Forum bicikel.com

Domov > Forum > Forum bicikel.com

Forum bicikel.com

SORTIRAJ PO:
thaking 01.10.2015 19:57

A kdo ve kje nastaviti email za opozorila o novih prispevkih v temi katero slediš ?

Imam nastavljeno "Pošlji mail, ko prejmem obvestilo (npr. obvestila o novih komentarjih)" -> pošlji takoj" v nastavitve "Nastavitve e-obvestil", vendar ničesar ne dobim na email ?!?

um_etnik 02.10.2015 23:21

Klikni #Sledi vsebini#, levo zgoraj ali označi levo spodaj

thaking 03.10.2015 11:16

Imam (povsod imam zgolj možnost "prekini sledenje", pa ničesar ne dobim na svoj email. Hkrati nikjer ne najdem opcije da bi nastavil/spremenil email naslov.... ?!?

IZO 30.10.2015 18:09

Je že kdo ugotovil, kako spremeniš email za obvestila?

KriziT 30.10.2015 18:24

Drugače ne gre, kot z direktnim kontaktom na urednika foruma..

gijoto 17.02.2018 14:06

A je to sploh še kolesraski forum ali je to forum posojanje denarja in iskanje zobarskih in drugih ponudb

Admin ali se res ne da zablokirati teh idijotov

SHad 17.02.2018 19:57
To so boti, ki izkoriščajo slabo zaščito foruma.
Urednik 17.02.2018 21:40

Pozdravljeni!

Težava ni z zaščito foruma, temveč s sistemom registracije, kjer so boti predvsem v zadnjem mesecu precej aktivni.

Za nevšečnosti se opravičujemo.

Tehnično jedro je kljub vsakoletnemu posodabljanju zdaj že precej staro.

Zdjaj lahko že sporočimo svežo novico, da smo zakorakali v drugo faze popolne prenove spletne strani, kdaj terminsko bo pripravljena, da gre v javno uporabo bomo sporočili, ko gre čez testno fazo.

LPB

sixsl 18.02.2018 08:17
@Boss:

Pozdravljeni!

Težava ni z zaščito foruma, temveč s sistemom registracije, kjer so boti predvsem v zadnjem mesecu precej aktivni.

Za nevšečnosti se opravičujemo.

Tehnično jedro je kljub vsakoletnemu posodabljanju zdaj že precej staro.

Zdjaj lahko že sporočimo svežo novico, da smo zakorakali v drugo faze popolne prenove spletne strani, kdaj terminsko bo pripravljena, da gre v javno uporabo bomo sporočili, ko gre čez testno fazo.

LPB

Vsaka prenova, posodobitev,... je dobrodošla, tako da vam želim veliko uspeha.

tomi1imot 18.02.2018 10:51

nič hudega...super ste,kar tako naprejnasmeh

Nikita 18.02.2018 11:02
@tomi1imot:

nič hudega...super ste,kar tako naprejnasmeh

Vedno je lahko seveda tudi bolje.

Bomo videli, veliko uspeha!

StaraKost 18.02.2018 11:09

V začetku je vsaka sprememba, tudi sprememba na boljše, za večino moteča :). 

SHad 18.02.2018 15:31
To se navadiš. Isto kot si se navadil na eure.
Ti boti so postali nevzdržni, za prenovo je že skrajni čas.
Urednik 18.02.2018 17:24

Ne delamo si utvar @StaraKost, za ene bo verjetno totalen šok, za druge pa tehnična modifikacija.
Po prehodu, nam bodo v pomoč komentarji vas uporabnikov, kaj je moteče in kaj bi bilo dobrodošlo.

Glavna sprememba in nujno potrebna je, da bo tehnično stran prilagojena za vse naprave, v samem začetku bomo kakšno vsebino umaknili in jo dodali kasneje.

Za začetek moramo slediti časovnici, da bomo mi in vi tega deležni pred Dirko po Italiji. ;)

um_etnik 18.02.2018 22:48

6 mesecev prepozno! Ma,... samo da bomežik

gorann316998 21.02.2018 22:37
@Boss:

Ne delamo si utvar @StaraKost, za ene bo verjetno totalen šok, za druge pa tehnična modifikacija.
Po prehodu, nam bodo v pomoč komentarji vas uporabnikov, kaj je moteče in kaj bi bilo dobrodošlo.

Glavna sprememba in nujno potrebna je, da bo tehnično stran prilagojena za vse naprave, v samem začetku bomo kakšno vsebino umaknili in jo dodali kasneje.

Za začetek moramo slediti časovnici, da bomo mi in vi tega deležni pred Dirko po Italiji. ;)

zakaj ni desktop verzije za mobilne naprave

krik

icindr 22.02.2018 18:44

Mislim da je spletna stran super, še sploh če primerjamo npr. z bolha.com, ki je totalen poden-mobilna aplikacija je pa še hujša..pa s tem da za popolno uporabe bolhe uporabniki plačajo članstvo (kljub temu da so tudi reklame gor), vse storitve na bicikel.com pa so brezplačne. Le tako naprej. kul

kenz76 23.02.2018 08:47
@gorann3:
@Boss:

zakaj ni desktop verzije za mobilne naprave

krik

???
tole vprašanje jaz razumem tako: zakaj ni avtobusa za avto? smeh smeh smeh 
verjetno si mislil zakaj ni desktop verzije IN verzije za mobilne naprave? 

in kolikor razumem glavnega urednika, bo ravno to urejeno z novo verzijo. pred Girom. kaže jezik  

felx 23.02.2018 11:07

kenz76 - težava je v tem, da ne moreš request-at desktop strani na mobilcu. Tudi mene to moti, bi rajši imel le desktop, kot pa le mobilno varianto. 

Urednik 23.02.2018 13:57

Po novem bo sledila celotna stran "responsive" obliki in ne bo potrebna delitev desktop, mobile.
Stran se bo zložila napravi primerno.

kenz76 25.02.2018 21:48
@felx:

kenz76 - težava je v tem, da ne moreš request-at desktop strani na mobilcu. Tudi mene to moti, bi rajši imel le desktop, kot pa le mobilno varianto. 

pa res. se opravičujem gorannu, ker sem površno prebral... sorry. 

gorann316998 26.02.2018 01:33
@kenz76:
@felx:

pa res. se opravičujem gorannu, ker sem površno prebral... sorry. 

mežik

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI