STRAVA....in problemi z njo.

Domov > Forum > STRAVA....in problemi z njo.

STRAVA....in problemi z njo.

SORTIRAJ PO:
SODROVC 24.04.2018 11:27

Še en nesvet zame: kako skenslam "prijatelje"? Za vsako malenkost ni dajejo "kudus", pa me je to začelo motiti. Hvala za odgovor.

Bembara71 24.04.2018 11:52

@Sodrovc  Mislim, da bo bolj težko. ''Kudose'' ti dajejo tvoji sledilci, ki se tako odločijo. Mislim, da je edina možnost, da označiš vožnjo kot privat oz. tako, da je drugi ne bodo videli. Natančno ne vem, ker se s tem nisem ukvarjal prav posebej

A ja, verjetno tebe moti, ko ti telefon javlja na ekran telefona vsak nov kudos ki si ga dobil. To se pa da zrihtat na telefonu.

Upam da ti je vsaj malo pomagalo ali ti dalo misliti.

Lp!

jusk 24.04.2018 12:21

klikneš na folowerje in ga ročno skenslaš

ari.berni 24.04.2018 13:08

Dober nasvet. Sem že naročil Huaweja. Pa še za ženo ga bom kupil, da ne bom vedel kje hodi.

SODROVC 24.04.2018 16:47

Ne, ne, telefon imam pošlihtan. Mi pa vsak dan zapackajo e-poštni predal. Če pa nastavim na privat, pa Strava ne upošteva pri vodenju evidence. In ravno zaradi evidence sem si naližil Stravo. Si pa za vsak slučaj vodim tudi Excel tabelo.
Sem v privacy večino stvari uredil.

Ibaraki 24.04.2018 18:09

Po mojih izkušnjah se v evidenco štejejo tudi ture, ki so nastavljene na privat. Včasih pa malo traja (recimo nekaj minut), da se tura upošteva. Kolikor vem pa se rezultati segmentov za privat ture ne objavijo. To pomeni, da tudi, če boš KOM na privat turi, te ne bo na spisku.

Namesto, da te bi kudosi veselili te motijo smeh

Predlagam, da si v poštnem odjemalcu nastaviš, da avtomatsko briše sporočila, ki vsebujejo beseda Strava in kudos.

nanisimi 24.04.2018 19:22
@SODROVC:

Ne, ne, telefon imam pošlihtan. Mi pa vsak dan zapackajo e-poštni predal. Če pa nastavim na privat, pa Strava ne upošteva pri vodenju evidence. In ravno zaradi evidence sem si naližil Stravo. Si pa za vsak slučaj vodim tudi Excel tabelo.
Sem v privacy večino stvari uredil.

Greš v settings.

uploaded

Potem pa v email notification in tam odznačiš vsa obvestila, ki jih nočeš dobivat.

uploaded

Extra 17.02.2019 20:34

Kje je problem da mi Garmin Connect ne prenese vožnje na Stravo?

Lp

tris 17.02.2019 21:59
@Extra

Lp

Vedno ali samo danes(danes očitno nekaj šteka....tudi meni ni hotelo prenesti iz PolarFlow, javlja neke errorje,...) ?
Extra 17.02.2019 22:10

@tris
@Extra

Lp

Vedno ali samo danes(danes očitno nekaj šteka....tudi meni ni hotelo prenesti iz PolarFlow, javlja neke errorje,...) ?

Samo danes (potem pa najbolje da počakam na boljši jutri)

Hvala

cortez 18.02.2019 08:37

Včeraj so imeli ena "vzdrževalna dela" na serverju Garmin Connect in mi Edge 1000 ni posinhroniziralo niti v Connect, niti v RidewithGPS, niti v Stravo.

Danes zjutraj je že šlo v Garmin Connect, v Stravo sem pa kar na roke uvozil .fit z naprave.

rs1975 19.02.2019 07:10
@SODROVC

Še en nesvet zame: kako skenslam "prijatelje"? Za vsako malenkost ni dajejo "kudus", pa me je to začelo motiti. Hvala za odgovor.

Označi vožnjo kot "privat" in je nihče ne vidi... :)
pinjo73 31.01.2020 20:02

Imam težavo s sinhronizacijo podatka za skupni čas aktivnosti. 

Imam števec Sigma Rox 7.0 , ki mi pravilno naloži podatke v Sigma data center. Po sinhronizaciji v Stravo pa sta podataka za Moving time in Elapsed time vedno enaka. Zgleda tako, kot bi bila vožnja brez ustavljanja. Tako je že od samega začetka.

Sem se pozanimal pri SIGMA Kundenservice, ki so za to težavo okrivili Stravo.

Kdo naj bi bil po vašem mnenju "kriv"  ?

1 ... 3 4 5
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI