Kobarid-Drežniške ravne-zadnji vzpon za PSLO

Domov > Forum > Kobarid-Drežniške ravne-zadnji vzpon za PSLO

Kobarid-Drežniške ravne-zadnji vzpon za PSLO

SORTIRAJ PO:
plesavc 05.10.2015 08:13

REZULTATI:prijavim.se/uploads/1036_resu lt.pdf

FOTOGALERIJA:prijavim.si/;

 

 

Bravo Porenta še enkrat!

Ibaraki 05.10.2015 17:44

Bravo, bravo. Ampak zakaj pa ni zmagal? A so ble feltne pretežke?

hybrid 05.10.2015 18:09

mraz...

Jaromir 05.10.2015 21:49
Sem slisal da je bil Skyev iskalec talentov v grmovju na zadnjem ovinku pred Dreznico in da so ga potem v lokalni gostilni slisali ko je razlagal da bodo kar v kompletu vzeli prvih deset v PSLO.
Tecumseh 16.10.2015 18:43

evo, to je to... nebi mogel bolje zadeti junakov PSLO



uploaded






kovit 16.10.2015 19:10

nasmeh
Ja precej slovensko bi rekel. 
Vsak, ki ima 5 min cajta lahko serje po drugih...
Izjave bo vesel marsikateri starejši zagnani rekreativec ki je g. Zalokarju plačal štartnino za lublanca.
Bravo stari, sam da maš ti z glavo vse poštiman... 
nasmeh

 

Tecumseh 16.10.2015 19:26
@kovit:

nasmeh
Ja precej slovensko bi rekel. 
Vsak, ki ima 5 min cajta lahko serje po drugih...
Izjave bo vesel marsikateri starejši zagnani rekreativec ki je g. Zalokarju plačal štartnino za lublanca.
Bravo stari, sam da maš ti z glavo vse poštiman... 
nasmeh

 

ni za skrbet. sem bil pred kratkim na psiho testu za službo.. tako da JA imam. certificirano.

IZO 16.10.2015 19:35

Ja, je že kovit ugotovil: Slovenija pač. Dežela, kjer mora biti človeka sram, da ima ambicije. Fuj!

kovit 16.10.2015 19:37
@Tecumseh:
@kovit:

nasmeh
Ja precej slovensko bi rekel. 
Vsak, ki ima 5 min cajta lahko serje po drugih...
Izjave bo vesel marsikateri starejši zagnani rekreativec ki je g. Zalokarju plačal štartnino za lublanca.
Bravo stari, sam da maš ti z glavo vse poštiman... 
nasmeh

 

ni za skrbet. sem bil pred kratkim na psiho testu za službo.. tako da JA imam. certificirano.

nasmeh Oprosti, nisem komentiral tvoje izjave, ampak izjavo od g. Zalokarja...
Je pa s temi psiho testi očitno res nekaj narobe, tudi jaz ga vsakič  prođem brez problemov,kljub temu da  se na stara  leta gonim po tekmah PSLO... :)

ken 16.10.2015 19:43
@Tecumseh:
@kovit:

nasmeh
Ja precej slovensko bi rekel. 
Vsak, ki ima 5 min cajta lahko serje po drugih...
Izjave bo vesel marsikateri starejši zagnani rekreativec ki je g. Zalokarju plačal štartnino za lublanca.
Bravo stari, sam da maš ti z glavo vse poštiman... 
nasmeh

 

ni za skrbet. sem bil pred kratkim na psiho testu za službo.. tako da JA imam. certificirano.

mucek in njegov rep..mežik

CKR.SI 16.10.2015 20:09

Zalokar ima popolnoma prav!!
Jaz sem kupil prvo kolo pri 44desetih in že naslednje leto hotel voziti v prvi grupi na vseh maratonih. Drugam še nisem upal. Nagajali so mi vsi, ki so imeli par minut časa. Po nekaj letih sem uspel narediti rezultate, ki bi se jih bistveno mlajši ne sramovali. Prav nič nisem hotel karkoli nadoknaditi, samo radoveden sem bil kaj lahko še dosežem, letom navkljub. 
Ko sem bil mlajši so se mi športniki smilili, kot češ ali nimajo druge možnosti za preživeti dan. Jaz pa sem v tistem neambicioznem času dosegal rezultate, ki jih Zalokar lahko samo sanja. Kot tudi seveda mojo trenutno in polpreteklo zmogljivost.
Vsak si sam izbira, kdaj in kaj bo lovil. Gospodu, ki mu ravno ta klientela iz katere se norčuje reže kruh bi moralo biti jasno kaj sme in kaj ne izjavljati v javnosti.
In še enkrat povem, da ima prav.
Res pa je, da nekateri nikoli niti ne poizkusijo in ne dosežejo ničesar. 

LoTa 17.10.2015 19:52

Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo
dirko? 

CKR.SI 17.10.2015 20:27
@LoTa:

Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo
dirko? 

No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke. Osebno me nič ne moti, če se ne vozim čisto spredaj. Tekmujem s sebi vsaj približno enako starimi, in, če prehitim še nekaj mlajših toliko bolje. Mlajši kolesarji imajo ob pogledu na "starčka", ki jih prehiteva še vedno možnost se tolažiti, da je še veliko pred njimi. In obratno, ko švigne nekaj mladega mimo tastarga se nihče ne sekira.
Še nedolgo nazaj so bili moški pri petdesetih starci, sedaj pa se sedemdesetletniki vozijo po klancih kot za šalo. Neumno se je na račun starejših šaliti ali kar koli je že hotel gospod Zalokar.
Naj si izračuna koliko tekmovalcev manj bi bilo na njegovem maratonu, če bi tekmovali samo mladi. V tem primeru bi, kot si pravilno ugotovil maratona ne bilo. 

Jaromir 18.10.2015 15:48
@CKR.SI:
@LoTa:

Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo
dirko? 

No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke. Osebno me nič ne moti, če se ne vozim čisto spredaj. Tekmujem s sebi vsaj približno enako starimi, in, če prehitim še nekaj mlajših toliko bolje. Mlajši kolesarji imajo ob pogledu na "starčka", ki jih prehiteva še vedno možnost se tolažiti, da je še veliko pred njimi. In obratno, ko švigne nekaj mladega mimo tastarga se nihče ne sekira.
Še nedolgo nazaj so bili moški pri petdesetih starci, sedaj pa se sedemdesetletniki vozijo po klancih kot za šalo. Neumno se je na račun starejših šaliti ali kar koli je že hotel gospod Zalokar.
Naj si izračuna koliko tekmovalcev manj bi bilo na njegovem maratonu, če bi tekmovali samo mladi. V tem primeru bi, kot si pravilno ugotovil maratona ne bilo. 

Franja je za večino boj samega s seboj. In tukaj ne gre za delitev na mlade in stare. tudi pri dokaj mladih se najde ta "frustracija". s tem da potem nekatere spusti, nekatere pa pač nikoli. 
In to drugo kategorijo najdeš potem še na vseh takih dirkah kot je Vzpon v Drežniške ravne, in Poljanski pukli in podobne vukojebinske dirke, kjer pride na štart maksimalno  50 ljudi ki si potem domišljajo da so carji slovenskega kolesarstva in da jih samo še korak loči od WorldTour ekipe. samo žal je tako da se "Roglič" se zgodi enkrat na 100 let ... 

chepson 18.10.2015 16:55
@Jaromir:
@CKR.SI:
@LoTa:

Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo
dirko? 

No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke. Osebno me nič ne moti, če se ne vozim čisto spredaj. Tekmujem s sebi vsaj približno enako starimi, in, če prehitim še nekaj mlajših toliko bolje. Mlajši kolesarji imajo ob pogledu na "starčka", ki jih prehiteva še vedno možnost se tolažiti, da je še veliko pred njimi. In obratno, ko švigne nekaj mladega mimo tastarga se nihče ne sekira.
Še nedolgo nazaj so bili moški pri petdesetih starci, sedaj pa se sedemdesetletniki vozijo po klancih kot za šalo. Neumno se je na račun starejših šaliti ali kar koli je že hotel gospod Zalokar.
Naj si izračuna koliko tekmovalcev manj bi bilo na njegovem maratonu, če bi tekmovali samo mladi. V tem primeru bi, kot si pravilno ugotovil maratona ne bilo. 

Franja je za večino boj samega s seboj. In tukaj ne gre za delitev na mlade in stare. tudi pri dokaj mladih se najde ta "frustracija". s tem da potem nekatere spusti, nekatere pa pač nikoli. 
In to drugo kategorijo najdeš potem še na vseh takih dirkah kot je Vzpon v Drežniške ravne, in Poljanski pukli in podobne vukojebinske dirke, kjer pride na štart maksimalno  50 ljudi ki si potem domišljajo da so carji slovenskega kolesarstva in da jih samo še korak loči od WorldTour ekipe. samo žal je tako da se "Roglič" se zgodi enkrat na 100 let ... 

ti pa maš domišlijo haha dol padeš

Jaromir 18.10.2015 19:53
@chepson:
@Jaromir:
@CKR.SI:
@LoTa:

Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo
dirko? 

No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke. Osebno me nič ne moti, če se ne vozim čisto spredaj. Tekmujem s sebi vsaj približno enako starimi, in, če prehitim še nekaj mlajših toliko bolje. Mlajši kolesarji imajo ob pogledu na "starčka", ki jih prehiteva še vedno možnost se tolažiti, da je še veliko pred njimi. In obratno, ko švigne nekaj mladega mimo tastarga se nihče ne sekira.
Še nedolgo nazaj so bili moški pri petdesetih starci, sedaj pa se sedemdesetletniki vozijo po klancih kot za šalo. Neumno se je na račun starejših šaliti ali kar koli je že hotel gospod Zalokar.
Naj si izračuna koliko tekmovalcev manj bi bilo na njegovem maratonu, če bi tekmovali samo mladi. V tem primeru bi, kot si pravilno ugotovil maratona ne bilo. 

Franja je za večino boj samega s seboj. In tukaj ne gre za delitev na mlade in stare. tudi pri dokaj mladih se najde ta "frustracija". s tem da potem nekatere spusti, nekatere pa pač nikoli. 
In to drugo kategorijo najdeš potem še na vseh takih dirkah kot je Vzpon v Drežniške ravne, in Poljanski pukli in podobne vukojebinske dirke, kjer pride na štart maksimalno  50 ljudi ki si potem domišljajo da so carji slovenskega kolesarstva in da jih samo še korak loči od WorldTour ekipe. samo žal je tako da se "Roglič" se zgodi enkrat na 100 let ... 

ti pa maš domišlijo haha dol padeš

Itak, kam pa prideš brez domišljije
ken 18.10.2015 21:20

@Lota..  Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo 
dirko? 

 @CKR.. No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke.


In...??Saj imate priložnost, izkoristite jo...

RESPECT je slogan, ki se promovira v nogometu...lepo bi bilo, če ga povzamejo tudi rekreativni kolesarji.
Kajti...tudi vi rekreativci... plačujete startnino gospodu GojcuZ.mežik




CKR.SI 18.10.2015 23:13
@ken:

@Lota..  Kolesarsko zvezo SLO praš, zakaj nas tastare vabjo na dirke mulcov in mul, da finančno pokrijemo 
dirko? 

 @CKR.. No saj tudi gospod Grm ni ravno mladec pa se dokaj pogosto pojavi na štartu kakšne dirke.


In...??Saj imate priložnost, izkoristite jo...

RESPECT je slogan, ki se promovira v nogometu...lepo bi bilo, če ga povzamejo tudi rekreativni kolesarji.
Kajti...tudi vi rekreativci... plačujete startnino gospodu GojcuZ.mežik




Talking to me?smeh

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI