Istrski kolesarski maraton 2016

Domov > Forum > Istrski kolesarski maraton 2016

Istrski kolesarski maraton 2016

SORTIRAJ PO:
Istrski 18.05.2016 14:02

image

ISTRSKI KOLESARSKI MARATON

Največji kolesarski dogodek v slovenski Istri!

Koper, 25. september 2016, ob 10. uri
www.istrski-kolesarskimaraton .si

S podpisom pisma o nameri je Obalni maraton presegel društvene okvire in ambiciozno stopa v prihodnost kot Istrski kolesarski maraton.

Različno zahtevne trase vodijo po razgibanem zaledju slovenske Istre, dolga trasa Bicikel.com pa bo navdušila tudi najzahtevnejše. Kljub "skromnim" 75 kilometrom ima več kot 1200 višinskih metrov, prečkala pa bo tudi znameniti Pomjan.

Ne spreglejte, zgodnje prijave so že odprte in potekajo do 30. junija, skupinska prijava pa je možna že s 6 ali več udeleženci.

Vabljeni, da se pridružite!

-----
Koper, 25. september 2016
Portorož, 24. september 2017
Izola, 30. september 2018
Ankaran, 29. september 2019

Istrski 07.09.2016 06:28

V sklopu maratona bo letos tudi Kronometer za veliko nagrado Istre - 5 km prolog v nedeljski maraton.

www.istrski-kolesarskimaraton .si/kronometer

Število mest je omejeno - za zagotovitev mesta pohitite s prijavo.

beatel 08.09.2016 22:06

Kaj pa je to baje neko tekmovanje za kralja boršta?

Istrski 19.09.2016 08:30

Tako je, v sklopu dolge trase bo tekmovanje - vzpon na Boršt: www.istrski-kolesarskimaraton .si/kralj-borsta

Litera 26.09.2016 09:34

Zanima me, kje so objavljeni rezultati za Boršt? Na Timing Ljubljana jih ni kljub temu, da so mi rekli včeraj v organizatorji, da naj bi bili tam objavljeni. Na vaši spletni strani tudi ne? Na telefon sem pa prejel SMS brez časa in uvrstitev 0. Upam, da ni krivo, da mi ni zaznalo čipa ali kaj podobnega...

Sicer je bil pa čudovit dan in lepo organiziran maraton. 

aero0038 26.09.2016 09:36
Du5aN 26.09.2016 09:53

Super je bilo, lepa in razgibana trasa, pa krasno vreme.

A so že kje kakšne fotografije..?

Edina graja za organizatorja; marsikje so se na cesti pojavili avtomobili/motorji, kljub temu, da naj bi bila tam zapora ceste. Ne bi bilo slabo, če bi bila zapora na celotni trasi maratona, vsaj kakšno uro za vodilnim.

ReepsaaG 26.09.2016 10:08
@Litera:

Zanima me, kje so objavljeni rezultati za Boršt? Na Timing Ljubljana jih ni kljub temu, da so mi rekli včeraj v organizatorji, da naj bi bili tam objavljeni. Na vaši spletni strani tudi ne? Na telefon sem pa prejel SMS brez časa in uvrstitev 0. Upam, da ni krivo, da mi ni zaznalo čipa ali kaj podobnega...

Noben ni rekel Timing Ljubljana, rekli so timing.si (Timing Poljane) če si dobil sms z uvrstitvijo 0 ti žal ni zaznalo čipa kot še mnogim drugim.

Res je blo malo zmede pa še zmeraj ni časov od vseh na Boršt... Glede zapor je blo res pri par krajih bolj tako... Še zmeraj boljše kot na sobotne kronometru ko so nam uletavali pešaki na progo brez da bi gledal okol sebe ...Drgač je bil pa lep maraton, pohvale organizatorjem za trud, verjamem da bo zadeva v prihodnosti še bolje organizirana.

nejchy 26.09.2016 11:18

meni je bilo vse super, za odlično 5! Pohvale organizatorjem! Še pridem... Nekje so res kar "uletevali" avti, motoristi... ampak kot sm jst to sam razbral, niso krivi organizatorji, ampak so se neučakani vozniki požvižgali na zapore... ;) tipičnomeni je bilo vse super, za odlično 5! Pohvale organizatorjem! Še pridem... Nekje so res kar "uletevali" avti, motoristi... ampak kot sm jst to sam razbral, niso krivi organizatorji, ampak so se neučakani vozniki požvižgali na zapore... ;) tipičnomeni je bilo vse super, za odlično 5! Pohvale organizatorjem! Še pridem... Nekje so res kar "uletevali" avti, motoristi... ampak kot sm jst to sam razbral, niso krivi organizatorji, ampak so se neučakani vozniki požvižgali na zapore... ;) tipično

Litera 26.09.2016 12:39
@ReepsaaG:
@Litera:

Noben ni rekel Timing Ljubljana, rekli so timing.si (Timing Poljane) če si dobil sms z uvrstitvijo 0 ti žal ni zaznalo čipa kot še mnogim drugim.

Hvala. Mogoče sem res sam dodal tist "Ljubljana", ker nisem vedel, da obstaja še kakšen drug tajming. Sicer bi jih pa lahko tako kot na drugih prireditvah nalepili a oglasno desko v ciljnem prostoru. Bi bilo lažje za vse.

SMS neglede na to, da sem ga prejel, vidim, da je na timing.si kljub vsemu zabeležen, kar me seveda čudi. 

domen88 26.09.2016 13:34

Vse super,sam una pašta na koncu pa res ni bla buh vej kej,pa še nič za pit! Vseeno še pridem.

Slike?

mito1 26.09.2016 14:57

Organizacija in trud okoli nje je bil poplačan z zadovoljnimi udeleženci,še pridemo!!

sarabande 28.09.2016 14:10
Istrski 11.10.2016 12:04

Zahvala vsem za udeležbo na maratonu in hvala za dobronmarna mnenja in komentarje. Zagotovo je prostor za izboljšave in še naprej se bomo trudili v tej smeri.

Se vidimo naslednje leto v Portorožu!

kovit 11.10.2016 12:12

Škoda ker ste se trudili s snemanjem, filmček pa ni bil narejen, pa tudi če bo, so se žemljice že shladile.

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI