Ferrari

Domov > Forum > Ferrari

Ferrari

SORTIRAJ PO:
petkle54 10.12.2014 15:14

www.cyclingnews.com/news/asta na-accused-of-systematic-dopin g

 

Pa NEEEEEE NOOOOOO. Božo! Orkaduš, no.

Tux 10.12.2014 15:30

Heh, pa ne da si mislil, da naši gredo na žgance in kislo mleko...

copi 10.12.2014 15:37

Da slučajno ne boste koga prehitro nabili na križ. A to da Nibalija ni na seznamu je pa najbrž italijanski nacionalni interes.

olupek 10.12.2014 17:13

zdaj pa je jasno zakaj je Brajko "nekonkurenčen"...

Brajko 10.12.2014 17:16

Ja, čudno je tole. Ni ne Nibalija, ne Aruja, so dali raj Božiča, ga je manj škoda. 

fullstrike 10.12.2014 18:43

Pa to ni nič! Imajo astmo pa so rabili kako zdravilo brez recepta!

PODGURC 11.12.2014 02:58
@olupek:

zdaj pa je jasno zakaj je Brajko "nekonkurenčen"...

res je, se mi je zdelo, da zadevi ni mogel slediti (ne zato ker nebi bil sposoben) ampak zato ker ni bil v družbi takih in drugačnih ki so se posluževali dodatkov. posledično tega je, da so ga težko uvrščali v ekipo, . . ..  bo pa sedaj bolje v ameriki, bo lahko pokazal vsaj na polno brez psiholoških obremenitev (najbolj pomembno) za dober rezultat... 

GO JANI GO 

Lopata 11.12.2014 09:55
@PODGURC:
@olupek:

zdaj pa je jasno zakaj je Brajko "nekonkurenčen"...

res je, se mi je zdelo, da zadevi ni mogel slediti (ne zato ker nebi bil sposoben) ampak zato ker ni bil v družbi takih in drugačnih ki so se posluževali dodatkov. posledično tega je, da so ga težko uvrščali v ekipo, . . ..  bo pa sedaj bolje v ameriki, bo lahko pokazal vsaj na polno brez psiholoških obremenitev (najbolj pomembno) za dober rezultat... 

GO JANI GO 

Mene pa zanima, zakaj ga ni nikoli zraven. Dejstvo je, da je bil celo kariero okrog ljudi sumljivega slovesa. Tako da težko verjamem, da do njega to ne bi nikoli prišlo ali pa da ne bi vsaj vedel za "čudna posla".

Po drugi strani je legenda, če mu je vse kar mu je uspelo, uspelo na špagete in klobaso.

Po tretji strani pa je zopet najbolj butast in srečen človek kar jih je, ker je kariero preživel z ljudmi, ki bi ga lahko potunkali na tak način, da mu ne bi bilo nič jasno, a ga začuda (še) niso.

Brajko, ne vem če ti naj ploskam ali se zabijam z glavo v zid. Najbrž oboje=) 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI