Dirka po Sloveniji 2015

Domov > Forum > Dirka po Sloveniji 2015

Dirka po Sloveniji 2015

SORTIRAJ PO:
ken 02.04.2015 10:34



uploaded


še prej pa tale...nasmeh
vreme ?neodločen

JaMa 02.04.2015 12:35
@Rumbler:

Pa naj se spet začne! kaže jezik

 

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/novice/2015/ 0 4/na_dirki_po_sloveniji_velik i _team_sky_prihaja_tudi_trenut n o_vodilni_kolesar_na_svetu.as p x

Samo se mi zdi da je Porte samo "mokre sanje" prirediteljev. Na začetku junija je ponavadi na Dauphine in so ga recimo potem v 2014 šparali do TdF čeprav sta bili v juniju na sporedu še Tour de Suisse in Route du Sud. Ta zadnja prav v terminu letošnje Slovenije
 

heron 02.04.2015 13:31

mi mamo Roglo(Primoža),ne rabmo Porteja,..mežik

Nikita 18.06.2015 08:06

Malo sem gledal smeri, časovnico...

 

Kakor je napisano... še sedaj ne vem, kje se bodo peljali po Murski Soboti... nekje dvakrat levo, ampak...? Nekako mislim, da grejo iz Rakičana... do vpadnice v Soboto, nato desno, pa levo, pa desno... do križišča, tam levo in naravnost do Slovenske ulice, desno po ulici Štefana Kovača in nato levo in desno... da se pride do Tišinske ceste oz. se gre proti Tišini?

 

In potem pride... nikjer ni prehoda čez železniško progo, saj je tam na Lendavski vendar podvoz!!! Na Cankarjevi ga komaj delajo, tam mimo praktično ne morejo in tudi ni smiselno?

 

 

Wersuvius 18.06.2015 08:43

Tu imaš točen zemljevid trase:

 

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/etape/2015/05 /3_etapa.aspx

lujzh 18.06.2015 08:48
@Nikita:

Malo sem gledal smeri, časovnico...

 

Kakor je napisano... še sedaj ne vem, kje se bodo peljali po Murski Soboti... nekje dvakrat levo, ampak...? Nekako mislim, da grejo iz Rakičana... do vpadnice v Soboto, nato desno, pa levo, pa desno... do križišča, tam levo in naravnost do Slovenske ulice, desno po ulici Štefana Kovača in nato levo in desno... da se pride do Tišinske ceste oz. se gre proti Tišini?

 

In potem pride... nikjer ni prehoda čez železniško progo, saj je tam na Lendavski vendar podvoz!!! Na Cankarjevi ga komaj delajo, tam mimo praktično ne morejo in tudi ni smiselno?

 

 


Iz Rakičana po obvozu do Industrijske, nato levo po Industrijski, desno čez progo, desno po Gregorčičevi, nato je skica levo po Staneta Rozmana, opis pa do Lendavske in nato levo, po obeh variantah šprint na Trgu Zmage in nato naprej po Štefana Kovača:

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/etape/2015/05 /3_etapa.aspx 

Pridi na Vidov maraton mežik(štart 9:00), nato po maratonu ogled predstavitve ekipnasmeh, štarta...

Nikita 18.06.2015 09:12
@lujzh:
@Nikita:

Malo sem gledal smeri, časovnico...

 

Kakor je napisano... še sedaj ne vem, kje se bodo peljali po Murski Soboti... nekje dvakrat levo, ampak...? Nekako mislim, da grejo iz Rakičana... do vpadnice v Soboto, nato desno, pa levo, pa desno... do križišča, tam levo in naravnost do Slovenske ulice, desno po ulici Štefana Kovača in nato levo in desno... da se pride do Tišinske ceste oz. se gre proti Tišini?

 

In potem pride... nikjer ni prehoda čez železniško progo, saj je tam na Lendavski vendar podvoz!!! Na Cankarjevi ga komaj delajo, tam mimo praktično ne morejo in tudi ni smiselno?

 

 


Iz Rakičana po obvozu do Industrijske, nato levo po Industrijski, desno čez progo, desno po Gregorčičevi, nato je skica levo po Staneta Rozmana, opis pa do Lendavske in nato levo, po obeh variantah šprint na Trgu Zmage in nato naprej po Štefana Kovača:

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/etape/2015/0 5 /3_etapa.aspx 

Pridi na Vidov maraton mežik(štart 9:00), nato po maratonu ogled predstavitve ekipnasmeh, štarta...

Ahuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuu???

 

Nikjer se po tem zemljevidu ne bodo peljali po Industrijski! Ampak... ker delajo na veliko v Soboti podvoz... se preko proge ne more. Grejo lahko samo mimo Bakše... pri bivši tovarni Mura levo šele takrat na Industrijsko, pa po tisti ozki obvzonici oz. zasilni cesti res potem drugje, kakor na zemljevidu preko proge in pridejo do tistih ozkih, plastičnih ovir, kjer bo stal novi rondo. Tu bodo, če se bo za kaj šlo... cirkusi? Tu sem bil nazadnje pred dvema tednoma in dvomim... da se je medtem kaj spremenilo, kajti po načrtu bodo delali ta podvoz in rondo do oktobra. Da se to dela dve leti... je druga zgodba oz. če bi npr. Američani delali neki most, tunel tako hitro, še dandanes ne bi imeli več kakor morda en most na Manhattan.

 

Potem... čemu zavijajo z Miklošičeve na Prernovo pod kotom 90° na Prešernovo in nato spet pod istim kotom desno na Küzmičevo mi pa ne bo jasno NIKOLI?

 

Sicer pa... njihova briga, sam se moram samo odločiti, kam grem v Soboto: ali na Hrvaško in na Sveti Urban, ali pa malce na Goričko in morda na štart oz. jih kje počakam v Soboti. Slednje... edino pod pogojem, da vmes vzamem doma še fotkića!

 

P.s.: na sam Vidov maraton pa me res ne bo, kajti voziti neke maratone me več skoraj ne mika, pa tudi na štart oz. na pivo ne grem, ker so se mi lani zamerili do amena. Da malo spet cepidlačim: da domi toplo pivo v plastenki, moram vmes po blok kot na gasilski veselici in da mi potem poda to plastenko natakar v navadni majici, je enostavno norčevanje iz gostov in predrago. Za tak denar (2,50 €) vsaj v Prekmurju mora prišibati brezhibno urejen natakar s poškrobljeno srajco, metuljčkom in s pivom v kozarcu! smeh

Therion 18.06.2015 09:27

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/novice/2015/0 6/jani_brajkovic_intervju.aspx

Še verjame. Odlično, vendar kljub temu bi lahko pokazal še malce več samozavesti s stavkom "seveda je!" ne pa "mislim, da ja" neodločen misliti se pravi...

 

 

Nikita 18.06.2015 09:33
@Therion:

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/novice/2015/ 0 6/jani_brajkovic_intervju.asp x

Še verjame. Odlično, vendar kljub temu bi lahko pokazal še malce več samozavesti s stavkom "seveda je!" ne pa "mislim, da ja" neodločen misliti se pravi...

 

 

... misliti pomeni res "en drek znate" po prekmursko, ampak vsaka neka bombastična napoved glede Brajkoviča je zelo preuranjena.

 

Zakaj? Pa saj nismo priplavali po juhi pred kratkim?

MihaMedica 18.06.2015 10:31

Je že kdo zasledil štartno listo za kronometer?

ReepsaaG 18.06.2015 10:43

Štartna lista

Sergej_Pomurje 18.06.2015 10:58
@Therion:

www.siol.net/sportal/kolesars tvo/po_sloveniji/novice/2015/ 0 6/jani_brajkovic_intervju.asp x

Še verjame. Odlično, vendar kljub temu bi lahko pokazal še malce več samozavesti s stavkom "seveda je!" ne pa "mislim, da ja" neodločen misliti se pravi...

 

 

Na podlagi česa bi naj kazal večjo samozavest? Najbolje, da sploh ne daje intervjujev in se v miru osredotoči na svoje delo. Pričakovanja naj raje zadrži zase, saj se napovedi večinoma obračajo proti njemu. Držim pesti, da se mu vse poklopi in nekaj pokaže.

aero0038 18.06.2015 11:19

Bo možno kje prenos uloviti?

ReepsaaG 18.06.2015 11:43

Včeraj sem zasledil da bodo prve dve etapi prenašali prek spleta na siol planetu, zadnji dve etapi pa bo imel pokrite šport tv.

MihaMedica 18.06.2015 13:26

Na sporedu Šport TV-ja imajo res v soboto in nedeljo prenos.. 

Endura 18.06.2015 13:48

TEAM SKY je na zadnjem treningu pred današnjo etapo zaustavila policija, ker se niso peljali po kolesarski stezi. frown emoticon Po težkih pogajanjih so jih vendarle izpustili (brez globe smile emoticon ). Koliko je kolesarjem vestni policist dvignil adrenalin bomo videli danes zvečer. Tolaži jih star slovenski pregovor: "Slab začetek dober konec".

lancearmstrong 18.06.2015 13:52

bože moj kake idiote imamo mi za policiste....očitno se na policijskih postajah nihče ne pogovarja ,da poteka Dirka po Sloveniji!!

pasteer 18.06.2015 14:06

Res malo čudno zgleda, če se vozi cela ekipa na kupu po npr. Celovški :) Sem videl lani in jim zaželel dobro dirko :D

DMJE35 18.06.2015 14:06

joj,joj.....v zadregi....kašni slovenčki - varuhi reda....kar tako naprej...IQ od 55-89!

nemelk 18.06.2015 14:10

Hja, kaj čmo :/...  No pa še ena 'lovska' z moje strani: kolega je dobil 80€, ker se je po kolesarski stezi peljal v kontra smeri - na drugi strani ceste pa kolesarske steze ni!... Vrli uniformiranci se niso zmenili na njegov 'češ, sem se vozil po kolesarski stezi, ki je namenjena za kolesarje in ne po cesti ter posledično nisem oviral prometa..' le UPN nalog za plačilo kazni so mu pomolili pod nos :/

gorann316998 18.06.2015 14:17

v napacno smer je sel in se cudil, da je dobil kazen

 

gorann316998 18.06.2015 14:18
@Endura:

TEAM SKY je na zadnjem treningu pred današnjo etapo zaustavila policija, ker se niso peljali po kolesarski stezi. frown emoticon Po težkih pogajanjih so jih vendarle izpustili (brez globe smile emoticon ). Koliko je kolesarjem vestni policist dvignil adrenalin bomo videli danes zvečer. Tolaži jih star slovenski pregovor: "Slab začetek dober konec".

pocak da bo kronometer, to jih bojo ustavljal

Endura 18.06.2015 15:23
kuki12 18.06.2015 16:24

Pa saj res ne moreš verjet. Prava šala za prvi april, pa še to bi težko prebavu, hehe.
 

JaMa 18.06.2015 19:07
@kuki12:

Pa saj res ne moreš verjet. Prava šala za prvi april, pa še to bi težko prebavu, hehe.
 

Ni, ni. Čudi me samo da so bili prvi policaji. Jaz bi stavil na mestne redarje.  MEne je en nadebudni rdeče modri idiotek koknil na Dolenjki v Ljubljani.  Pa sem mu rekel naj se jebe in mu ušel. 

magnetek 18.06.2015 19:53
@ReepsaaG:

Včeraj sem zasledil da bodo prve dve etapi prenašali prek spleta na siol planetu, zadnji dve etapi pa bo imel pokrite šport tv.

Čudež moderne tehnike - ena kamera v cilju !! Če bi angažirali en video krožek na kakšni osnovni šoli bi
kaj boljšega "skupaj spravili" ..... 

Raptile 18.06.2015 20:16
@Mosad:
@kuki12:

Pa saj res ne moreš verjet. Prava šala za prvi april, pa še to bi težko prebavu, hehe.
 

Ni, ni. Čudi me samo da so bili prvi policaji. Jaz bi stavil na mestne redarje.  MEne je en nadebudni rdeče modri idiotek koknil na Dolenjki v Ljubljani.  Pa sem mu rekel naj se jebe in mu ušel. 

Hahahaha legenda še bidon bi mu v noge vrgu :D

Therion 18.06.2015 21:21

Se še komu zdi, da tukaj nekaj manjka? ali je "peglezen" škripnil neodločen Dajte to spraviti na klas 2.1 kot je in ne 1.2

 

uploaded

uploaded

uploaded

Cwetko8091 19.06.2015 07:49
Glede tega je pa vsako leto ista pesem...
1 2 3 ... 5
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI