Kolesarski izleti po Pohorju in okolici

Domov > Forum > Kolesarski izleti po Pohorju in okolici

Kolesarski izleti po Pohorju in okolici

SORTIRAJ PO:
DLteam 10.06.2016 19:36

Pozdravljeni! 

Ker so neskončno dolgi poletni dnevi pred vrati, mnogi pa svoj dopust želijo preživeti aktivno, sem se odločil, da bom na podlagi interesa in povpraševanja sestavljal posebne kolesarske izlete na območju Zgornje dravske doline in Pohorja. 

Na svoj račun boste prišli vsi tisti, ki uživate v čudoviti in nedotaknjeni naravi. Med bivanjem pri nas pod Pohorjem pa boste uživali tudi vsi ljubitelji vrhunske kulinarike. Le kdo se lahko upre številnim regionalnim in hišnim dobrotam, ki so jih pri nas na Koroškem kuhale že naše babice? 

Zgodbo zase pa v tej ponudbi predstavlja tudi nočitev v pravih koroških "štiblcih". 

Vsakemu, ki ga takšno preživljanje dopusta zanima, se bom posvetil maksimalno in zagotavljam vam, da bomo skupaj našli kolesarske poti, ki glede na vaše želje ne bodo niti prezahtevne niti prelahke. Možnosti pri nas je neskončno mnogo, zato mi dovolite, da za vas sestavim in izberem kolesarski dopust po meri! 

Za vsa vprašanja sem vam na voljo na tem forumu ali pa na elektronskem naslovu: okusipohorja@gmail.com .  

Veselim se sodelovanja z vami!

Domen L.  

DLteam 17.06.2016 11:24

Lepo, toplo, skoraj poletno vreme kar kliče po skoku v naravo. Med raziskovanjem Pohorja nas odprtih rok pričakujejo v številnih planinskih postojankah, ki so v poletnih mesecih odprti vse dni. 

Za kolesarje je priljubljena postojanka tuda koča na Klopnem vrhu (na sliki spodaj). 

Poiščite nas, kontaktirajte nas, z veseljem vam pripravimo kakšen izlet po skrivnostnih poteh Pohorja. 

okusipohorja@gmail.com

uploaded



1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI