Isostar Hydrate&Perform napenja - alternative?

Domov > Forum > Isostar Hydrate&Perform napenja - alternative?

Isostar Hydrate&Perform napenja - alternative?

SORTIRAJ PO:
ddejc 15.10.2014 09:13

Pozdravljeni

Med vožnjo se hidriram z Isostar Hydrate &Perform Fresh vendar mi ne ustreza. V predelu trebuha se mi pojavi top občutek kot bi imel celo kepo betona v trebuhu in pojavi se tudi očitna napihnjenost. Za takšno stanje je dovolj, če spijem okoli 300ml tekočine katero pripravim bolj razredčeno kot je navodilo na embalaži. Sklepam, da je to posledica sladkorja, ki je prisoten v napitku?

Kaj bi bila alternativa Isostarju? Sladki okusi mi ne ustrezajo zato sem po okusu limone in pomaranče prišel na okus fresh, vendar so težave še vedno prisotne in povzročajo precej neugodja in neudobja tekom vožnje in po vožnji. Ideje in predlogi so več kot dobrodošli.

vambomzepokazu 15.10.2014 09:24

Pri Isostarju sem opazil, da se težko zmeša v bidonu, največkrat ostanejo usedline sladkorja, prisotna so tudi barvila. Za okus po gozdnih sadežih, pa je bilo treba dozirati veliko praška, da se je okus sploh čutil...posledično še več usedlin.

Prebavnih težav ali kakšnih drugih motenj nisem opazil, sladkobo nasplošno dobro prenašam.

Po nekaj "praških" različnih proizvajalcev sem pristal na SIS Go. Imam tablete in prašek. Tablete zavijem v celofan in jih imam sabo na "terenu". Prašek SIS Go Electrolyte imam dva okusa. Limona in Tropski sadeži. Oboje meni zelo okusno, brez usedlin v bidonu (tudi z mrzlo vodo se hitro zmeša) in brez barve, ki je ponavadi ostajala na bidonu. Cena je bila z 20% popustom 25 € za 1600g, kar se mi zdi ugodno. Mislim, da se prodajajo tudi "testerčki" pa prej probaš preden nabaviš 1600g piksno.

LP

tomyboy2 15.10.2014 09:31

Z produkti PowerBar in High5 nikoli nobenih težav.

Pestra izbira okusov

www.bike24.de/1.php?content=8 ;navigation=1;product=82567;pa ge=1;menu=6,11;mid=28,498;pgc= 0;orderby=2

Pri High5 opcija tudi Neutral

www.bike24.de/1.php?content=8 ;navigation=1;product=45028;pa ge=1;menu=6,11;mid=28,498;pgc= 0;orderby=2

Za Isostar bi jaz osebno rekel, da je bolj "čungalunga" produkt v primerjavi z zgoraj omenjenimi. mežik

JM 15.10.2014 09:38
@tomyboy2:

Z produkti PowerBar in High5 nikoli nobenih težav.

Pestra izbira okusov

www.bike24.de/1.php?content=8 ;navigation=1;product=82567;p a ge=1;menu=6,11;mid=28,498;pgc = 0;orderby=2

Pri High5 opcija tudi Neutral

www.bike24.de/1.php?content=8 ;navigation=1;product=45028;p a ge=1;menu=6,11;mid=28,498;pgc = 0;orderby=2

Za Isostar bi jaz osebno rekel, da je bolj "čungalunga" produkt v primerjavi z zgoraj omenjenimi. mežik

Tomi, vsaj na peciklu bi si pa lahko prvošu kako kalorijo...to je vse 0 calkaže jezik

tuljo 15.10.2014 09:46

Tukaj bi še izdelke ZIPVIT  dodal...super stvar smeh

1
Zadnji komentarji v kategoriji "ZDRAVJE IN TRENINGI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI