Najnevarnejši kolesarski km

Domov > Forum > Najnevarnejši kolesarski km

Najnevarnejši kolesarski km

SORTIRAJ PO:
Maratonac 14.10.2014 19:48

Men je do sedaj to bila cesta Celje - Zidani most . Nikoli več!

joc&joc&bend 14.10.2014 19:56

To pot sem večkrat v preteklosti prevozil službeno, in je res divja, ko da bi furu super-G, od vratc do vratc.

Drgač je teh odsekov je res ogromn. na splošno pa so to regionalke, ki se vijejo skozi ovinke.
Ni pa nobena cesta tolk blesava, kot je šofer, ki po njej fura. 

kink-konk 14.10.2014 20:03
@joc &joc &bend:

To pot sem večkrat v preteklosti prevozil službeno, in je res divja, ko da bi furu super-G, od vratc do vratc.

Drgač je teh odsekov je res ogromn. na splošno pa so to regionalke, ki se vijejo skozi ovinke.
Ni pa nobena cesta tolk blesava, kot je šofer, ki po njej fura. 

+9

DaisyDejzi 14.10.2014 20:22
@Maratonac:

In zakaj čez Zidani most, če si namenjen v Ljubljano?

aero0038 14.10.2014 21:43

Ko že sprašuješ, spust iz Oblakovega Vrha, cesta katastrofalna in ozka, vozniki pa divji čez oba pasa...

DaisyDejzi 14.10.2014 22:02
@aero0038:

Ko že sprašuješ, spust iz Oblakovega Vrha, cesta katastrofalna in ozka, vozniki pa divji čez oba pasa...

Jaz bi pot iz Celja v Ljubljano skrajšal čez Dol v Hrastnik.

Peeping_tom 14.10.2014 23:05

Slovenj Gradec - Kope zapečateno     Paris - Roubaix nima za burek...

jackson 14.10.2014 23:06

156 njih na Franji!

Maratonac 15.10.2014 00:32
@DaisyDejzi:
@Maratonac:

In zakaj čez Zidani most, če si namenjen v Ljubljano?

Pa vozu sem krožno LJ-Trojane -CE-ZM-Litija-LJ. Če bi to vedel prej ,sam nisem , sem se pa naužil enga straha zaradi avtov in kamionov , k v vojni , sam čakaš kdaj te bodo zadel. Ja pa še en star pes -edini do sedaj-me je napadel, sam sem mu zaradi starosti  spizdil in to v klanc!  Nikoli več.

demogesuta 15.10.2014 21:20

Res CE - ZM zeloooo nevarna..  no pa tudi nadaljevanje proti LJ ni od muh...  Glede stanja ceste ovinkov prometa .. tudi iz Izlak proti Zagorju ni nič kaj prijazna...

LP Vsem 

ghost09 15.10.2014 21:41
@Peeping_tom:

Slovenj Gradec - Kope zapečateno     Paris - Roubaix nima za burek...

Tako je. S cestnim piciklom ne prideš več na Kope. V dolini pa po glavni cesti ne prideš več nikamor, ceste na Koroškem so sf...ne do kraja, od Mislinje do Dravograda ti hoče že avto raztrgat narazen. Smrtonosno, da bi šel s cestakom na njo, edino, da se zapelješ do Avstrije. In povsod znaki - poškodovano vozišče, vozi previdno, 6 km itn. Potem nov isti znak. Tako je to.

primoz69 16.10.2014 12:47
@demogesuta:

Res CE - ZM zeloooo nevarna..  no pa tudi nadaljevanje proti LJ ni od muh...  Glede stanja ceste ovinkov prometa .. tudi iz Izlak proti Zagorju ni nič kaj prijazna...

LP Vsem 

No če smo malo bolj natančni, kritičen in najbolj nevaren odsek je recimo od Tremerij do Rim.Toplic. Od Rimskih dalje je tam kjer je bilo najbolj kritično, zdaj lepo urejeno in cesta je dovolj široka, tudi pred ZM je mimo kamnoloma nov širok asfalt. Iz Celja do Tremerij pa je nova kolesarska, pa tudi po levem bregu je lep asfalt do čistilne naprave. Če jo pičiš proti Sevnici je to za specialko itak edina možna varianta brez večjih 'izogibanj'. No na celjskem je še kar nekaj 'loterijskih' odsekov n.pr.: Velenje-Arja Vas, Vojnik-Stranice, Prebold-Podmeja-Trbovlje ('Moto GP'), itd, itd.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI