Sedež Fizik Arione 00

Domov > Forum > Sedež Fizik Arione 00

Sedež Fizik Arione 00

SORTIRAJ PO:
Direktor 08.04.2015 23:13

Kje v SLO dobiti najceneje ta sedež?

Kittel 08.04.2015 23:15

Ni tega v SLO...

 

Je pa tukaj:

www.bike24.com/1.php?content= 8;navigation=1;menu=1000,4,37; product=45026

 

 

Zlodej 09.04.2015 06:01

jaz ga imam novega :D zapakiranega in je na prodajo!

Direktor 09.04.2015 22:13
@TomazK:

www.bolha.com/rekreacija-spor t/kolesarstvo/kolesarska-opre m a/ostala-kolesarska-oprema/pr o dam-sedez-fizik-arione-r1-129 5 563010.html

kaj pa ta? 

Bel ne pride v poštev.

recaro 11.05.2015 10:29

Kateri sedeži spadajo med malenkost mehkejše/udobnejše? Menjal sem namreč že 3 sedeže, ampak mi noben ne ustreza, da bi lahko recimo 2,3 ure gonil dokaj udobno, brez nekih bolečin.

SHad 11.05.2015 10:43

Če smo že pri Fiziku, Antares.
Jaz ga imam in je kar udoben, seveda pa ni nujno da bo tudi tebi nasmeh 

muzikant 11.05.2015 10:44
Pojdi k nekomu ki dela bikefitting, naj ti zmeri koliko širok sedež rabiš. Toliko širokega nabavi in če ne boš mogel 3 ure kolesariti, ti ostane samo še fotelj pred TV , bicikel pa vrži vstran......glej po treh urah vožnje z avtom tudi kaj boli.....tak da, malo potrpi. No, sam dosti potujem z specialko, to pomeni 8 do 10 ur na dan, po mesec dni vsak dan, takrat pa uporabljam sedež za samo 14 € in je cel napolnjen z gelom,......zgleda na biciklu zelo grd, a deluje........pa dobro vozi.
boyan64 11.05.2015 10:51

Aliante Gamma je tudi OK.
Pa selle SMP tudi. Morda probaj najprejmodel Hybrid, ker ostali so potem zelo dragi.

Samo se je treba igrat s kotom sedeža. Že milimeter se pozna pri pritisku riti in kosti na sedež.

Je pa res, da ga verjetno ni sedeža, na katerem bi presedel nekaj ur, pa da ne bi nič čutil. Je potrebno večkrat vstat, pa tudi kdaj sestopit in se razmigat. 

Sem jih zamenjal že kar nekaj in spoznal, da za mojo rit ne pride u poštev trd sedež. Tako da Arione CX je bil OK, samo vseeno pretrd. 

jeti 11.05.2015 15:28

smp - ajoj nekaj kar ne paše na kolo

boyan64 11.05.2015 20:31
Jeti, zgleda res ne šik, samo je udoben. Tudi DOSovci ga imajo.
mv5267 11.05.2015 20:57
@SHad:

Če smo že pri Fiziku, Antares.
Jaz ga imam in je kar udoben, seveda pa ni nujno da bo tudi tebi nasmeh 

Prodam malo rabljeni (in nepoškodovani) sedež Sedež Fizik Antares Versus.  Črn, s K:Ium vodili.

Za kolesarje s srednje upognjeno držo (Fizik Spine concept).  Vzdolžni žleb globine 5mm za manj pritiska na mednožje.  Ob straneh gladki material za manj trenja, sicer Microtex.  Udobje pri vožnji:  nos sedeža je namesto 40mm širok 45mm, sedež je z 10 mm tudi bolje oblazinjen od za Fizik sicer standardnih 3mm, vendar ima vitko obliko. Školjka je izdelana iz kombinacije karbona in nylona, vodila K:IUM pa so za 8% lažja, imajo izredno trdnost in odlično prenašajo vibracije.

Dodatni ICS sistem z možnostjo neposredne pritrditve podsedežne torbice ali lučke z zatičem, torej brez pasov ali dodatnih pripomočkov: med vožnjo ne skače, ne drdra in se ne dotika nog. 
Dolžina: 275mm
Širina: 142mm
Teža: 209g

Cena: 70,00 EUR
MGoltnik 11.05.2015 21:34
@mv:
@SHad:

Če smo že pri Fiziku, Antares.
Jaz ga imam in je kar udoben, seveda pa ni nujno da bo tudi tebi nasmeh 

Prodam malo rabljeni (in nepoškodovani) sedež Sedež Fizik Antares Versus.  Črn, s K:Ium vodili.

Za kolesarje s srednje upognjeno držo (Fizik Spine concept).  Vzdolžni žleb globine 5mm za manj pritiska na mednožje.  Ob straneh gladki material za manj trenja, sicer Microtex.  Udobje pri vožnji:  nos sedeža je namesto 40mm širok 45mm, sedež je z 10 mm tudi bolje oblazinjen od za Fizik sicer standardnih 3mm, vendar ima vitko obliko. Školjka je izdelana iz kombinacije karbona in nylona, vodila K:IUM pa so za 8% lažja, imajo izredno trdnost in odlično prenašajo vibracije.

Dodatni ICS sistem z možnostjo neposredne pritrditve podsedežne torbice ali lučke z zatičem, torej brez pasov ali dodatnih pripomočkov: med vožnjo ne skače, ne drdra in se ne dotika nog. 
Dolžina: 275mm
Širina: 142mm
Teža: 209g

Cena: 70,00 EUR

 

Previsoka cena... Pravkar se je prodajal Antares R3 Carbon Braided za 70€...

baktiv 29.12.2016 19:04
Naročil sedež Fizik Arione 00, eno sezono sem vozil selle italia slr flow ki mi ni najbolj odgovarjal, zato slednjega prodam, ce koga zanima....
Fizik bom testiral in javim :)

Lp
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI