REKREATIVNO KOLESARJENJE skozi vinograde Radgonskih Goric 2016

Domov > Forum > REKREATIVNO KOLESARJENJE skozi vinograde Radgonskih Goric 2016

REKREATIVNO KOLESARJENJE skozi vinograde Radgonskih Goric 2016

SORTIRAJ PO:
migaj 10.06.2016 13:25

Rekreativno kolesarjenje skozi vinograde Radgonskih Goric 2016 je v nedeljo 19.junija. 

Kolesarjenje organizira Kolesarska sekcija Radenci v sodelovanju z Radgonskimi Goricami v sklopu vsakoletne prireditve odprtih kleti.
Prijave med 8. in 9. uro izpred Radgonskih Goric, Gornja Radgona.
Lokacija: www.radgonske-gorice.si/kje-s mo/

Vljudno vabljeni vsi prijatelji kolesarjenja, dobre družbe in zabave. 

Nikita 10.06.2016 13:50

Trasa in s tem nasvet s kakšnimi kolesi je najprimerneje, kdaj je točno štart? Morda štartnina in morda še kaj?

migaj 10.06.2016 20:41

Dam odprtih kleti - Radgonske Gorice d.d.
 www.facebook.com/events/17231 66337959164/ 

migaj 10.06.2016 20:52

Vse bo napisala Helena smeh
Je pa bilo doslej tako, da se je štartalo v manjših skupinah -po zemljevidu.
Z gorci, specialkami, treking -v vinograde pač zaviješ ali pač ne.
Pa za štartnino si doslej več dobil, kot te je stala, mislm da flašo penine, kosilo, itd, itd

Nikita 11.06.2016 07:31
@migaj:

Vse bo napisala Helena smeh
Je pa bilo doslej tako, da se je štartalo v manjših skupinah -po zemljevidu.
Z gorci, specialkami, treking -v vinograde pač zaviješ ali pač ne.
Pa za štartnino si doslej več dobil, kot te je stala, mislm da flašo penine, kosilo, itd, itd

Upam, da bo Helena kar hitra, ... da se malo našalim, da napiše vse še v tem tisočletju.

 

Saj vem... vi ste samo soorganizatorji. Ampak, od Sobote do Radgone je okroglo 20 km... in če se še pajdašica odloči, da gre, potem je samo tja in nazaj 40 km... po goricah pa? 30, 40, 60, 70 ali 600 km? Ker ona vozi več ali manj tako ture okrog 50 km plus mogoče še 10 km... mene res zanima, kaj imajo organizatorji pripravljeno.

 

Kar se tiče daril... to ni pomembno. Da dobimo nekaj za v kljun dati je normalno, ostalo pa, če se kaj da hvala, če ne, pa hvala za upam prijetno družbo, lepo kolesarjenje in še kaj. In če kaj dajo samo vprašanje, bo možno kje oddati nahrbtnik, da se ne tegli po trasi? Seveda bo brez nahrbtnika v primeru darila penine to težko spraviti samo tako v rokah in na biciklu v Soboto!

 

Trasa me pa zanima tudi... lepi kraji, lepe gorice (mislim, da jih je gro na Policah), kar vabi se, da se malo pofotografira. Ker so vsaj po mojem pravilu najboljši kadri, motivi VEDNO ZA HRBTOM bi bilo potrebno to enkrat ta teden prevoziti... v kontra smeri. Kar vidim, vidim, tisto boljše pa bi potem ostalo za nedeljo. Mislim na panoramske kadre, kateri potrebujejo nekaj več časa in tudi določeno mesto, za kolesarke in kolesarje boste v tej smeri itak poskrbeli sami.

 

migaj 11.06.2016 17:52

glej zemljevidna trasa ima vedno dve ali tri variante -različno dolge

bike 13.06.2016 10:41

Evo še proge. Sta 2 in siver 15 in 25 km in tri okrepčevalne postaje.

 

Start in cilj je pod Cerkvijo (Jurkovičeva cesta pri Radgonskim goricam) med 8.00 in 9.00 uro. Starti so posamezno. Ni skupinskega starta. Odločite se lahko med daljšo in krajšo progo.

 

Prijavnina je 15€.

 

Vsak z plačano prijavnino dobi penino, brezplačno malico, spominsko majico.

 

Vsi udeleženci vozijo po cestno prometnih predpisih na lastno odgovornost.

 

Ostalo še dodamo.

 

uploaded



SHad 13.06.2016 12:27

Se pravi, da sta obe trasi prevozni z specialkami ?

 

Nikita 13.06.2016 16:19
@SHad:

Se pravi, da sta obe trasi prevozni z specialkami ?

 

Tale zemljevid se ne da povečati... vendar mislim, da je možno vse s specialkami!

migaj 13.06.2016 16:55

ja, asfalt

migaj 13.06.2016 20:20

Pravkar odpeljala z boljšo polovico na specialkah v poldrugi uri -uživaško počasi
Super proga www.bikemap.net/sl/route/3596 423-rekreativno-kolesarjenje-s kozi-vinograde-radgonske-goric e-2016/

bike 14.06.2016 09:09

Možno je vse z specialkami. Ker pa je kolesarjenje Radgonskih goric računajte da so v tem smislu tudi okrepčevalnice.

 

Torej zanimivo in veselo druženje združeno z biciklom.

migaj 14.06.2016 20:27

> > Z biciklon skozi gorice < <

bike 15.06.2016 07:46

Ob vsem bogatem programu ob Dnevu Radgonskih goric.

 

Naj dodam da vsak dobi penino in sicer ENO STEKLENICO.

 



uploaded



Nikita 15.06.2016 08:59
@bike:

Ob vsem bogatem programu ob Dnevu Radgonskih goric.

 

Naj dodam da vsak dobi penino in sicer ENO STEKLENICO.

 



uploaded



... je pogoj, da jo je treba popiti na licu mesta? smeh

bike 15.06.2016 09:52

Zaenkrat ni obvezno. Sem pa lani svojo dobrosrčno razdelil med prijatelji. Torej si dobrodošel.

 

In še program prireditev ki je vključena v ceno:

 



uploaded




uploaded





SHad 15.06.2016 09:54

Ka greš Nikita?
 

Nikita 15.06.2016 09:57

Joj, dvakrat ne. Kot prvo, nekako mi penina ne diši. Spijem jo res samo "na silo"... Čeprav ima na milijone ljubiteljev po celem svetu, jaz rajši spijem navadno vino oz. kar pivo. Pač smo ljudje različni... in tudi zaradi tega je svet, življenje, zanimivo in ne dolgočaseno.

 

Drugače pa vidim, da je program pester in zanimiv... ampak to ni zame. Je predolgo, nisem neki ljubitelj take glasbe. Sem pristaš, da se po maratonih malce posedi, se vmes lahko tudi kaj zaigra po zvočnikih oz. spiker kaj pove... in to je to. Ker bo to bolj druženje zaposlenih v firmi in domačinov... bi bil tam več ali manj sam. Do bolj podrobnega opisa dogajanj sem vseeno mislil, da je to bolj klasični maraton pač organiziran s strani te firme.

 

Lepo se imejte!

bike 15.06.2016 10:48

Vse si napisal lepo in prav. Torej če ti penina ne diši pa je tudi pivo.

 

Ampak ni za zaposlene. Teh je za prste ene roke. To je kolesarjenje v sklopu Radgonskih goric ki ni maraton kot ga poznamo.

 

Je kolesarjenje in druženje.

 

Brez ostrega tempa.

migaj 17.06.2016 17:26

Bomo pa postavili smerne table -ravno take, kot jih na RKM Tri Srca in na RKM BIOTERME -da se kdo med goricami ne bi izgubil nedolžen 

migaj 18.06.2016 16:40



uploaded



Okrepčevalnice bodo v Zbigovcih, na Janževem vrhu in pred Zdraviliščem Radenci.
Poleg zelo lepe (na vas bo še lepša nasmeh ) spominske majice,  flaše penine (lani je bila zlata), tople malice ali čevapčičov, dobimo tudi karto za kopanje v Zdravilišču Radenci kul

Nikita 19.06.2016 16:49

Se je maraton sploh izvedel v tem, več ne vem kako bi napisal, pa naj bo tako "odličnem" vremenu? Majica pa je res lepa... in končno tudi neke prave barve... ne krvavo rdeča ali še huje bela... kar itak dobiš več ali manj povsod!

 

Tak junij mislim da že dolgo ni bil... tudi mene je dopoldan dvakrat malce opralo po Goričkem!

migaj 19.06.2016 19:52

 

uploaded


Poiščite album Z biciklom po goricah v naši Galeriji na www.kose-radenci.si 

PS
Res škoda, da nisi prišel -ti bi naredil veliko boljše fotke, kot sem jih sam -povrh vsega sem se  nasopihal skakati in prehitevati v breg... 

 

SHad 19.06.2016 20:37
Ne zgleda, da bi imeli dež.
Glavno, da ste se fajn meli.
Nikita 19.06.2016 20:39
@SHad: Ne zgleda, da bi imeli dež.
Glavno, da ste se fajn meli.

Pri njih je VEDNO PROBLEM ali dež... ali pa slaba napoved, he, he... smehsmehsmeh

 

Tako je zagotovo... da bo najkasneje spet slabo vreme... drugo nedeljo v avgustu! zapečateno

migaj 19.06.2016 20:57

Pri nas je dež samo pri vremenarjih -problem je v glavah.
Če bi naši morali za otok(UK) napovedovati vreme, bi lahko celo leto predvajali enak prispevek napovedi -dež nasmeh  

Nikita 20.06.2016 09:04
@migaj:

Pri nas je dež samo pri vremenarjih -problem je v glavah.
Če bi naši morali za otok(UK) napovedovati vreme, bi lahko celo leto predvajali enak prispevek napovedi -dež nasmeh  

ali pa... sončno v Atacami?

 

Kar se tiče fotografij... ja, v neki res dobri formi nisi bil, ampak za spomin pa bodo, ane?

 

Če bi jaz prišel... močno dvomim, da bi slikar ravno kolesarke in kolesarje... bolj bi se posvetil okolici, pokrajini, značilnostim. Zadnje čase se bolj ubadam s tem. S slikanjem kolesarjev po svoje niti nimam nobene koristi, ampak samo brige in še kaj!

 

 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI