Spinning

Domov > Forum > Spinning

Spinning

SORTIRAJ PO:
dMan 14.10.2015 12:49

Ali pozna kdo dobr Spinning center v Ljubljani.

Dobra kolesa, prostor...

Hvala za info

mito1 14.10.2015 21:01

pa dobrga inštruktorja v Lj.Moste!!

dMan 15.10.2015 07:22

Mito, hvala za info. Kako se reče fitnesu?

Robi8 15.10.2015 11:07

Spinning centrov v Ljubljani je kar nekaj in z njimi tudi nekaj dobrih inštruktorjev. Meni je predvsem pomembno, da je na vadbi neka smiselna povezava s kolesarstvom, dobra muzika, da je inštruktorju mar in ko se sezona začne imam potrebno bazo in moč. Kar se prostora tiče mislim, da bi vsi lastniki natlačili bicikle do zadnjega kotička, če bi lahko:( Pomembno je, da je zračno.
Spinning center CUBE za bežigradom to ponuja. Če se ne motim imajo celo možnost personaliziranega treninga za skupine in do dva obiska zastonj, da se prepričaš, če ti odgovarja. Predlagam, da pokličeš in preizkusiš. 

Redblack 15.10.2015 20:10
dMan, glede na tvojo bližino ti priporočam tudi jaz fitness studio CUBE, tja sem hodil v pripravljalnem obdobju ( februar-april) na spinning, vadbo je vodil Franci H., cenovno zelo ugodno in prijazno osebje.
-BLAŽ- 15.10.2015 21:22
@mito1:

pa dobrga inštruktorja v Lj.Moste!!

www.inergija.si

ratrak 16.10.2015 11:04

Če ti odgovarja lokacija in termini, je CUBE dobra odločitev. Možnost polletne in celoletne karte ti konkretno zniža ceno, glede samega vodenja spinninga pa lahko rečem: vadba za telo IN dušo! Fanta obvladata svoje delo, pa meni osebno prvi center v katerem mi ni treba "odmislit" muzike, ampak lahko med treningom celo uživam v njej.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI