Kateri trenažer?

Domov > Forum > Kateri trenažer?

Kateri trenažer?

SORTIRAJ PO:
Dolgouhec 14.11.2014 20:48

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

ZZZ 14.11.2014 21:18
Kinetic:
Road machine ali pa Rock &Roll
Zakaj?
Tih, čisto enostaven za uporabo, ne bo ti zmanjkalo obremenitve, dovolj velik valj da ne spodrsava;
gijoto 14.11.2014 21:39
@Dolgouhec:

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

ti predlagam da raje nabavi sobno kolo  kaj podobnega kot na sliki ( poglej če kdo prodaja rabljenga )

www.bike-center.si/fitness-op rema/sobna-kolesa/kettler-sobn o-kolo-racer-3-slo.html

 

ker se trenažer sliši iz pritličja v 2 nadstropje če je kak natančen sosed

men so kar po vratih tovkl zapečateno  zdej mam pa mer odkar imam sobno kolo 

 

lp

picek.petelin 15.11.2014 08:45

Tacx-a ne priporočam. Vsaj ta dva spodaj našteta modela.

Lani sem imel Blue motion t2600 pa mi je po 4 (2013) in 3 (2014) mesecih začel ružit. Malo po tem, ko mi je potekla garancija. 

Letos sem kupil Tacx Booster pa pri 30 km/h tako vibrira, da imam mravljinčaste roke, noge in rit. (sem probal več koles).

Obvezno ga preizkusi v trgovini.

kolesarnica.si 15.11.2014 20:02

Elite Qubo Power Fluid je med tišjimi. Dejstvo pa je, da se pri vsakem trenažerju pojavljajo rahle vibracije, kar lahko moti sosede v bloku. V tem primeru se priporoča posebna Elitova preproga, ki vibracije praktično izniči.

 

www.kolesarnica.si/Products/D isplayTopic.asp?DisplayTopic=1 699&SPID=188519620

www.kolesarnica.si/Products/D isplayTopic.asp?DisplayTopic=2 256&SPID=1024286484

 

Lp

Dolgouhec 16.11.2014 10:36

Hvala vsem!
Sem tudi sam gledal sobna kolesa, samo imam kar stisko s prostorom, tako da bi mi bolje sedel trenažer, glede na to da so kar glasni in vibrirajo se pa nisem še dokončno odločil. Na kolesu delam ob 6ih, ko je tišina in še večina spi, zato se bojim da iz tega stališča je res bolj primerno sobno kolo.

Še enkrat hvala! 

trmasti 16.11.2014 11:08

Zgoraj omenjeni qubo power fluid+guma za trenažer+podloga= ni šans da motiš sosede. Slišiš samo verigo pa menjalnik, oz. je ventilator bolj glasen, ob šestih ne boš delal nekih ekstra intervalov pa tudi vibracije se pojavijo pri 33 km/h in za to hitrost je treba na tem trenažerju že pošteno pritisnit na pedala. 

joc&joc&bend 16.11.2014 11:57

ma kdo to podlogo za prodat?
a je to čist obična armaflex podloga? 

LudWIG 16.11.2014 12:38

Eno tako podlogo prodajam, poglej pod oglase! Drugače pa sem letos sobno kolo zamenjal za trenažer Kinetic Road Machine. Je recimo precej tišji od pralnega stroja ali sesalca, nekih vibracij nisem opazil; ker ga imam na balkonu, mi je podloga odveč, če pa ga imaš v stanovanju, je po mojem obvezna če ne za drugo zaradi veliko potenja. Ko sem kupoval-izbiral trenažer, sem si pogledal video na YouTube ravno za moj trenažer z prikazom glasnosti, ki je bil kar realen!

GHOST.SPORT 16.11.2014 12:54

Pozdravljeni,

mogoče vas utegne zaimati trenažer KINETIC MAGNETIC + podstavek RISE KING za samo 230,00 € ob plačilu z gotovino.

Več o trenažerju si lahko preberete na naši Facebook strani GHOST . SPORT ali v temi na bicikel.com, GHOST.SPORT novice.

uploaded


Lep pozdrav,

GHOST.SPORT

RoseBikes 16.11.2014 15:30
@joc &joc &bend:

ma kdo to podlogo za prodat?
a je to čist obična armaflex podloga? 


Od 34,90 naprej, s kodo za popust v vrednosti 10 evrov, pa je poštnina brezplačna.

www.rosebikes.si/search/find/ ?forceprotocol=true &q=mat &order=relevance &filter[category][]=Fitnes

littlejohn 16.11.2014 15:30

Po mojem mnenju razmisli o valjih z zavoro. Veliko bolj "dinamičen" trening kot na trenažerju. 

heron 16.11.2014 17:21

kakšne pa so izkušnje z zavorami_elektro,magnetna,flu idna?
ima kdo tak trenažer:
www.veb-company.si/izdelek/21 20/valji-elite-realtour-ant.ht ml

www.veb-company.si/izdelek/43 65/valji-elite-qubo-digital.ht ml

www.tacx.com/en/products/trai ners/i-vortex

mnenja,priporočila,izkušnje ?
 

joc&joc&bend 16.11.2014 18:21


www.veb-company.si/izdelek/43 65/valji-elite-qubo-digital.h t ml


jst mam tega. morm rečt da sm zadovoljen, sicer je malce glasen, zato pa iščem varianto s podlogo. Nikoli mu ni zmanjkalo moči, sem prej jaz omagal. Pa še prednaložene variante različnih, do uro in pol dolgih, treningov ima pripravljenih zate. Cenovno super zadeva.

ŠE vedno ne vem, ali je ta podloga čisto klasičen armaflex. teli trenažerji kr s konkretno silo tiščijo skoraj točkovno na tla, in če je podloga premehka, se bo v vseh teh urah sigurno stisnila do te mere, da se ne bo več nikoli v prvotno stanje povrnila. 

 

heron 16.11.2014 19:02
@joc &joc &bend:


www.veb-company.si/izdelek/43 65/valji-elite-qubo-digital.h t ml


jst mam tega. morm rečt da sm zadovoljen, sicer je malce glasen, zato pa iščem varianto s podlogo. Nikoli mu ni zmanjkalo moči, sem prej jaz omagal. Pa še prednaložene variante različnih, do uro in pol dolgih, treningov ima pripravljenih zate. Cenovno super zadeva.

ŠE vedno ne vem, ali je ta podloga čisto klasičen armaflex. teli trenažerji kr s konkretno silo tiščijo skoraj točkovno na tla, in če je podloga premehka, se bo v vseh teh urah sigurno stisnila do te mere, da se ne bo več nikoli v prvotno stanje povrnila. 

 

ali je tu pas za srčni utrip zraven?
je možna povezava z pc?
kaj pa če bi dal spodaj stirodur,ali pa recimo gumo debeline cca 1cm 

joc&joc&bend 16.11.2014 19:14

dobra ideja (!), pisda, pa 5cm stiropor plato mam doma :)) bo treba
Jst mam HR od garmina, s kompjutrom pa mislim (?) da ni povezave.
cena je pa 360 v akciji 

heron 16.11.2014 19:27
@joc &joc &bend:

dobra ideja (!), pisda, pa 5cm stiropor plato mam doma :)) bo treba
Jst mam HR od garmina, s kompjutrom pa mislim (?) da ni povezave.
cena je pa 360 v akciji 

ja,al pa če si kdaj videl ko polagajo laminat dajejo spodaj ali pluto,ali pa peno ki je bolj tanka,pa bi lahko dal dva sloja skupaj
sj če noge niso preveč špičaste,se morebit ne bo vgreznlo,sj s enajde kaj

jaz s ene morem odločt katerga,eni pravjo nč komplicirat pa vzet navadnga pa gont,drugi pa da morš met železno voljo da ga goniš brez da imaš nekaj da se zamotiš,zato bi pa rad čimveč info
zanimivi so mi fluidni,kjer se naj ne bi nič nastavljalo ,ampak s eobremenitev samodejna nastavlja z povečano hitrostjo,... 

joc&joc&bend 16.11.2014 19:51

moraš res vedet, da so nogice mejhne, in da je trenažer težek, že sam po sebi, potem pa še ti svojo težo gor dodaš...
definitivno stiropor 5cm, vmes pa še eno plato, da se teža lepo enakomerno razporedi :)

jst sm se dostkrat zamotil s tablico, pa celo serijo Sopranovih s slušalkami v ušesih. Tut muzika je ok, probej si špegu pred kolo postavit, ... variant da se zamotiš je ogromno.

Elite qubo digital deluje na wireless efektu, pač povečuješ zavorno moč, s tem pa simuliraš raznorazne variante na cesti. za hitre treninge imaš pa predizbrane programe, ki simulirajo neko periodiko za napredek.
klinc, tut razpelat noge more pustit trenažer... 

BKOOL 16.11.2014 21:17
@Dolgouhec:

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

Verjetno bo malo reklame za trenažer, ki ga lahko priporočam ampak je le nasvet po katerem povprašuješ. 

Za 250€ si lako kupiš že kar dober (bilokateri rabljeni) trenažer.
Za tvojo željo 5 ur tedensko pa sledeče. To ni malo in potreboval boš ogromno motivacije, da bo od vrtenja trenažeja tudi kakšna korist. Če poenostavim (motivacija = korist ... kar pomeni ... pritiskati na polno = vibracije = hrup) zato ... 
- izberi po možnosti takšnega, ki ti bo omogočal nadgradnjo (v mislih imam dostop do PC-ja in raznih programov)
- Izbiraj med takšnimi, ki ti nudijo elektromagnetno zavoro, ker je enostavno tišja

Sicer pa imej v mislih, da glavni hrup povzroča "jajčasta" guma oz. izboklina, ki je pri ventilčku in hitrost + 30km/h, kar povzroča dodatne vibracije in hrup. Večja hitrost = večje vibracije =več hrupa. Razne pene in podloge delno oblažijo vendar čisto brez pa ne gre. 

V izogib temu je (virtualni trenažer) in v večernih urah izbira gorske trase kar pomeni posledično nizke hitrosti do 20km/h in malo ali nič hrupa.
(več v temi: www.bicikel.com/novice/9997/b odi_kul_bkool.html)

uploaded

Torej ostane ti še dobro sobno kolo (kar žal presega ceno virtualnega trenažerja) ali pa le vožnja na navadnem trenažerju do cca. 20h zvečer ker si v bloku.

Dobro izbiro ti želim. 


 

LudWIG 16.11.2014 22:28

Jaz sem pod stične točke trenažerja z tlemi podložil razrezano 60x60 gumijasto podlogo za pralni stroj (iz Bauhausa za mali denar). Vendar je večji problem res dosti potu, komaj na trenažerju vidiš kolko te zunaj zrak hladi. Ventilator je vsekakor priporočljiv. Želel sem tudi na trenažerju treninge "snemat" in spremljat na mojem Polarju, da jih potem lahko spravim v bazo na računalnik. Zato recimo Elite Quobo Digital ni prišel v poštev, kar uporablja ANT+ tehnologijo senzorjev, ki pa so kompatibilni z Garminom, ne vem kolko pa lovi podatke istočasno trenažerjev računalnik in Garmin. Sem zato nabavil dodaten senzor za hitrost in ga montiral na trenažer da snema zadnje kolo, ki je posebej samo za trenažer, kar je tak nujno, ker gumo, ki jo voziš zunaj za trenažer rajši ne uporabljaj. Moj Kinetic Road Machine je fluid, tak da kar verodostojno simulira pogoje zunaj, pomeni da večjo hitrost kot razviješ več moči vložiš, zato trening opraviš z pomočjo menjalnikov in različnih prenosov podobno kot bi vozil zunaj, tak da moraš kar "sodelovati"...dolgčas ti ravno ni. No, tisto z ogledalom se mi tudi ne zdi slaba ideja. Se mi pa zdi 2uri na trenažerju držati povprečno recimo čez 30km/h kar težje kot zunaj. Zgleda, da je trenažer malo "višje" kalibriran pa da je zunaj tudi kar precej vetra v hrbet, ki ga niti ne opazimo. Intervale za moč simuliraš brez problemov, za kake sprinte na polno z "aufzicom" pa že moraš res pravilno nastavit pritisk valja in tlak v kolesu, da na zdrsava, zato je važno, da ima trenažer možnost fine ročne nastavitve, ki "drži". Pri hitrostih okoli 50km/h nisem opazil kakih močnih tresljajev, žena ga iz balkona v dnevno sobo oz. spalnico praktično ne čuje, pa tudi od sosedov spodaj še nisem slišal kakšnih pripomb. Mogoče probaj malo it po trgovinak in zadeve pred nakupom sprobaj v živo!

heron 17.11.2014 06:57
@LudWIG:

Jaz sem pod stične točke trenažerja z tlemi podložil razrezano 60x60 gumijasto podlogo za pralni stroj (iz Bauhausa za mali denar). Vendar je večji problem res dosti potu, komaj na trenažerju vidiš kolko te zunaj zrak hladi. Ventilator je vsekakor priporočljiv. Želel sem tudi na trenažerju treninge "snemat" in spremljat na mojem Polarju, da jih potem lahko spravim v bazo na računalnik. Zato recimo Elite Quobo Digital ni prišel v poštev, kar uporablja ANT+ tehnologijo senzorjev, ki pa so kompatibilni z Garminom, ne vem kolko pa lovi podatke istočasno trenažerjev računalnik in Garmin. Sem zato nabavil dodaten senzor za hitrost in ga montiral na trenažer da snema zadnje kolo, ki je posebej samo za trenažer, kar je tak nujno, ker gumo, ki jo voziš zunaj za trenažer rajši ne uporabljaj. Moj Kinetic Road Machine je fluid, tak da kar verodostojno simulira pogoje zunaj, pomeni da večjo hitrost kot razviješ več moči vložiš, zato trening opraviš z pomočjo menjalnikov in različnih prenosov podobno kot bi vozil zunaj, tak da moraš kar "sodelovati"...dolgčas ti ravno ni. No, tisto z ogledalom se mi tudi ne zdi slaba ideja. Se mi pa zdi 2uri na trenažerju držati povprečno recimo čez 30km/h kar težje kot zunaj. Zgleda, da je trenažer malo "višje" kalibriran pa da je zunaj tudi kar precej vetra v hrbet, ki ga niti ne opazimo. Intervale za moč simuliraš brez problemov, za kake sprinte na polno z "aufzicom" pa že moraš res pravilno nastavit pritisk valja in tlak v kolesu, da na zdrsava, zato je važno, da ima trenažer možnost fine ročne nastavitve, ki "drži". Pri hitrostih okoli 50km/h nisem opazil kakih močnih tresljajev, žena ga iz balkona v dnevno sobo oz. spalnico praktično ne čuje, pa tudi od sosedov spodaj še nisem slišal kakšnih pripomb. Mogoče probaj malo it po trgovinak in zadeve pred nakupom sprobaj v živo!

pa si mogoče prej preizkusil kakšnega z elektromagnetno zavoro?

Ban 17.11.2014 09:05

Imam tacx sirius, kupljen nov za 130€ in ga že tri leta drgnem brez problema. Se mi osebno zdi brezveze dajat velike pare za trenažer, ker poznam nekaj uporabnikov, ki so ga po krajšem času postavili v kot.

LudWIG 17.11.2014 10:13
@heron:
@LudWIG:

.......

pa si mogoče prej preizkusil kakšnega z elektromagnetno zavoro?

Osebno sicer ne, sem imel prej sobno kolo z elektromagnetno zavoro, pa sem bil razočaran nad delovanjem pri malo večjih obremenitvah, je konstantno "popuščala". Sicer sem se odločil za trenažer predvsem zato, da lahko pozimi tudi izkoriščam nastavitev kolesa. Kolko sem iskal po raznoraznih forumih po spletu, je za trenažer z kvalitetno elektromagnetno zavoro treba kar nekaj plačati, zato sem se jaz odločo za fluida! Vsekakor probaj it po trgovinah, moja "lokalna" ma recimo enega Kinetica postavljenega za test, zdaj ko je sezona jih imajo verjetno drugje od kakšnih drugih znamk tudi.

 

bluesky 17.11.2014 11:14
@kolesarnica.si:

Elite Qubo Power Fluid je med tišjimi. Dejstvo pa je, da se pri vsakem trenažerju pojavljajo rahle vibracije, kar lahko moti sosede v bloku. V tem primeru se priporoča posebna Elitova preproga, ki vibracije praktično izniči.

 

www.kolesarnica.si/Products/D isplayTopic.asp?DisplayTopic= 1 699 &SPID=188519620

www.kolesarnica.si/Products/D isplayTopic.asp?DisplayTopic= 2 256 &SPID=1024286484

 

Lp


Sam imam tudi tega in sem zadovoljen. Samo 5 ur tedensko se kar vleče :))

areh 17.11.2014 11:22

..danes mineva 5 let...od kar nisem sedel na trenažerju......poleti sem pospravljal klet in ga našel....in sem ga šenkal svaku....in zdaj sameva v njegovi kleti.....trapast izum za rekreativce tale trenažer...smeh....
lpa

heron 17.11.2014 11:28
@BKOOL:
@Dolgouhec:

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

Verjetno bo malo reklame za trenažer, ki ga lahko priporočam ampak je le nasvet po katerem povprašuješ. 

Za 250€ si lako kupiš že kar dober (bilokateri rabljeni) trenažer.
Za tvojo željo 5 ur tedensko pa sledeče. To ni malo in potreboval boš ogromno motivacije, da bo od vrtenja trenažeja tudi kakšna korist. Če poenostavim (motivacija = korist ... kar pomeni ... pritiskati na polno = vibracije = hrup) zato ... 
- izberi po možnosti takšnega, ki ti bo omogočal nadgradnjo (v mislih imam dostop do PC-ja in raznih programov)
- Izbiraj med takšnimi, ki ti nudijo elektromagnetno zavoro, ker je enostavno tišja

Sicer pa imej v mislih, da glavni hrup povzroča "jajčasta" guma oz. izboklina, ki je pri ventilčku in hitrost + 30km/h, kar povzroča dodatne vibracije in hrup. Večja hitrost = večje vibracije =več hrupa. Razne pene in podloge delno oblažijo vendar čisto brez pa ne gre. 

V izogib temu je (virtualni trenažer) in v večernih urah izbira gorske trase kar pomeni posledično nizke hitrosti do 20km/h in malo ali nič hrupa.
(več v temi: www.bicikel.com/novice/9997/b odi_kul_bkool.html)

uploaded

Torej ostane ti še dobro sobno kolo (kar žal presega ceno virtualnega trenažerja) ali pa le vožnja na navadnem trenažerju do cca. 20h zvečer ker si v bloku.

Dobro izbiro ti želim. 


 

kaj na bkool dobimo več,kot npr. pri ostalih ponudnikih?
www.veb-company.si/izdelek/21 20/valji-elite-realtour-ant.ht ml
 www.tacx.com/en/products/trai ners/i-vortex

poleg te programske opreme?
iskal sem več podatkov o samemu trenažerju,ne programski opremi,pa ni veliko podatkov,.. 

LudWIG 17.11.2014 12:41
@areh:

..danes mineva 5 let...od kar nisem sedel na trenažerju......poleti sem pospravljal klet in ga našel....in sem ga šenkal svaku....in zdaj sameva v njegovi kleti.....trapast izum za rekreativce tale trenažer...smeh....
lpa

Ha, ha Areh, zato pa se bomo pozimi, ko bo sneg, enkrat dobli v Hočah z DJZIZIjem, pa ruknemo 100tko po Dravskem z cestaki.... mežik.

BKOOL 17.11.2014 19:52
@heron:
@BKOOL:
@Dolgouhec:

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

Verjetno bo malo reklame za trenažer, ki ga lahko priporočam ampak je le nasvet po katerem povprašuješ. 

Za 250€ si lako kupiš že kar dober (bilokateri rabljeni) trenažer.
Za tvojo željo 5 ur tedensko pa sledeče. To ni malo in potreboval boš ogromno motivacije, da bo od vrtenja trenažeja tudi kakšna korist. Če poenostavim (motivacija = korist ... kar pomeni ... pritiskati na polno = vibracije = hrup) zato ... 
- izberi po možnosti takšnega, ki ti bo omogočal nadgradnjo (v mislih imam dostop do PC-ja in raznih programov)
- Izbiraj med takšnimi, ki ti nudijo elektromagnetno zavoro, ker je enostavno tišja

Sicer pa imej v mislih, da glavni hrup povzroča "jajčasta" guma oz. izboklina, ki je pri ventilčku in hitrost + 30km/h, kar povzroča dodatne vibracije in hrup. Večja hitrost = večje vibracije =več hrupa. Razne pene in podloge delno oblažijo vendar čisto brez pa ne gre. 

V izogib temu je (virtualni trenažer) in v večernih urah izbira gorske trase kar pomeni posledično nizke hitrosti do 20km/h in malo ali nič hrupa.
(več v temi: www.bicikel.com/novice/9997/b odi_kul_bkool.html)

uploaded

Torej ostane ti še dobro sobno kolo (kar žal presega ceno virtualnega trenažerja) ali pa le vožnja na navadnem trenažerju do cca. 20h zvečer ker si v bloku.

Dobro izbiro ti želim. 


 

kaj na bkool dobimo več,kot npr. pri ostalih ponudnikih?
www.veb-company.si/izdelek/21 20/valji-elite-realtour-ant.h t ml
 www.tacx.com/en/products/trai ners/i-vortex

poleg te programske opreme?
iskal sem več podatkov o samemu trenažerju,ne programski opremi,pa ni veliko podatkov,.. 


na hitro .... tole

uploaded

če te pa zanimajo vse podrobnosti, ti pa objavim jutri ... (danes sem v gužvi)

 

heron 18.11.2014 07:00
@BKOOL:
@heron:
@BKOOL:
@Dolgouhec:

Pozdravljeni!
Sicer sem pregledal precej starih tem na forumu, vendar se ne morem odločit za nakup. Prosil vas bi za nasvete kateri trenažer se splača kupiti, pogoj je da je tih ker živim v bloku, dal bi do 250 eur, gonil bi pa nekje 5 ure tedensko.
Hvala že vnaprej za vse nasvete!
 

Verjetno bo malo reklame za trenažer, ki ga lahko priporočam ampak je le nasvet po katerem povprašuješ. 

Za 250€ si lako kupiš že kar dober (bilokateri rabljeni) trenažer.
Za tvojo željo 5 ur tedensko pa sledeče. To ni malo in potreboval boš ogromno motivacije, da bo od vrtenja trenažeja tudi kakšna korist. Če poenostavim (motivacija = korist ... kar pomeni ... pritiskati na polno = vibracije = hrup) zato ... 
- izberi po možnosti takšnega, ki ti bo omogočal nadgradnjo (v mislih imam dostop do PC-ja in raznih programov)
- Izbiraj med takšnimi, ki ti nudijo elektromagnetno zavoro, ker je enostavno tišja

Sicer pa imej v mislih, da glavni hrup povzroča "jajčasta" guma oz. izboklina, ki je pri ventilčku in hitrost + 30km/h, kar povzroča dodatne vibracije in hrup. Večja hitrost = večje vibracije =več hrupa. Razne pene in podloge delno oblažijo vendar čisto brez pa ne gre. 

V izogib temu je (virtualni trenažer) in v večernih urah izbira gorske trase kar pomeni posledično nizke hitrosti do 20km/h in malo ali nič hrupa.
(več v temi: www.bicikel.com/novice/9997/b odi_kul_bkool.html)

uploaded

Torej ostane ti še dobro sobno kolo (kar žal presega ceno virtualnega trenažerja) ali pa le vožnja na navadnem trenažerju do cca. 20h zvečer ker si v bloku.

Dobro izbiro ti želim. 


 

kaj na bkool dobimo več,kot npr. pri ostalih ponudnikih?
www.veb-company.si/izdelek/21 20/valji-elite-realtour-ant.h t ml
 www.tacx.com/en/products/trai ners/i-vortex

poleg te programske opreme?
iskal sem več podatkov o samemu trenažerju,ne programski opremi,pa ni veliko podatkov,.. 


na hitro .... tole

uploaded

če te pa zanimajo vse podrobnosti, ti pa objavim jutri ... (danes sem v gužvi)

 

daj povej,mogoče še razlike med magnetno,elektro,fluidno zavoro? 

samuel_k 18.11.2014 07:04

kako je pa kaj z valji?primerjava trenažer-valji.

1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI