., lej, ni pomembno, dejstvo ostane: neuporabno!)

.., samo povedal svoje mnenje, nič drugega!

 

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI