katere sprintarice?

Domov > Forum > katere sprintarice?

katere sprintarice?

SORTIRAJ PO:
andro28 24.02.2015 14:51
Firnk 24.02.2015 15:22

Jaz bi reku, da vzam tiste, ki so ti bolj vsec in v katerih se tvoje noge pocutijo bolje.

eustahija 25.02.2015 07:55

Sem imel  čevlje Vittoria in so bilio čisto spodobni. Je pa res, da v večini primerih cena določa tudi kvaliteto.

Moj nasvet enak predhodniku: odločaj se na osnovi lastnega mnenja glede na udobnost in všečnost...

Smolnikar 25.02.2015 08:04

Ravno take Vittoria čevlje gonim od poletja dalje in so OK, imam pa občutek, da prav dolgo ne bodo zdržale...

copi 25.02.2015 08:25

Vzemi tiste v katerih imaš boljši občutek ko jih obuješ ne glej toliko na ceno ker dražji čevelj še ne pomeni da se ti bo bolje prilegal kot cenejši pri nakupu si vzemi čas in ne  kupi prevelikih ker če ti v trgovini stopalo malo pleše ti bo na kolesu še bolj ko pa boš poskušal na kolesu zategniti čevel te bo vse začelo tiščati in mravljinčiti.Pravzaprav bi bilo najbolje da bi v trgovini kupoval čevlje z zavezanimi očmi tako da ne vidiš ne cene ne dizajna, predvsem pa pojdi v trgovine kjer imaje veliko zbiro modelov in številk.

Tomazek94 25.02.2015 09:33
Vsekakor predlagam, da najprej preizkusis ene in druge v trgovini, da vidis kaj ti bolje lezi na nogi.
Mavic so sicer lazji in verjetno jih bos lazje kombiniral k dresu in kolesu.
Vsekakor pq naj ti bo prioriteta pocutje noge v cevlju.
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI