Pozdravi med kolesarji

Domov > Forum > Pozdravi med kolesarji

Pozdravi med kolesarji

SORTIRAJ PO:
Aleksandar 27.05.2016 07:46
Zivjo!
Spet bom ksno pametno bleknu hihi
Uglavnem zanima me zakaj nekateri kolesarji ki vozite-vozijo specialke ste tolko FINI da tudi pozdravit se vam neda nasproti vozecega kolesarja?pac oba se muciva na pouno nabirat kilometre...
Nekateri vozimo treking in vedno pozdravimo ostali nic...npr.motoristi se vedno pozdravijo...
KolesamSkorajVsakDan 29.05.2016 00:35

Pozdravljam čisto odvisno od razpoloženja, odzdravim pa vedno, če le opazim pozdrav. Samo jaz še nisem specialkar, bom pa kmalu :P

boyan64 29.05.2016 07:45
To sem se tudi jaz spraševal, pred 8 leti ko sem se spravil na kolo. prej sem bil tudi motorist in vem kako izgleda pozdravljanje. sedaj tudi na kolesu pozdravljam. so pa nekateri pomojem zaradi važnosti in nadutosti preveč fini, da bi vsaj s prsti pomigal.
Kaktusx 29.05.2016 20:06
Ravno vceraj sem o tem razmisljal na biciklu, ko se pripelje mimo foter na 5 let starem pinarelotu in dresom tinkoff saxo, pa mu dvignem roko v znak pozdrava, a glej ga zlomka ocitno mu je zacel pokat lezaj v gonilki, je takoj dol pogledal... pa si recem j**i se pa grem naprej
Aleksandar 04.06.2016 13:43
Hihi kaktusx ta ti je dobra haha..nevljudno je vsi nabiramo km svicamo jebemu da pa tud pozdravt se ne da pol pa tud kurc vse skp...vem k sm bil motorist se pozdravmo in gres dalje neko spostovanje..na biciklu pa tega ni oz.bom mogu kupit specialko ker so teli na specialki nekaj vec od nas ki gonimo na treku oz.gorcu itd...
Svasta
boyan64 04.06.2016 20:19
aleksander motoristi tudi ne pozdravljajo tiste z lažjimi motorji, skuterji, mopedi. ..itd.
boyan64 08.07.2016 13:22
SilvoS 08.08.2016 15:18

Jaz tega “kolegialnega” pozdravljanja ne razumem. Jaz grem na cesto zaradi svojih ciljev in potreb, in ne zato da bi bil sprejet v neko bratsko združbo sebi enako mislečih. Za svojimi dresi se skrivamo raznorazni ljudje, če bi se začeli družiti, bi verjetno hitro ugotovili, da nismo ravno “braća”. Kolegialnost? Kaj pa vem. Smo kolegi ko smo za volanom? Verjetno si bomo prej j... ...er, kot si izmenjali pozdrav. Užaljenost iz prvih postov mi diši ravno po občutku zavrnitve. Jaz pozdrav vrnem, ne maham pa vsepovprek.

TIF 03.02.2017 21:57

Mogoče zaradi tekmovalnosti,.. jaz občajno vedno pozdravim,...

ken 03.02.2017 23:18
Jaz pa takole..ker se cenim..sedem na kolo in ne pozdravljam...naj me pozdravijo drugi..ampak jaz sem itak zdrav! Seveda sem tudi hitrejši..ko zagledam kolesarja ,ki me dohiteva pospešim, in mu uidem..:)
Tud nog ne brijem k uni..
SilvoS 07.02.2017 13:56

Ma, sem se že navadil na pozdrave, saj ni nič narobe z njimi, samo ko sem 15 let gonil trekinga, me nihče ni pozdravljal. Zato moje začudenje ob menjavi kolesa.

ken 07.02.2017 16:12
@SilvoS:

Ma, sem se že navadil na pozdrave, saj ni nič narobe z njimi, samo ko sem 15 let gonil trekinga, me nihče ni pozdravljal. Zato moje začudenje ob menjavi kolesa.

Zezam..ker mi je bil tvoj post posrečen,drugačen...slednje manjka.. "nam" kolesarčkom.. :)
gorann316998 15.03.2017 09:06
to je tist k pozdravis 300 kolesarjev zapored pol pa enega ne in si ze v novicah
sunset 22.04.2017 16:05

Jaz sem bolj rekreativc. Pozdravim in ne. Odvisno. Tisti ki trenirajo trenirajo in mislim da se ne menijo za druge :)

Taki ki sem jaz pa sem že večkrat doživela, da oni naprej pozdravijo. Sem pa vesela, da je kar nekaj punc na kolesu v mojem kraju. :)

Prince 30.06.2017 12:49
Pozdravim vsakega uživača na kolesu.... edino "lepotca" brez čelade ne... hm... pa še tega včasih.. mah, nič me ne stane, pa še fajn se mi zdi..
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI