Za prva dva ne vem.
Adrijino datoteko gmapsupp.img preimenuj v (recimo) gmapsupp-1.img,
Garminovo pa v gmapsupp-2.img.
Dve datoteki z istim imenom ne moreš imeti isti mapi.
Na SD kartici naredi mapo GARMIN.
Prenesi obe datoteki v mapo GARMIN na SD.
Če želiš uporabljati Adrijino karto, gmapsupp-1.img preimenuj v gmapsupp.img, če pa Garminovo pa gmapsupp-2.img preimenuj v gmapsupp.img. Števec vedno uporablja karto z imenom GMAPSUPP.
Preveri še:
Profil dejavnosti >izberi dejavnost >Navigacija >Zemljevid >Info o zemljevidu >izberi AdriaTOPOPRO >OMOGOČI
oz. Garmin......
Ostalo smetje onemogoči.
Poglej tudi tukaj.
www.dcrainmaker.com/2013/05/d ownload-garmin-705800810.html
ali mi kdo zna svetovat, kateri zemljevid city navigator Europe in Adtia Rute naj potegnem iz Partisa, da bo deloval na Edge 810.
Hvala in lp.
dovolj ti bo "city navigator Europe" za na SD Kartico.
@Vauko:ali mi kdo zna svetovat, kateri zemljevid city navigator Europe in Adtia Rute naj potegnem iz Partisa, da bo deloval na Edge 810.
Hvala in lp.
@Vauko:ali mi kdo zna svetovat, kateri zemljevid city navigator Europe in Adtia Rute naj potegnem iz Partisa, da bo deloval na Edge 810.
Hvala in lp.
Za 810-ko rabis Garminov City Navigator Europe NT (NTU deluje samo na 1000-ki)
Samo skopiras glavni, 3GB file na kartico od Edge-a in deluje bp, preverjeno
Prejel sem Garmin Edge 810 napravo in me zanima kako naložiti odklenjene zemljevide v sliki IMG in ali jih je mogoče združiti ter s katerim programom ?
Imam zemljevide:
-Topo TrekMap Italia v4 Pro []
-TransAlpinV4PRO []
-AdriaTOPOPRO_UN [gmapsupp]
-Garmin City Navigator Europe NT 2016.10 [gmapsupp, gmap3d]
Je mogoče hkrati vse te zemljevide naložit na Garmina, kako preimenovati slike ali združiti datoteke?