Hervisov Kronometer 2015 - Posnetek s proge v prvi osebi

Domov > Forum > Hervisov Kronometer 2015 - Posnetek s proge v prvi osebi

Hervisov Kronometer 2015 - Posnetek s proge v prvi osebi

SORTIRAJ PO:
Firnk 01.07.2015 21:18

Po dobrem tednu zafrkavanja s posnetki in programi za njih obdelovanje, mi je uspelo skupaj sklepat tole (cca 14 min)

youtu.be/DNUlpsvynpc

Pa še skrajšana, pohitrena različica za neučakane (cca 7 min)

youtu.be/QSlD1i3jtz8

Therion 01.07.2015 21:35

Kakšen je pa kaj občutek "original skajovca" oplakniti pa čeprav na ogrevalni vožnji smeh Lepa!

uploaded

image

Firnk 01.07.2015 21:59

Ha, kar dobr občutek kaže jezik

Moram pa rečt, da se s same vožnje Skajevca sploh ne spomnim (je bilo preveč megle), sem ga šele potem na posnetku opazil. Spomnim se samo kup Taljanov, tistega zelenega Bardianija in Andronija najbolj, pa prej enih treh, ki so bili čez celo cesto (so se sicer lepo umaknili) smeh

sakala75 02.07.2015 11:54
@Firnk:

Po dobrem tednu zafrkavanja s posnetki in programi za njih obdelovanje, mi je uspelo skupaj sklepat tole (cca 14 min)

youtu.be/DNUlpsvynpc

Pa še skrajšana, pohitrena različica za neučakane (cca 7 min)

youtu.be/QSlD1i3jtz8

Komplimenti, vrhunsko narejeno, z vsemi podatkikaže jezik. Zanima me kaj vse rabiš, da zadevo posnameš in tudi opremiš z vsemi podatki?

Therion 02.07.2015 12:32
@sakala75: Zanima me kaj vse rabiš, da zadevo posnameš in tudi opremiš z vsemi podatki?

Mi je precej poznano, potrebuješ pa:

- GoPro ali katerokoli drugo kamero

- GPS števec ali katerokoli drugo GPS napravo z GPX podatki (telemetrija) + ostali (temp. cad, power meter, HR itd.)

- ter Dashware program

Na koncu pa še VELIKO mero potrpljenja pri sihroniziranju in komponiranju ter izbiranju zaslonskih pluginov :) Za dodatke kot so glasbeno ozadje pa uporabiš še drugo programsko opremo tipa video editor (pinnacle ipd.).

Firnk 02.07.2015 13:55

Kot je napisal Therion:

- katerokoli kamero

- katerikoli števec z GPS oz. drugo GPS napravo za zajem podatkov s senzorjev kolesa (potrebuješ npr .fit ali .csv file z zabeleženimi podatki)

- DashWare program (je zastonj, majo tudi navedeno, katere naprave podpira)

- veliko časa kaže jezik

Če pa imaš Garminov števec in Garminovo kamero, ti pa zna to shinronizacijo podatkov narest kar Garminov video program avtomatsko (bo povedal kdo, ki to kombinacijo uporablja).

Naprej pa video urejevalnik (Adobe Premiere ipd), lahko tudi audio za lažje urejanje glasbe (jaz sem kar Cool Edit za mp3 uporabil) in še več časa (sploh, če se s temi zadevami še nisi srečal) smeh

Kajter 02.07.2015 14:07

Garminova kamera Virb omogoča vse to. Prihaja nov model Virb XE, ki bo imel še dodatne funkcije (tudi slow motion 240fps, ... ) V Garminovem video urejevalniku samo izbereš kako in kje naj bodo vrednosti izpisane. Zelo enostavno.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI