Velika alpska cesta (The Route des Grandes Alpe)

Domov > Forum > Velika alpska cesta (The Route des Grandes Alpe)

Velika alpska cesta (The Route des Grandes Alpe)

SORTIRAJ PO:
rs1975 03.11.2016 07:17

Čisto tko za info, koliko vas je tiste, ki ste tole odpeljali finančno prišlo? Zanime me bolj za varianto z najemom sobe ali apartmaja. Lahko pa tudi podatek za primer šotora, zgolj za primerjavo...

FMK 07.11.2016 06:58

pozdrav! sicer sem že bil v franciji ampak le na eni lokaciji. me zanima zadeva, ko ste se odločili za potovanje po colih- a ste kampe rezervirali v naprej ali ste šli na "blef" in upali, da bo prostor? hvala in lp 

Janja 07.11.2016 10:02

Kar se rezervacij tiče na blef, kar se lokacij tiče pa vsi, ki sem jih našla na netu v GPSu.
Enega (pri Flumetu- Camping Le Vieux Moulin) ni bilo več, pa je na Googl Earth še zdaj - sem potegnila do Praz sur Arly in pa v Sant Marin de Vesubie sem imela srečo, ker je gazdarica ravno pometala in se je našel prostor, čeprav so v recepciji zagotavljali, da je vse polno - to, da sem bila (samo) s kolesom je bilo odločilno. Aja pa v Sospelu smo se kar postavili šotore, čeprav je bila recepcija zaprta - in se potem prijavili.
Je bilo pa po Touru, konec julija in začetek avgusta. 

Pa še odgovor rs1975 - ne bo veliko pomagalo - celotna pot nekje 850-900 €, prevoz do tja in nazaj z vlakom, kampi za 1 osebo s kolesom od 6-16€, polpenzion (ob večerji vključeno vino) v koči pod pod Cormetom de Roselendom 43€, najcenejša soba v Braniconu, najdena na blef 35€ - brez zajtrka, v Guilliestre bi bila v hotelu, ki ima tudi kamp soba brez zajtrka 68€, camp med dražjimi 16€ - ima bazen - vem samo zaradi slabe komunikacije - so mi zaračunali najprej sobo. Fajn je, če znaš kaj francosko, jaz žal ne.

FMK 07.11.2016 12:29

janja, hvala za informacije. namreč planiram nekaj za naslednje leto in gledam med drugim kampe na camping.info. lp

Janja 07.11.2016 14:04

Mogoče pride komu prav - seznam kampov kot točke za GPS
 www.archiescampings.eu/

heron 28.10.2021 11:33

Pozdravljeni,

drugo leto se nameravam odpeljati z kolesom po tej cesti, vzel bi avtodom.

Prosim za izkušnje, informacije, navodila,..


lp

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI