36. RKM TRI SRCA RADENCI 2016

Domov > Forum > 36. RKM TRI SRCA RADENCI 2016

36. RKM TRI SRCA RADENCI 2016

SORTIRAJ PO:
bike 12.05.2016 17:33

 

36. REKREATIVNI KOLESARSKI MARATON TRI SRCA 2016

 

V kolesarski sekciji Radenske in v Radenski v sodelovanju s KD Radenska Rog in organizatorji kolesarskega maratona Franja pripravljamo:

 

36. rekreativni kolesarski maraton Tri srca v Radencih, ki bo v nedeljo, 05. junija 2016 s startom ob 10.00 uri izpred Lovskega doma v Radencih. Proge v Radencih so zelo zahtevne, zato bo udeležba na 36. RKM TRI SRCA odlična priprava na največji kolesarski dogodek v Sloveniji - maraton Franja.

 

Organizatorji v Radencih letos pripravljajo štiri proge – otroški maraton OAZA na 4 km, mali maraton Naturelle na 28 km z dvema vzponoma, veliki maraton Tri srca Radenska Classic na 75 kilometrski progi skozi lepe kraje po Radgonsko-Kapelskih goricah s kar sedmimi vzponi ter srednje zahtevno progo maraton Tri srca Radenska Light na 54 km s štirimi vzponi. Časovna zapora je na cca 45 kilometru ob 12.30 uri.

 

Startnina v predprijavah do 29. maja 2016 je 12€, na dan maratona 15€,            za otroke do dopolnjenega 12. leta 10€. Informacije in predprijave na www.kose-radenci.si,  plačilo:  ŠD Radenci,  Radgonska cesta 10, 9252 Radenci, TRR  SI56 0234 1001 1912 031, namen plačila: RKMTS.  V primeru vplačila startnine za druge osebe, v namen vpišite tudi priimek in ime udeleženca, če pa vplačujete za večje število oseb, seznam udeležencev posredujte na elektronski naslov kose.radenci@gmail.com

 

Prijave so tudi na dan prireditve v startno ciljnem prostoru med 7.00 in 9.45 uro.

Vsem udeležencem s plačano startnino 36. RKM TRI SRCA RADENCI 2016  zagotavljajo:

kopanje v Zdravilišču Radenci na dan maratona, napitke Radenske na okrepčevalnicah in v startno-ciljnem prostoru, topli obrok na cilju, spominsko majico bogat srečelov - glavna nagrada bo kolo

Obvezna uporaba kolesarke čelade. Po prihodu v cilj veselo druženje kolesarjev v sproščenem vzdušju - pravi kolesarski praznik v senci dreves lovskega doma Radenci.

Podrobnejše informacije so na voljo na spletnem naslovu www.kose-radenci.si, elektronski naslov kose.radenci@gmail.com, GSM  051 353 654 in  051 326 004.

 

 

bike 18.05.2016 13:10

Predprijave so v teku:

 

www.kose-radenci.si/prijave.p hp?proga=1

migaj 27.05.2016 12:42

36. rekreativni kolesarski maraton Tri srca v Radencih je v nedeljo, 5. junija 2016 s startom ob 10:00 uri izpred Lovskega doma v Radencih. Proge v Radencih so zelo zahtevne, zato bo udeležba na 36. RKM TRI SRCA odlična priprava na največji kolesarski dogodek v Sloveniji - Maraton Franja.

 

Organizatorji v Radencih pripravljamo štiri proge:

–  otroški maraton OAZA 2016 na 4 km,

–  mali maraton Naturelle 2016 na 28 km z dvema vzponoma,

–  veliki maraton Tri srca Radenska Classic 2016 na 75 kilometrski progi skozi lepe kraje po Radgonsko-Kapelskih goricah s kar sedmimi vzponi ter

–  srednje zahtevno progo maraton Tri srca Radenska Light 2016 na 54 km s štirimi vzponi, časovna zapora je na cca 45 kilometru ob 12:30.

 

Startnina v predprijavah na spletni strani do 29. maja 2016 je 12€, na dan maratona 15€, za otroke do dopolnjenega 12 leta 10€, v predprijavi pa 8€

Spletna stran: www.kose-radenci.si
ŠD Radenci - Kolesarska sekcija Radgonska cesta 10, 9252 Radenci, Slovenija





 

Maj_ex 28.05.2016 20:22
A je po novem tekmovalnega značaja?
Ker je med "Tekmovanja" ... ;)
bike 30.05.2016 09:36

Tako ali tako vsi tekmujemo. Kam pa naj ga potem damo. Že odštevamo dneve.

 

Pri nas še vedno velja da si lahko izžreban in dobiš bicikl.

Maj_ex 30.05.2016 09:41

Kul. se vidimo. :)

Nikita 30.05.2016 10:47
@bike:

...Pri nas še vedno velja da si lahko izžreban in dobiš bicikl.

Tu se ta maraton razlikuje od Tišinskega. Tudi tako se zadrži nekaj "naroda"... čeprav so tu in tam taka žrebanja proti koncu že mučna... pa vseeno.

 

Vsako leto smo se zaj... o cenah... a bodo sindikalne, ali kar gostilniške in bog ne daj kakšne zdraviliške?

SHad 30.05.2016 10:56

Če boš počakal ti častim pivo, lahko tudi dve, ker se itak dosti vozim po tvojih trasah kul
Mene spoznaš po biciklu, ki je v profilu.

Nikita 30.05.2016 11:03
@SHad:

Če boš počakal ti častim pivo, lahko tudi dve, ker se itak dosti vozim po tvojih trasah kul
Mene spoznaš po biciklu, ki je v profilu.

Če boš tam in se najdeva lahko spijeva tudi dve... ali več. Vsako parno pa častim jaz! Ne sprašujem o ceni zato, ker bi hotel pivo zastonj ali za pol/zastonj... Vsako leto smo navadno na to temo spisali dobesedno disertacije, he, he...

 

Zdaj bom tam ali ne... še ne vem. Če bodo fantje iz kluba šli, potem bom verjetno tam, vendar bo spet težava, ker bi bil rad s trekingom... s katerim jim seveda po trasi ne morem slediti. S trekingom zato, ker bi hotel vseeno po maratonu še malo v zdravilišče, kjer res nisem vsak dan... in treking je pač bolj primeren, da se zaklene, da se na njem vozi nahrbtnik s kopalnimi potrebščinami... Če ne gremo s klubom, potem kaj bom sam tam na trasi...? Prestar sem in predvsem v tekmovalnem razmišljanju še bolj star... da bi nekje držal tempo in se mučil, samo tako rekreativno pa se lahko seveda peljem kje drugje (čimmanj po progi maratona) sam... kar je tudi najverjetnejša varianta in se po kakšni drugi cesti vseeno pripeljem na cilj... na pivo!

migaj 30.05.2016 15:20

(pred)prijave so podaljšane  nasmeh  -vendar pohitite 
www.kose-radenci.si

SHad 30.05.2016 15:40

Kolo na srečolovu je žensko ali moško ?
 

migaj 30.05.2016 22:16

ponavadi je unisex 

PS
kako se vam kaj dopade prenovljena spletna stran www.kose-radenci.si ?

vincenc 31.05.2016 16:33

Brez skrbi, bo zdržalo vsakega smeh -kakšno točno je, pa mora pero povedat

Nikita 01.06.2016 10:13
@vincenc:

Brez skrbi, bo zdržalo vsakega smeh -kakšno točno je, pa mora pero povedat

... tudi, če je pretirano težak zaradi eno štirih pivčekov v ritki? zapečateno

Nikita 01.06.2016 10:14
@migaj:

ponavadi je unisex 

PS
kako se vam kaj dopade prenovljena spletna stran www.kose-radenci.si ?

Tako na hitro... mi ni najbolj všeč iz vsaj zdaj enega preprostega razloga:

 

Razčlenitev imate na dnu... meni take zadeve bolj odgovarjajo zgoraj, da takoj vidim... kaj je ponujeno in tudi, da se hitreje odločim... za fotogalerijo, za podatke o društvu, a razpise...

 

Drugače... pa lepa, umirjena zelenkasta barva, to pa moram priznati.

 

A imate za razliko od maratona v Tišini proge pravilno narisane? zapečateno

Maj_ex 01.06.2016 11:56
@Nikita:

A imate za razliko od maratona v Tišini proge pravilno narisane? zapečateno

Ne provociraj.

Nikita 01.06.2016 11:58
@Maj_ex:
@Nikita:

A imate za razliko od maratona v Tišini proge pravilno narisane? zapečateno

Ne provociraj.

... v redu! v zadregi

migaj 01.06.2016 12:18

Spletna stran je prilagojena dostopu tudi malim mobilnim napravam, kot so tablice, telefoni, itd, zato je arhitektura po vzoru sodobnih spletnih strani.
Vse proge so seveda pravilno vrisane.

Cenejše predprijave so izjemoma podaljšane do danes -zamudniki pohitite nedolžen

lujzh 01.06.2016 12:22
@Maj_ex:
@Nikita:

A imate za razliko od maratona v Tišini proge pravilno narisane? zapečateno

Ne provociraj.

Maj_ex, pusti psihopata. Videl je proge, ki jih ni nihče narisal???

Na lokalni spletni strani (psevdonim Truplo alias Nikita alias...) zadnje 4 dni naklada, kako kolesarji KK Tropovci ne smejo na maratone, to je po njegovem sramota. Niti na maratonu, ki ga organizira KK Tropovci ne bi smeli voziti . Pa pivo ni dovolj mzlo, pa palačinke so bile z Nuttelo in podobne bizarnosti...

Jaz se na njegove blodnje ne odzivam več!!!

 

Organizatorji RKM Tri srca, želim vam čim več udeležencev, zaradi psihopata Nikita alias Truplo ... nas ne bo: v svojih eksploatacijah je naložil tudi, da na vašem maratonu skačemo kolesarji KK Tropovci iz grmovja??? 

migaj 01.06.2016 12:24

Mi se vašega maratona vsako leto številčno udeležujemo. 
Tudi vi ste na naših dveh (po novem treh) vedno dobrodošli. 

Nikita 01.06.2016 12:32
@lujzh:
@Maj_ex:
@Nikita:

A imate za razliko od maratona v Tišini proge pravilno narisane? zapečateno

Ne provociraj.

Maj_ex, pusti psihopata. Videl je proge, ki jih ni nihče narisal???

Na lokalni spletni strani (psevdonim Truplo alias Nikita alias...) zadnje 4 dni naklada, kako kolesarji KK Tropovci ne smejo na maratone, to je po njegovem sramota. Niti na maratonu, ki ga organizira KK Tropovci ne bi smeli voziti . Pa pivo ni dovolj mzlo, pa palačinke so bile z Nuttelo in podobne bizarnosti...

Jaz se na njegove blodnje ne odzivam več!!!

 

Organizatorji RKM Tri srca, želim vam čim več udeležencev, zaradi psihopata Nikita alias Truplo ... nas ne bo: v svojih eksploatacijah je naložil tudi, da na vašem maratonu skačemo kolesarji KK Tropovci iz grmovja??? 

Danes internet dela... tudi čuda. "Dočara" tudi... tole:

 

sobotainfo.com/novica/sport/2 sina/120839

 

Naj bralci tega foruma, če jih zanima, pač presodijo vaše umetnije na maratonu. Tudi izražanje netočnosti, laži Alojza o teh palačninkah. Jaz jih niti videl nisem, niti pošnofal... nekomu drugemu niso bile všeč... to je spregledal. Kot zdravnik bi moral vedeti, pa izgleda da ne ve, kaj je psihopat. Kot normalen človek bi moral vedeti, da toplo pivo enostavno ni dobro... in toplo je bilo, kar so potrdili tudi moji kolegi, z  kom drugim pa nisem govoril, saj je organizator vsled vsega, kar se tiče organizacije kar stemel, da se čimprej spakiramo s prireditvenga prostora... Pa bi "naj imeli" jubilejni dvajseti maraton?

 

Njega je najbolj zbodlo, da so se komentarji spičili v sina Žigo, kateri res ni ničesar kriv. Naj bralno občistvo tega foruma, če se mu da presodi, kjer sem jaz napisal, da naj kolesarji KK Tropovec ne štartajo na maratonu... drži pa, da sem proti, da se na takih maratonih razglašajo zmagovalci in ker so na obeh progah zmagali, to pa vehementno razglasili po najbolj branem pomurskem forumu, naj občistvo tule presodi, če je to normalno početje. Tudi, ker predsednik obklada nekoga s psihopatom. Da je sramota, da je zmagal en kolesar KK Tropovec in da ne sme pač dopustiti, da ga premaga kakšen kajvbojec, prav tako jaz nisem napisal. Tu ti direkt napišem: Dragi Alojz, lažnivec si. Ker to namerno delaš je to slabše... kakor če sem jaz psihopat, če sem res. Ti v vsakem primeru enostavno nisi normalen, sedaj vidim kot človek, prej pa, kot predsednik kluba.

 

Pred leti pa ste res skakali iz grmovja!!! Ti še nisi bil zraven, je pa res! In če vas ne bo, ni to moje da presodim, vseeno pa bom napisal: maraton ne bo izgubil nič... kajti dirkalo se seveda bo in nekdo drug, upam da neki rekreativec, bo imel vsaj možnost, da tule "zmaga", ne pa nekdo iz totalno napihnjega kluba, kjer se vseeno redno trenira.

 

In ni ti treba pisati ... alias, alias... tule sem Nikita, ker so mene in vsaj deset drugi banali zaradi nestrinjanja z nepravilnostmi na Franji in sem si izbral pač tole ime... in se ne pojavljam pod nobenim drugim. Če ti to počneš... tvoja morala. Enako velja za forum sobotainfo.com.

 

Ker je to tema za Radenski maraton se od tu s takimi komentarji umikam, ker s tem maratonom nimajo veze razen, da še enkrat ponovim: pred leti ste res, kakor si se izrazil, skakali iz grmovja!

lujzh 01.06.2016 13:28
@migaj:

Mi se vašega maratona vsako leto številčno udeležujemo. 
Tudi vi ste na naših dveh (po novem treh) vedno dobrodošli. 

Hvala za prijazno vabilo. Mladinci in dečki bodo na dirki v Avstriji, starejšim bom priporočil, da se udeležijo vašega maratona.

picek.petelin 01.06.2016 13:50

Zelo zanimivo branje. Komaj čakam nadaljevane.

Ps.:
Nadaljevanje pričakujem pod
 20.Kolesarski maraton Tišina

bike 01.06.2016 14:07

Zanima koga 1. nagrada srečelova?

 

NOVO KOLO


smeh

Maj_ex 01.06.2016 14:11
@Nikita:

Ker je to tema za Radenski maraton se od tu s takimi komentarji umikam, ker s tem maratonom nimajo veze razen, da še enkrat ponovim: pred leti ste res, kakor si se izrazil, skakali iz grmovja!


Ker je Tišinski za nami, Radenski pa pred nami, mu dvigujmo temo,
ampak Nikita, prosim te no, ne za vsako ceno in ne pod vsakim pogojem vztrajati, da imaš ti zmeraj prav ter provocirati in se seliti iz enega na drugi forum ter skoz nekaj dokazovati.

Spij si pivo, smiri se ... saj pa ti tega res ni treba. Ne tebi, ne drugim.

Tišinski maraton imam rad, ker je res zahteven, še posebej če hočeš priti pod 3 ure. In ker ga organizira dejansko moj bivši klub KK Tropovci. Zdaj sem pri "rekreačih" Team Turbo Tropovci, brez kolesarske licence, brez dirk, ...

Radenskega mam še rajši, ker je dejansko moj domači in je še takrat, ko sem imel licenco, bil super priprava za dirke. In vse štima, nekoč in danes. In je prav tako zahteven, še posebej, če hočeš priti velikega okoli pod 2 uri - proga se je sicer skozi čas nekaj spreminjala (70-75 km).


Nikita 01.06.2016 16:51
@Maj_ex:
@Nikita:

Ker je to tema za Radenski maraton se od tu s takimi komentarji umikam, ker s tem maratonom nimajo veze razen, da še enkrat ponovim: pred leti ste res, kakor si se izrazil, skakali iz grmovja!


Ker je Tišinski za nami, Radenski pa pred nami, mu dvigujmo temo,
ampak Nikita, prosim te no, ne za vsako ceno in ne pod vsakim pogojem vztrajati, da imaš ti zmeraj prav ter provocirati in se seliti iz enega na drugi forum ter skoz nekaj dokazovati.

Spij si pivo, smiri se ... saj pa ti tega res ni treba. Ne tebi, ne drugim.

Tišinski maraton imam rad, ker je res zahteven, še posebej če hočeš priti pod 3 ure. In ker ga organizira dejansko moj bivši klub KK Tropovci. Zdaj sem pri "rekreačih" Team Turbo Tropovci, brez kolesarske licence, brez dirk, ...

Radenskega mam še rajši, ker je dejansko moj domači in je še takrat, ko sem imel licenco, bil super priprava za dirke. In vse štima, nekoč in danes. In je prav tako zahteven, še posebej, če hočeš priti velikega okoli pod 2 uri - proga se je sicer skozi čas nekaj spreminjala (70-75 km).


Tudi prav.

 

Ti si sicer dokaj povezan s tišinskim maratonom, zato tudi nisi ne vem kako kompetenten? Vprašaj? Sebe ne moreš varati! Morda se motim, morda si bil med tistimi debaterji, kateri so se spravili nadme... nad "goste" se itak ne morejo, ker jih ne poznajo. Pač morala.

 

Tvoj tretji odstavek o zahtevnosti maratona... ja... ampak, spet pišeš tako, kot da je ta maraton samo za vas... za dirkače, za člane, predvsem mlade kluba. Poante itak nisi, ali nočeš, oz. kot pripadnik kluba ne smeš, obelodaniti. LujzH je podal podatke o udleležbi prejšnje leto in letos... se precej razlikujejo.. brez da bi preverjal mislim, da je bilo letos spet okrog 40 udeležencev manj? Čemu organizrate maraton, ko vam je tak podatek nepomemben... z manj truda in stroškov (prihodkov pa seveda ne bo) organizirajte neki dirkaški trenig za mladež kluba. Kaj boste le z nami, takimi, kakor je eden napisal, da se vozimo kot babice z kanglami mlega po vasi...????

 

Ne vidim še, da je vse zaman... ampak prihaja ali pa je že odpovedan en podoben maraton, pa se spet pravili nadme... namreč Goričakanka Kalamar... kateri se je lani podal v enako smer. Udeležba je bila mizerna... tudi, ker so bili svetovalci tebi podobni... napačni, kar se tiče kolesarstva, da ne boš zmotno mislil, da kaj drugače mislim slabo o tebi. Niti pod razno... saj se niti ne poznava drugače, kokor za "zdravo" na cesti in po debatah na tem forumu.

 

Za konec... a te moti, da dvigamo temo za Radence? smeh

 

Tam sem vozil nekajkrat... tudi ne tako slabo za "babico s kanglami mleka", nekje 33 km povprečja sem dosegel in tudi ne dosti manj... bi letos. Tudi, ker se ne bi rival v ospredje, ampak štartal tam, kjer bi se mi pač našlo mesto... bil prehitevan in tudi sam prehiteval... bistveno drugače, kakor "napihnjenci" KK Tropovci...kateri 10, 15 km lepo počivajo za avtom... tudi LujzH... da se razumemo. Jebi takega kolesarja... še slikica: je v bistvu začetek opisovanega z moje strani... pozneje so se prilepili za avto... kaj pa tisti, kateri so prišli prav tako "dirkat" so morali ostati odzadaj? Tule poziv vsem organizatorjem: postavite vmes policaja 50 m za avtom... in naj se LujzH, njegovi člani in še nekateri prav tako mučijo, kakor oni odzadaj. Tudi, ker so tisti dokazano plačali štartnino, tile pa mogoče niti ne...?

uploaded


Maj_EX piše:

 

"
Spij si pivo, smiri se ... saj pa ti tega res ni treba. Ne tebi, ne drugim."

 

Priznajmo... ta je pa še najbolj pametna da tan!"

CKR.SI 01.06.2016 16:58
@Nikita:
@Maj_ex:
@Nikita:

Ker je to tema za Radenski maraton se od tu s takimi komentarji umikam, ker s tem maratonom nimajo veze razen, da še enkrat ponovim: pred leti ste res, kakor si se izrazil, skakali iz grmovja!


Ker je Tišinski za nami, Radenski pa pred nami, mu dvigujmo temo,
ampak Nikita, prosim te no, ne za vsako ceno in ne pod vsakim pogojem vztrajati, da imaš ti zmeraj prav ter provocirati in se seliti iz enega na drugi forum ter skoz nekaj dokazovati.

Spij si pivo, smiri se ... saj pa ti tega res ni treba. Ne tebi, ne drugim.

Tišinski maraton imam rad, ker je res zahteven, še posebej če hočeš priti pod 3 ure. In ker ga organizira dejansko moj bivši klub KK Tropovci. Zdaj sem pri "rekreačih" Team Turbo Tropovci, brez kolesarske licence, brez dirk, ...

Radenskega mam še rajši, ker je dejansko moj domači in je še takrat, ko sem imel licenco, bil super priprava za dirke. In vse štima, nekoč in danes. In je prav tako zahteven, še posebej, če hočeš priti velikega okoli pod 2 uri - proga se je sicer skozi čas nekaj spreminjala (70-75 km).


Tudi prav.

 

Ti si sicer dokaj povezan s tišinskim maratonom, zato tudi nisi ne vem kako kompetenten? Vprašaj? Sebe ne moreš varati! Morda se motim, morda si bil med tistimi debaterji, kateri so se spravili nadme... nad "goste" se itak ne morejo, ker jih ne poznajo. Pač morala.

 

Tvoj tretji odstavek o zahtevnosti maratona... ja... ampak, spet pišeš tako, kot da je ta maraton samo za vas... za dirkače, za člane, predvsem mlade kluba. Poante itak nisi, ali nočeš, oz. kot pripadnik kluba ne smeš, obelodaniti. LujzH je podal podatke o udleležbi prejšnje leto in letos... se precej razlikujejo.. brez da bi preverjal mislim, da je bilo letos spet okrog 40 udeležencev manj? Čemu organizrate maraton, ko vam je tak podatek nepomemben... z manj truda in stroškov (prihodkov pa seveda ne bo) organizirajte neki dirkaški trenig za mladež kluba. Kaj boste le z nami, takimi, kakor je eden napisal, da se vozimo kot babice z kanglami mlega po vasi...????

 

Ne vidim še, da je vse zaman... ampak prihaja ali pa je že odpovedan en podoben maraton, pa se spet pravili nadme... namreč Goričakanka Kalamar... kateri se je lani podal v enako smer. Udeležba je bila mizerna... tudi, ker so bili svetovalci tebi podobni... napačni, kar se tiče kolesarstva, da ne boš zmotno mislil, da kaj drugače mislim slabo o tebi. Niti pod razno... saj se niti ne poznava drugače, kokor za "zdravo" na cesti in po debatah na tem forumu.

 

Za konec... a te moti, da dvigamo temo za Radence? smeh

 

Tam sem vozil nekajkrat... tudi ne tako slabo za "babico s kanglami mleka", nekje 33 km povprečja sem dosegel in tudi ne dosti manj... bi letos. Tudi, ker se ne bi rival v ospredje, ampak štartal tam, kjer bi se mi pač našlo mesto... bil prehitevan in tudi sam prehiteval... bistveno drugače, kakor "napihnjenci" KK Tropovci...kateri 10, 15 km lepo počivajo za avtom... tudi LujzH... da se razumemo. Jebi takega kolesarja... še slikica: je v bistvu začetek opisovanega z moje strani... pozneje so se prilepili za avto... kaj pa tisti, kateri so prišli prav tako "dirkat" so morali ostati odzadaj? Tule poziv vsem organizatorjem: postavite vmes policaja 50 m za avtom... in naj se LujzH, njegovi člani in še nekateri prav tako mučijo, kakor oni odzadaj. Tudi, ker so tisti dokazano plačali štartnino, tile pa mogoče niti ne...?

 


Maj_EX piše:

 

"
Spij si pivo, smiri se ... saj pa ti tega res ni treba. Ne tebi, ne drugim."

 

Priznajmo... ta je pa še najbolj pametna da tan!"







                                    Priznajmo.....ta je še najbolj pametna ta dan.mežik

Nikita 01.06.2016 18:02

A bodo tudi taki kadri? Iz leta 2008.

uploaded

 

uploaded

Na KK Tropovci oz. njihovi navijači jih imenujejo... in tudi mene: Babice s kanglami za mleko.

 

Vsaj prvi... je svoj čas dirkal širom Jugoslavije, mislim pa, da tudi drugi. Marsikateri "šimfaš" iz Tropovec ne uspeva v vsej svoj vnemi, predvsem pa zaradi narcisoidnosti, uradno dirkati niti v Sloveniji... Proviciram? Tudi, pa kaj? Samo na pobudo, ukaz KOSE, mi lahko nalaga, da pišem, lepim slike v smislu imena maraton Treh src.

migaj 01.06.2016 18:08

Najdaljša proga, čeprav samo 75km dolga, je zahtevna
www.bikemap.net/sl/route/1216 403-tri-srca-radenska-classic- 2016/

SHad 01.06.2016 18:17
Oče mi je povedal, da so se včasih na Radenskem maratonu vozili v Lendavo?
To je bil čas, ko so šli na maraton celi kolektivi podjetja, delal je v hotelu Diana v MS, ki je bil tedaj pod Radensko...
1 2 3
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI