BIKE CENTER TERME 3000 - IŠČEMO SODELAVCA !

Domov > Forum > BIKE CENTER TERME 3000 - IŠČEMO SODELAVCA !

SORTIRAJ PO:
Sergej_Pomurje 24.04.2016 19:51

www.bike-center.si/novice/bik e-center-terme-3000-iscemo-sod elavca-.html

Iščemo sodelavca za izposojo koles, servis in vodenje trgovinice v Termah 3000 v Moravskih Toplicah.

BIKE CENTER se vrača k svojim koreninam!

Naša zgodba se je začela leta 2003 v Termah 3000 v Moravskih Toplicah. Pričeli smo kot podjetje, ki je želelo pustiti svoj pečat v kolesarskem turizmu. Z lastno blagovno znamko "Pomurje on bike" nam je to tudi deloma uspelo. Leta 2005 smo v slovenskem in nemškem jeziku izdali "Kolesarski vodnik po Pomurju". Leta 2006 nam je STO (Slovenska turistična organizacija) podelila nagrado "Zlati sejalec" za najboljši novi turistični produkt na nivoju regij. Na povabilo največjega kolesarskega sejma EUROBIKE smo se v okviru konference Travel Talk leta 2007 predstavili v konkureci 5. najboljših praks aktualnega leta.

Ko smo potrebovali širšo podporo regije, je žal nismo dobili, zato smo se preusmerili v trgovino. Ampak časi se spreminjajo, zato bomo ponovno združili moči s Termami 3000 iz Moravskih Toplic in skušali dvigniti kolesarsko-turistično ponudbo. K projektu je pristopil tudi proizvajalec koles Kellys.

Zelo kmalu bomo začeli z izposojo koles, kolesarskim servisom, vodenimi izleti in prodajo kolesarskih artiklov. Sledi izdelava novih kolesarsko-turističnih aranžmajev.

Za začetek potrebujemo dva študenta s spodnjimi lastnostmi. Delo bo predvidoma potekalo od maja do konca septembra ali oktobra.

Zaželjena znanja in lastnosti:

+ doma iz okolice Moravskih Toplic

+ veselje do kolesarjenja in dela z ljudmi

+ solidno znanje nemškega in angleškega jezika

+ interes za kolesarski turizem in svetovanje turistom

+ obvladanje osnov kolesarkega servisa (menjava zračnic in pnevmatik, centriranje, menjava verig in kaset, menjava naper, nastavitev menjalnikov in zavor...)

+ obvladanje osnov prodaje kolesarske opreme in koles

+ solidno znanje uporabe osebnega računalnika (Office, e-pošta, splet, Skype, izdaja računa...)

+ samostojnost in učljivost

+ natančnost

+ samoiniciativnost

+ komunikativnost

+ lojalnost

+ radovednost

+ odprtost

+ prijaznost

Urna postavka: 4,5 €/uro bruto (v primeru dobrih rezultatov je možno povišanje)

Ponudbe za sodelovanje pošljite izključno na mail: info@bike-center.si

Pinocio 24.04.2016 20:13

Delovni čas pa bi bil?

ur na dan...

dni v tednu...neodločen

Surts 24.04.2016 20:14

Bruto? Zanime me kaj to pomeni neto za študenta. Koliko ur na teden predvidevate?

Sergej_Pomurje 24.04.2016 20:24

Predvidevamo 2 osebi, ki si bosta delovnik razdelili na vse dni v tednu. Odprti bomo cca. 8h dnevno z vmesno pavzo.
Netto je 3,80 €. Če bo šlo vse po načrtih in željah, lahko tudi več, ampak najprej rabimo rezultate.

Dejan84 24.04.2016 21:33

škoda da nisem več študent...zanimiva služba :)

Nikita 25.04.2016 08:33

Uh... nisem študent, sem brezposeln, star in seveda nezanimiv, neprimeren. Tudi, ker pač ne vem servisirati koles. Bi pa bil več kakor primeren za vodenje kolesarskih izletov po okolici... ni je potke, ceste, kjer se še nisem vozil vsaj v krogu 10 km od toplic.

lancearmstrong 25.04.2016 09:19
@Nikita:

Uh... nisem študent, sem brezposeln, star in seveda nezanimiv, neprimeren. Tudi, ker pač ne vem servisirati koles. Bi pa bil več kakor primeren za vodenje kolesarskih izletov po okolici... ni je potke, ceste, kjer se še nisem vozil vsaj v krogu 10 km od toplic.

to da ne znaš servisirat kolesa pa skor ne verjamem Dule po vseh kilometrih vseh letih sem garant ,da bi ti servis kolesa šel kar dobro od rok...

Nikita 25.04.2016 09:53
@lancearmstrong:
@Nikita:

to da ne znaš servisirat kolesa pa skor ne verjamem Dule po vseh kilometrih vseh letih sem garant ,da bi ti servis kolesa šel kar dobro od rok...

Sicer smetiva, pa vseeno: obroč vem vzeti ven in ga seveda vstaviti. Tudi zamenjati gumo oz. jo kar zakrpati. Da stiskem kakšen vijak bi še šlo... Če bi se mi menjalnik popolnoma razštelal... bi ga za kakšen procent spravil v red, drugače pa ne.

Torej... servisirati koles res ne vem!

picek.petelin 25.04.2016 10:49

Ha, sem si pred leti sposodil bicikel v termah, pa sem prišel le do OAZE.nasmeh

nemelk 25.04.2016 11:05

hahhaha - tudi 'pajzli' oz bufeti v Prekmurju imajo svoj čar :)

Sergej_Pomurje 25.04.2016 17:57

Kolesarsko znanje ni najpomembnejše. To se da nadgraditi, če ima oseba interes. Hvala vsem za dosedanje ponudbe. Do konca tedna še bomo počakali, nato pa sledi ožji izbor in prvi konkretni razgovori.
Kandidati iz ožjega izbora bodo imeli tudi možnost ogleda tovarne koles KELLYS (proizvodnja, razvojni oddelek ...), da jim znamka malo zleze pod kožo mežik

Nikita:
za izdelave tur se bova pa mogoče slišala. Vem da si "tata Mata" za ta okoliš.

mitto11 25.04.2016 22:31
@Sergej_Pomurje:

Kolesarsko znanje ni najpomembnejše. To se da nadgraditi, če ima oseba interes. Hvala vsem za dosedanje ponudbe. Do konca tedna še bomo počakali, nato pa sledi ožji izbor in prvi konkretni razgovori.
Kandidati iz ožjega izbora bodo imeli tudi možnost ogleda tovarne koles KELLYS (proizvodnja, razvojni oddelek ...), da jim znamka malo zleze pod kožo mežik

Nikita:
za izdelave tur se bova pa mogoče slišala. Vem da si "tata Mata" za ta okoliš.

nikiti bi to delo bilo na kožo pisano 100%

P.S. hvala še enkrat za zadnjič.. si mi odlično turo rešo :)

picek.petelin 26.04.2016 06:23
@nemelk:

Ja pa njihovi čevapi in stejki so sploh najboljši, kar se v Prekmurju lahko poje.

SHad 26.04.2016 07:31
@picek.petelin:
@nemelk:

Ja pa njihovi čevapi in stejki so sploh najboljši, kar se v Prekmurju lahko poje.

To je res.
Pa Oaza sigurno ni pajzl in tudi buffet ne.
Je Gostišče z dobro hrano. 

Nikita 26.04.2016 07:45
@SHad:
@picek.petelin:
@nemelk:

To je res.
Pa Oaza sigurno ni pajzl in tudi buffet ne.
Je Gostišče z dobro hrano. 

To s "pajzli" je kar žaljivo... Ne vem, kaj nekateri pričakujete ob cesti, v kakšni "zakotni" vasici?

Velika večina gostiln in buffetov je čistih, tudi stranišča in z "normalno" postrežbo. Dvomim, da je kje na Gorenskem, Dolenjskem na podobnih lokacijah kaj drugače?

Ena Oaza pa ni ravno neka gostilna ob cesti ali buffet... to je že drugačen tip gostilne, kjer zaradi "mondenosti" niti pice ne dobiš, ampak ciljajo bolj h gostom z debelejšimi denarnicami.

SHad 26.04.2016 08:10

www.oazagrill.com/SI/
O tej Oazi je verjetno govora. Pa da ne bomo Sergeju preveč onesnažili temo :)

Nikita 26.04.2016 09:07
@SHad:

www.oazagrill.com/SI/
O tej Oazi je verjetno govora. Pa da ne bomo Sergeju preveč onesnažili temo :)

Da... obstaja pa še ena na teniškem igrišču v sami Soboti, kjer pa je ponudba že bolj tako široka, kakor se pravi, torej dobiš pico, vse mogoče na žaru ipd... Tudi sama urejenost je na visokem nivoju, tako da o kakšnem pajzlu ni niti govora. Razen, če to kdo primerja s kakšnim hotelom Hilton npr. v New Yorku, he, he...

Zdaj bom tudi jaz out glede teh gostiln, ker smetim temo!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI