kolesarske hlače in dres

Domov > Forum > kolesarske hlače in dres

kolesarske hlače in dres

SORTIRAJ PO:
dmas 07.05.2016 07:02
Pozdravljeni, sem nov na forumu, pa tudi v kolesarstvu nasploh bi se lahko reklo.

Doma imam večino opreme iz Lidla (dres, hlače, par majic), vse ok, dokler si na kolesu tam do 2,5h. Po 3 urah se začnejo problemi. Zanima me, KJE kupiti kvalitetne hlače, za ugodno ceno? Na intdrnetu je ponudba velika, se pa ne spoznam na vložke, nekatere hlače niti nimajo opisanega vložka.

Hvala
nanisimi 07.05.2016 08:03
@dmas: Pozdravljeni, sem nov na forumu, pa tudi v kolesarstvu nasploh bi se lahko reklo.

Doma imam večino opreme iz Lidla (dres, hlače, par majic), vse ok, dokler si na kolesu tam do 2,5h. Po 3 urah se začnejo problemi. Zanima me, KJE kupiti kvalitetne hlače, za ugodno ceno? Na intdrnetu je ponudba velika, se pa ne spoznam na vložke, nekatere hlače niti nimajo opisanega vložka.

Hvala

Po 3 urah se začnejo problemi. Kakšni? Jaz naprimer, imam hlače iz hoferja in čisto dobro funkcionirajo tudi po 5 urah na kolesu. 

Maš pa na etiketi označeno, koliko ur so lahko na kolesu katere hlače. mežik

dmas 07.05.2016 08:29
Goreča rit ;) občutek je tak, naslednji dan pa se zaradi bolečin komaj spravim na kolo.

Miholjovka 07.05.2016 08:44

Počasi, pomoje se ti more ritka še malo navadit, drugače pa obstajajo tudi kremce :)

Drugače pa ima več ali manj vsak kolesar problem dolgo časa biti na kolesu, če čez zimo ni nič treniral :)

oschti 07.05.2016 08:53

Rit se more navadit na sedež...pa kilometrina...mehek ali trd sedež...na mehkem se zna pojavt to kar tebe tare.

nanisimi 07.05.2016 09:03
@dmas: Goreča rit ;) občutek je tak, naslednji dan pa se zaradi bolečin komaj spravim na kolo.

oschti in miholjovka sta ti dobro odgovorila, rit utrdit pa bo smeh

dmas 07.05.2016 09:51
Hehe, hvala za informacije :) no, bomo delali na tem, kilometrina, potem pa bo ;) pozimi sem smučal, ampak tam rit res ni obremenjena :D sedež je pa res trd, ni mehak, tako da verjetno je problem to kar navajate. Hvala še enkrat, lp
daks 08.05.2016 20:25

Mene pa zanima, kje dobiti cimboljse crne kolesarske hlace do max 60EUR? A se v SLO kaj dobi, ali je treba z tujine narocit?

Raptile 08.05.2016 20:40

Endura ?veb-company

vambomzepokazu 08.05.2016 21:21
@daks:

Mene pa zanima, kje dobiti cimboljse crne kolesarske hlace do max 60EUR? A se v SLO kaj dobi, ali je treba z tujine narocit?

A2U preveri....sem lih danes gledal....mislim da imajo

mark_b93 09.05.2016 00:29
@daks:

Poglej malo v Extrem Vital. Jz imam tele, dobiš pa v tujini za 60€ tudi recimo tele(v SLO jih pod 130€ ne boš našel), ki so vsaj po mojem mnenju bistveno boljše in se več kot splača dati tistih 10€ več. 
Svetujem da malo pobrskaš po tujih straneh ker imajo ogromno akcij in se res ugodno da dobiti. Za evans cycles je brezplačno pošiljanje nad 100€, wiggle nekoliko visje, za ostale pa ne vem, tako da se splača še kaj zraven kupiti da dobiš brezplačno pošiljanje. 

GRGR 09.05.2016 08:31
@dmas: Pozdravljeni, sem nov na forumu, pa tudi v kolesarstvu nasploh bi se lahko reklo.

Hvala

assos..

Raptile 09.05.2016 08:58

Najboljše hlače so ene in edine in to so ASSOS! vse ostalo je krš! so pa 100€ in več, vendar vredne svojga dnarja ;)

kenz76 09.05.2016 10:55
@Raptile:

Najboljše hlače so ene in edine in to so ASSOS! vse ostalo je krš! so pa 100€ in več, vendar vredne svojga dnarja ;)

in ti si vse ostalo poskusil, da lahko to trdiš? presenečen 
al si se hotel samo pohvalit, da assos furaš? smeh  

ker obstaja še kar nekaj znamk, prav tako odličnih, pa jih verjetno ne poznaš. tudi komercialnih. 

IZO 09.05.2016 11:22

Ampak jaz sem še vedno mnenja, da če je sedež pravi, se lahko tudi v kavbojkah voziš. Ajde, skoraj.mežik

Raptile 09.05.2016 11:36

Kenz čist moja osebna izjava, fural castelli pa tudi ale pa so assos še rang boljše!
Imel pa kolega probleme z moškostjo in z assos hlačam + kremo nima več problemov ... 
Sicer pa ne rečem so uderuhi glede cene samo za moje pojme topshit kvaliteta! 
PS: ne delam reklame ;) 

sikoj 09.05.2016 11:48
Se mi zdi zanimivo kake probleme mate eni, bi si mogli malo tazadnje okrepiti.

Jaz preko ebaya za 20€ nabavim Castelli komplet zgornji in spodnji del. Iste komplete imajo v naših štacunah od 55-75€. S temi hlačami vozim po več ur skupaj pa nimam prav nobenih problemov,sem zadovoljen. Imam tudi ene Assos hlače, čez katereno sicer nimam nobenih pripomb ampak čisto iskreno ne opazim v udobju prav nobenih razlik napram tem iz ebaya. Se mi zdi da sem lansko sezono teh 200€ vrgel malo stran.
fuego 09.05.2016 11:51
@sikoj: Se mi zdi zanimivo kake probleme mate eni, bi si mogli malo tazadnje okrepiti.

Jaz preko ebaya za 20€ nabavim Castelli komplet zgornji in spodnji del. Iste komplete imajo v naših štacunah od 55-75€. S temi hlačami vozim po več ur skupaj pa nimam prav nobenih problemov,sem zadovoljen. Imam tudi ene Assos hlače, čez katereno sicer nimam nobenih pripomb ampak čisto iskreno ne opazim v udobju prav nobenih razlik napram tem iz ebaya. Se mi zdi da sem lansko sezono teh 200€ vrgel malo stran.

Pa kaj ti res misliš, da za 20€ dobiš Castelli? :) To so vse ponaredki. Imam doma 3 različne kitajske drese, vse isti material... taka sintetika da sam švicaš spodaj. Probaj enkrat v trgovini pravi Castelli pa boš videl razliko. Se pa to opazi poleti, ko eni dresi res odvajajo švic in se hitro sušijo drugi pa ne.

areh 09.05.2016 11:57

...jao pjebi, jz res ne vem kak smo mi lahka fural včasih v devedesetih....da ne govorim še o starejših....

lpa

Tecumseh 09.05.2016 12:07
@sikoj: Se mi zdi zanimivo kake probleme mate eni, bi si mogli malo tazadnje okrepiti.

nabaviš ti za 20€ samo kurac od Castellija. In definitivno to ni niti približno podobno  originalu. Sem tudi sam vozil te tvoje kitajske Castelije in mi je švic zadaj z riti tekel v potočku. Isti materijal za zimsko in poletno kolekcijo, samo da za zimske še  une mufke notr nabrizgajo. 
Ko boš enkrat poskusil eno mal dražjo zadevo, pa boš videl zakaj so toliko dražje. 

fuego 09.05.2016 13:31

Mi smo letos vzeli v Banemu drese in nas je komplet prišel 73€ pa je material svetlobna leta pred kitajskimi pa ni toliko dražje.

lancearmstrong 09.05.2016 14:19

Kolesa za več tisoč eurov vredna potem je pa problem 73 eur dat za odličen dres v Banemu to veliko pove o mentaliteti Slovencev...Pa da ne govorim o tem ,da dres delajo v Sloveniji in so tudi zelo ustrežljivi!

SHad 09.05.2016 14:21

sikoj ta tvoja izjava je cela čudna.
Ne vidiš razlike med 20€ Castelli ponaredkom in original Assos hlačami?
Ne verjamem, oz. tu nekaj ne štima.

kenz76 09.05.2016 14:32
@areh:

...jao pjebi, jz res ne vem kak smo mi lahka fural včasih v devedesetih....da ne govorim še o starejših....

lpa

zato, ker se je takrat volna furala. kar je pa itak najboljš. zdej pa še sama sintetika... 
ampak se volnene kolekcije vračajo, pri ekskluzivnih znamkah.  

fuego 09.05.2016 15:03

Zato, ker je sintetika cenejša pa še tiskat se da na njo.mežik

sikoj 09.05.2016 15:27
Kaj se razburjate in preklinjate, sej se sam o hlačah menimo. Pa preberite, da imam tudi tisto dražjo in po mojem precenjena. ..Assos hlače za dobrih 200€ in pa majica ki je bila tam cca 150€. Precenjena.

In ja, jaz ne občutim prav nobene razlike med "ponaredkom" Castelli iz ebaya in pa med Assos, za katere sem dal več kot 200€, pa sem na kolesu tudi po 6 ur. Edina stvar ki ima Assos prednost je ta, da bodo verjetno dlje zdržala.

Taka je moja izkušnja.
SHad 09.05.2016 17:09

Samo če kupiš 10 hlač iz kitajske bodo držale še dlje kot Assos.nasmeh
Pa si na istem pri ceni, vsakomur svoje.

IZO 09.05.2016 18:03

Pozabljate, da je prva naloga vložka v hlačah, kvalitetno odvajanje vlage. Šele nato pride udobje. Dober vložek ima bakterijsko zaščito in ima skrite šive, ozirma nič, kar bi iritiralo kožo.

Zdaj pa...ali krš za nič denarja z mozolji na riti, ki se pogosto razvijejo v prijeten tur, vedno razpadajoče hlače in da se ti po parih pranjih vidi cela rit skozi sprezan material, ali pa par evrov več za bolj kvalitetne hlače. Sami naredite matematični izračun.

In ponavljam, če sedež ne odgovarja, tudi Assos ne pomaga!mežik 

ken 09.05.2016 18:14
@IZO:

Pozabljate, da je prva naloga vložka v hlačah, kvalitetno odvajanje vlage. Šele nato pride udobje. Dober vložek ima bakterijsko zaščito in ima skrite šive, ozirma nič, kar bi iritiralo kožo.

Zdaj pa...ali krš za nič denarja z mozolji na riti, ki se pogosto razvijejo v prijeten tur, vedno razpadajoče hlače in da se ti po parih pranjih vidi cela rit skozi sprezan material, ali pa par evrov več za bolj kvalitetne hlače. Sami naredite matematični izračun.

In ponavljam, če sedež ne odgovarja, tudi Assos ne pomaga!mežik 

Pa dej no..a ti ne bi kupil 4 litre extra deviškega za 5 eu u Lidlu Slovenija ? zarečeni kruh (ni off topic...)

HP 09.05.2016 18:48

HEHEHHEEE pa to je komedija    smehsmehsmehsmehsmehsmehsmehsmeh
Eden lepo upraša kje se, da dobiti malo bolj kvalitetnejši dres kot pa je od Lidla in na koncu se cel forum skrega zarad enga dresa heheheh.

1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI