Triatlon - Klub Kranj

Domov > Forum > Triatlon - Klub Kranj

Triatlon - Klub Kranj

SORTIRAJ PO:
Bullet 21.08.2015 09:10

Pozdravljeni!

 

Zadnje čase me vleče v triatlon...zanima me, če kdo ve ali je v Kranju klub aktiven in kako je urejeno glede starejših "začetnikov"? Glede na to, da bil začetnik in na popolnoma amaterski ravni me zanima, kater klub ( društvo, skupina navdušencev itd...) ima tak "oddelek" oz sprejema novince? Seveda je poleg treninga super tudi družba in nasveti....

Hvala za info!

LP

alesd 21.08.2015 09:36

TK Gorenjska:

www.tkgorenjska.com/

alpek151 21.08.2015 09:42

Prav v Kranju ne vem če kaj obstaja.

Najbližje so po  mojem TK Gorenjska s sedežem v Radovljici in pa TK Trisport Kamnik.

Kontaktiraj ene in druge in vprašaj, če imajo kaj članov iz Kranja in kako se organizirajo.

 

Glede začetnikov ponavadi ni problema. Edino fajn je vedeti, kako imajo plavanje rešeno. Vse ostalo lahko treniraš tudi sam. No saj tudi plavanje lahko, sam če si čisti začetnik je vseeno dobro, da kdo, ki obvlada vrže kako oko nate in ti kaj svetuje, popravi.

 

Glede amaterske ravni pa po mojem ni nobenega problema. V slovenskem triatlonu smo itak vsi (razen redkih posameznikov) amaterji.

 

Glede na to, da Kranj ni tako daleč iz LJ, je mogoče fajn razmislit o kakem klubu iz LJ, kjer imaš dosti večjo izbiro glede treningov in glede družbe ter različnih ravni.

 

Potepuska21842 21.08.2015 10:57

Jaz sem v TK Gorenjska. Skupne imamo plavalne treninge, plavamo v glavnem v Kranju. Jeseni se začne nova sezona in je idealen čas, da se pridružiš na plavanju. 

LudViki 21.08.2015 11:30

Potepuska, lahko poveš kaj več? Kateri dnevi, katere ure? Koliko pride to na mesec? Hvala!

Bullet 21.08.2015 11:40

Potepuška hvala za info.

 

Se pridružujem LudViki - kaj več info...ali kontakt kjer bi jih dobil.....

Hvala vsem za info...

 

Edino kar me skrbi je čas...za triatlon se ga porabi kar veliko kajne....

Potepuska21842 21.08.2015 11:54

Letos smo imeli plavalne treninge 3x na teden zvečer na bazenu v Kranju in občasno tudi soboto ali nedeljo dopoldan. Kdaj bo letos se po mojem še ne ve, glede na zasedenost bazena določijo urnik. Na plavalnih trening je prisotna trenerka, ki sestavi idividualni program. Tako da kupiš letno karto na bazenu + mesečna vadnina za plavanje. Lahko pa ti napiše program za vse tri discipline. Kolo in tek v glavnem vsak zase naredi, včasih se pa tudi zmenimo in gremo skupaj. Samo imamo vsi pomanjkanje časa in se težko uskladimo. Lahko pogledaš na spletno stran na www.tkgorenjska.com/ ali pa piši na: info@tkgorenjska.com

Bullet 21.08.2015 12:04

ok.

koliko pa je mesečna vadnina?

Potepuska21842 21.08.2015 12:31

Najbolje, da pišeš na info in se zmeniš, da ne bom kaj narobe napisala:)

Bullet 21.08.2015 12:48

poslano :) čakam na odgovor :)

hvala ;) mogoče se pa spoznamo, če se že ne ;)

lp

Potepuska21842 21.08.2015 12:54

v TKG ni prav veliko punc, tako da če prideš, me boš takoj spoznal :) 

1
Zadnji komentarji v kategoriji "DRUGI ŠPORTI"
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI