Cris Froome , lab testi

Domov > Forum > Cris Froome , lab testi

Cris Froome , lab testi

SORTIRAJ PO:
misko.pisko 04.12.2015 17:39

Za vse "nejeverne Tomaže"
www.bbc.com/sport/cycling/349 99053

Cheers 

Perhan 04.12.2015 18:21
Oooo, vidm da je v našem GSK LABU delal teste.
Rezultati so neoporečni.

kineziolog 04.12.2015 18:36

Kaj pomaga, da so neoporečni, če pa ničesar ne povedo? Da ima izjemen "motor" smo vedeli že prej ...

Tim - Kineziolog 

ZooTv 04.12.2015 20:08
@misko.pisko:

Za vse "nejeverne Tomaže"
www.bbc.com/sport/cycling/349 99053

Cheers 

www.youtube.com/watch?v=BtIhz Y16iy0

Meni je ta video iz leta 2013 bolj zanimiv. Dave Brailsford se v njem tako arogantno zlaze, da Froome se nikoli ni opravil VO2max testa (od 3.20 dalje), da mi je ta video ostal v spominu do danes. Zdaj pa primerjajo rezultate iz leta 2007

 

enough said,

cheers

kineziolog 05.12.2015 11:19
@ZooTv:
@misko.pisko:

Za vse "nejeverne Tomaže"
www.bbc.com/sport/cycling/349 99053

Cheers 

www.youtube.com/watch?v=BtIhz Y16iy0

Meni je ta video iz leta 2013 bolj zanimiv. Dave Brailsford se v njem tako arogantno zlaze, da Froome se nikoli ni opravil VO2max testa (od 3.20 dalje), da mi je ta video ostal v spominu do danes. Zdaj pa primerjajo rezultate iz leta 2007

 

enough said,

cheers

Jaz ne bi bil tako negativen. Dejstvo je, da ga je naredil leta 2007, torej kar nekaj časa preden se je Dave resnično začel zanimati zanj. Dejstvo je, da ga v času, ko je pri Sky-u, ni naredil. In kako naj Dave ve, kaj vse je Chris počel v preteklosti? Še mama za svojega sina/hčerko ne ve vsega, kako naj to ve Dave mežik.

Ampak tako ali tako VO2max test ne pove ravno kaj veliko, če ni podatkov o gibalni učinkovitosti (visok privzem kisika in nizka gibalna učinkovitost da lahko enake rezultate kot nizek privzem kisika in visoka gibalna učinkovitost - relativno gledano nizka/visoka). Oboje skupaj da neko predstavo o zmogljivosti osebe, a nikakor ne odgovarja na vprašanje, če je nekdo dopingiran ali ne.

Pinocio 05.12.2015 11:38

Testi,resnica,laži gor ali dol.Froome je en velik dopingiranec,njegov Sky pa eno leglo goljufov,ki bodo naleteli enkrat na mino kot je Armstrong.

Lepo bi bilo,če bi enkrat tudi bumbarji tu gor na bicikel.com dojeli,da v profi ekipah brez dopinga ne gre,razlika je le v tem,da so nekateri daleč pred konkurenco in je v igri veliko denarja,za Sky pa vsi vemo,da ga ima na pretek in jim tudi ni teško nekaj odvojit za take "fake" teste.kul

kineziolog 05.12.2015 12:56
@Pinocio:

Testi,resnica,laži gor ali dol.Froome je en velik dopingiranec,njegov Sky pa eno leglo goljufov,ki bodo naleteli enkrat na mino kot je Armstrong.

Lepo bi bilo,če bi enkrat tudi bumbarji tu gor na bicikel.com dojeli,da v profi ekipah brez dopinga ne gre,razlika je le v tem,da so nekateri daleč pred konkurenco in je v igri veliko denarja,za Sky pa vsi vemo,da ga ima na pretek in jim tudi ni teško nekaj odvojit za take "fake" teste.kul

Obstajajo kakšni indici, ki govorijo v prid tvoji teoriji? Po čem sklepaš, da je doping prisoten? 

Pinocio 05.12.2015 13:08
@kineziolog:

Obstajajo kakšni indici, ki govorijo v prid tvoji teoriji? Po čem sklepaš, da je doping prisoten? 

Potem ti trdiš,da doping v kolesarstvu ni prisoten! neodločen

Jaz pravim...bil,je in bo vedno prisoten,pa ne pravim samo za kolesarstvo,ker je dopinga kolikor hočeš tudi v vseh ostalih športih.kul

kineziolog 05.12.2015 15:47
@Pinocio:
@kineziolog:

Obstajajo kakšni indici, ki govorijo v prid tvoji teoriji? Po čem sklepaš, da je doping prisoten? 

Potem ti trdiš,da doping v kolesarstvu ni prisoten! neodločen

Jaz pravim...bil,je in bo vedno prisoten,pa ne pravim samo za kolesarstvo,ker je dopinga kolikor hočeš tudi v vseh ostalih športih.kul

Ne, ne trdim, da dopinga ni. Daleč od tega. Sem samo mnenja, da je obsojati brez nekih dokazov neumno in nekorektno. Sploh, ker a) mi nimamo mehanizma, da bi dokazali, da se fantje dopingirajo in b) fantje nimajo mehanizma, da bi nam dokazali, da se oni ne dopingirajo.

Lahko smo skeptični - in prav je, da smo. A to še ne pomeni, da naokoli "trobimo", da so kolesarji na dopingu. Vsi po vrsti. "Sumim, da doping je prisoten, saj so takšni napori na meji človeške zmogljivosti" - se sliši bolje kot: "Froome je zmagal s pomočjo dopinga".

jeti 06.12.2015 22:35

ni za verjet več nikomur, prevečkrat smo bili že presenečeni.

 

 

www.zelvak-team.com/

Lopata 07.12.2015 08:45

Ogledalo dvoličnosti

Froome 20015 TDF vs. Contador 2015 Giro: Contador zmagal z zlomljeno golenico če se ne motim, da o tem, da je nadoknadil več minutni zaustanek za rujem na eni iz med gorskih etap ne govorimo Vemo, na kakšen način je peljal v klance. Predstava je bila nadvse dominantna, nikoli ni bilo niti dvoma o zmagi. Froom je sicer na Touru zvozil Quintano v prvem in drugem tednu, vendar se je v zadnjih dneh lepo pokazalo, da razlika v prid Quintani, ki je občutno zmanjšal zaostanek. Contador v preteklosti ujet na dopingu, Froom (še) ne. A vendar je Froome dopingiranec, Contador heroj. Dvoličnost?

Nibali vs. Astana: Astana je prepredena z dopingom, vse od mlajših selekcij. Njen glavni menedžer je "obsojen" dopingiranec. Ekipa s takim "track record" si po mojem mnenju ne zasluži licence. A  vendar Nibali čist kot solza. Pa je res?

in pa meni osebno najljubša dvoličnost 

ANQUETIL + MERCKX vs. LANCE ARMSTRONG 
Za LA vsi vemo. Kaj pa za prva dva? Anquetil in Poulidor, watter bottle, La Bomba. Vam je to kaj znano? Ali pa Merckx, Giro konec šestdesetih in Valonska puščica konec sedemdesetih. Ne? Nič hudega. Tudi tistim na UCI in WADA ni. 

OH NO YOU DIDN'T!!!!!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI