maraton Bihac-Srebrenica

Domov > Forum > maraton Bihac-Srebrenica

maraton Bihac-Srebrenica

SORTIRAJ PO:
cubi 19.02.2015 19:16

Pozdravljeni zanima me ali je kdo ze bil na tem maratonu ki je nekje julija,kaksna je organizacija,kako je s povratkom ali je to organizirano ali je v lastni reziji....

Maratonac 22.02.2015 02:48

Kolker jaz vem je organizator Biciklistićki klub Bihać v juliju .

www.biscani.net/biciklisticki -klub-bk-bihac-okupio-clanove- uoci-nove-takmicarske-sezone/

cubi 22.02.2015 20:23

Ali je se kaj kandidatov za ta maraton,res da je se dalec ampak rekreativci se moramo ze prej pocasi pripravljati.mežik

Speedster20 22.02.2015 20:57

Jaz se letos podajam prvič, pridružil sem se pa kar enemu KK iz Velike Kladuše. mežik Na portalu Youtube je kar nekaj posnetkov, poglej.

tepihar 22.02.2015 21:46
A to je najbrz dvodnevni maraton?
RF 22.02.2015 21:59
Ekipa iz rudnika Velenje se tega maratona že tradicionalno udeležuje. Kolesarijo celo že od Velenja.
www.dnevnik.si/slovenija/stajerska/kolesarijo-v-spomin-na-srebrenico#
cubi 23.02.2015 14:02
Speedster 20 kako pa imajo organizirano v tem klubu vrnitev nazaj iz srebrenice
Speedster20 23.02.2015 21:36

Ne vem še čisto točno, kako je z vožnjo nazaj, bom vprašal kolege, ki so bili na tem maratonu v prejšnjih letih. Vozijo pa se 3 etape. 203 131 in 160km.

E.J. 24.02.2015 13:33

Jaz se tudi mislim udeležiti tega maratona letos. Tako da če ste za stvar lahko naredimo v lastni režiji zadevščino, kot naprimer teli iz Velenja.

Koliko interesentov pa bi se nabralo? Bi bilo zanimivo če bi se naredila anketa da se vidi koliko bi bilo kandidatov za tak podvig.

tepihar 24.02.2015 15:53
Sem tudi zraven.
robertk6 24.02.2015 16:17

Kdaj pa je ta maraton......kakšen link????

Smolnikar 24.02.2015 17:08

+1!

E.J. 24.02.2015 19:34

1.E.J.

2.Speedster20

3.tepihar

4.Smolnikar

5.

6.

7.

8.

9.

10.

TEX 24.02.2015 20:19

Fantje , bosna4ever. smeh

cubi 24.02.2015 22:07

www.limit.co.ba oni so bili organizatorji.Jaz bi sel iz Bihaca.mežik

Smolnikar 25.02.2015 12:45

Pod "Potrebna oprema" je med drugim navedeno:

- Svaki učesnik vozi svoj  MTB bicikl

MTB?

nanisimi 25.02.2015 16:13
@Smolnikar:

MTB?

treba prebrat vse ;)

Ukupan broj učesnika vožnje biciklom bi bio oko 300 učesnika, koji moraju sami sebi da obezbijede adekvatan bicikl (brdsko planinski MTB ili cestovni).

Piše pa še,da bo najbrž limit udeležbe samo 300 kolesarjev.

cubi 25.02.2015 20:08

zaradi tega pa se bomo prej prijavili  ce imamo namen itimežik

E.J. 26.02.2015 16:18
@nanisimi:
@Smolnikar:

MTB?

treba prebrat vse ;)

Ukupan broj učesnika vožnje biciklom bi bio oko 300 učesnika, koji moraju sami sebi da obezbijede adekvatan bicikl (brdsko planinski MTB ili cestovni).

Piše pa še,da bo najbrž limit udeležbe samo 300 kolesarjev.

Tole nedrži.... to velja samo za klub extremnih sportova no limit. Oni osebno lahko poskrbijo za cirka 300 kolesarjev, glede teh prijav al kakor koli že govorite nerabiš se nič prijavit, se zavedate koliko ljudi se prikluči zraven MARŠA MIRU, kateri neštartajo iz Bihača? Kolesarjev po mojih informacijah katere imam od enega od udeležencev kateri je bil že 4x na tem maratonu se giblje 1000+. Neglede na vse kar pišete.

Stopil sem v kontakt z enim izmed Velenjskih udeležencev maratona kateri se vsako leto udeležujejo maratona (lansko leto jih je bilo 10) vljudno so me povabili na zaprti sestanek na temo Srebrenica maraton 2015, kateri bo 6.3. Velenju. Poročam ko pridem z sestanka. 

Velenjski rudarji iz leta 2013

www.youtube.com/watch?v=OzO1b xQqtLA

Velenjski rudarji iz leta 2012

www.youtube.com/watch?v=kkgNT QJEBvU

Še kratki povzetki

2014

www.youtube.com/watch?v=PT721 dSJ2Ho

2013

www.youtube.com/watch?v=otFwG wkIjME

Idrija 26.02.2015 17:33

Pozdravljeni,

glede na to, da sem prebral veliko napačnih informacij, dovolite, da vam podam prave- sam sem se tega maratona udeležil že štirikrat. 
Največ info dobite na že zapisani intenetni strani www.limit.co.ba/. Sicer pa je tako: na maraton se JE potrebno predhodno prijaviti in za to tudi plačati določeno prijavnino. Maraton je razdeljen na tri etape in JE omejen glede števila prijavljenih, zaradi povsem logistično-tehničnih razlogov. Maraton je mogoče odpeljati tako na MTB kolesu kot na cestnem, sam sem ga vedno vozil s cestnim kolesom. Priporočam prevoz v lastni režiji (iz Slo v Bihač, med samim maratonom, ter povratek iz Srebrenice),prav tako priporočam tudi organiziranje nočitev (hotel, B&B, penzion) v lastni režiji med samim maratonom. 

Če kogarkarkoli zanima še karšnakoli inf, jo z veseljem posredujem, ni potrebna udeležba na nikakršnem "zaprtem sestanku".

Da se nikad ne zaboravi i ne ponovi!

E.J. 27.02.2015 00:15
@Idrija:

Pozdravljeni,

glede na to, da sem prebral veliko napačnih informacij, dovolite, da vam podam prave- sam sem se tega maratona udeležil že štirikrat. 
Največ info dobite na že zapisani intenetni strani www.limit.co.ba/. Sicer pa je tako: na maraton se JE potrebno predhodno prijaviti in za to tudi plačati določeno prijavnino. Maraton je razdeljen na tri etape in JE omejen glede števila prijavljenih, zaradi povsem logistično-tehničnih razlogov. Maraton je mogoče odpeljati tako na MTB kolesu kot na cestnem, sam sem ga vedno vozil s cestnim kolesom. Priporočam prevoz v lastni režiji (iz Slo v Bihač, med samim maratonom, ter povratek iz Srebrenice),prav tako priporočam tudi organiziranje nočitev (hotel, B&B, penzion) v lastni režiji med samim maratonom. 

Če kogarkarkoli zanima še karšnakoli inf, jo z veseljem posredujem, ni potrebna udeležba na nikakršnem "zaprtem sestanku".

Da se nikad ne zaboravi i ne ponovi!

@Idrija, Velenjska skupina ima sestanek na temo maratona Velenje - Srebrenica.....dogovori glede, prenočišč, kombijev,šoferjev, in vsega kar paše zraven.... "LASTNA REŽIJA".... Preberi si še enkrat moj post...

@E.J.:

Stopil sem v kontakt z enim izmed Velenjskih udeležencev maratona kateri se vsako leto udeležujejo maratona (lansko leto jih je bilo 10) vljudno so me povabili na zaprti sestanek na temo Srebrenica maraton 2015, kateri bo 6.3. v Velenju. Poročam ko pridem z sestanka. 

Velenjski rudarji iz leta 2013

www.youtube.com/watch?v=OzO1b xQqtLA

Velenjski rudarji iz leta 2012

www.youtube.com/watch?v=kkgNT QJEBvU

luka79 27.02.2015 10:01
Srebrenica po Srebrenici. .se je že začelo.
cubi 27.02.2015 12:04
@luka79: Srebrenica po Srebrenici. .se je že začelo.

nagubano čelo

Idrija 27.02.2015 16:35
Bistvo je, da sem zelel odgovoriti na vprasanja, ki, po mojem mnenju, zanimajo vsakega, ki gre prvic. Ker znam brat, sem prebral tudi tvoj post E.J. in prav zato ker je poln netocnih informacij in brezveznih stvari, sem se odlocil napisati tudi sam. Organizacija velenjske ekipe me ne zanima, sam hodim zgolj in samo iz enega razloga in cilja- da se ohranja spomin na srebreniske zrtve.
cubi 27.02.2015 18:59

Idrija ali bos odgovoril na sporocilo ki sem ti ga poslalmežik

E.J. 27.02.2015 20:25
@Idrija: Bistvo je, da sem zelel odgovoriti na vprasanja, ki, po mojem mnenju, zanimajo vsakega, ki gre prvic. Ker znam brat, sem prebral tudi tvoj post E.J. in prav zato ker je poln netocnih informacij in brezveznih stvari, sem se odlocil napisati tudi sam. Organizacija velenjske ekipe me ne zanima, sam hodim zgolj in samo iz enega razloga in cilja- da se ohranja spomin na srebreniske zrtve.

Veš zgodbo Velenjski rudarjev in Srebrenice? Da se nikad nezaboravi..... vsi mi tišimo dol da se poklonimo žrtvam genocida....

lan 27.02.2015 21:42

Če boste potrebovali spanje v Bihaću oziroma to je par  km pred Bihaćem, vam lahko dam naslov oz. telefonsko od prijateljice, ki ima prenočišča.Tako poceni boste težko našli!!

E.J. 07.03.2015 22:22

Za mene in ostalo ekipo je štart iz Prevalj cirka 900km za 4 dni.....

BRAVO ZA NAŠEGA PREDSEDNIKA kateri nas bo osebno prišel pospremit ....

www.up-rs.si/up-rs/uprs.nsf/o bjave/5C757792D2B5F038C1257DFD 004A0045?OpenDocument

cubi 10.03.2015 20:12

Potem pa se vidimo v Bihacu in nadaljujemo skupaj.mežikKoliko pa vas predvidoma gre?

E.J. 10.03.2015 22:58
Cirka 10 kolesarjev plus ostala logistika.
1 2
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI