velikost sidi čevljev

Domov > Forum > velikost sidi čevljev

velikost sidi čevljev

SORTIRAJ PO:
pogy 14.07.2016 19:08

Rad bi kupil čevlje za mtb sidi- buvel. Do sedaj sem vozil na specialki njihove cestne čevlje, nek osnoven model, številko noge 43. Nogo imam sicer 41-42. Ali naj bi za sidi čevlje veljala enaka velikost pri vseh modelih?

Hvala 

migaj 14.07.2016 19:28

Sidi ima kolesarske čevlje na pol številke ter tudi širše modele, ne samo čevljev normalne širine.
Sam nosim čevlje številka 46, tekaške copate tudi 46,
SIDI kolesarske čevlje pa 46,5 -širši model,
pred tem sem imel SIDI 47 -normalne širine.
Trenutno vozim na Northwave 47 -običajna širina. 
Upam, da ti je izkustvena informacija v pomoč, sicer pa je vsake čevlje bolje pred nakupom sprobat.  

skirca 15.07.2016 06:16
Ja, velikosti so enake, preverjeno.
Nikita 15.07.2016 13:59
@migaj:

Sidi ima kolesarske čevlje na pol številke ter tudi širše modele, ne samo čevljev normalne širine.
Sam nosim čevlje številka 46, tekaške copate tudi 46,
SIDI kolesarske čevlje pa 46,5 -širši model,
pred tem sem imel SIDI 47 -normalne širine.
Trenutno vozim na Northwave 47 -običajna širina. 
Upam, da ti je izkustvena informacija v pomoč, sicer pa je vsake čevlje bolje pred nakupom sprobat.  

Kje si kupil Northwave... in jih morda še sprobal?

migaj 17.07.2016 18:01

Extreme Vital je imel akcijo -visoki popust

Nikita 17.07.2016 18:05

Imel sem stik z njimi... vendar niso bili ravno za posel... oz. niso bili za možnost, da jih vrnem, če bi bili preozki... tako samo mačka v žaklju kupovati pa tudi nisem hotel.

pogy 01.08.2016 08:04

Hvala vam za pomoč. Sem naročil iz tujine in sem super zadovoljen.

Jefferson Airplane 01.08.2016 08:50
@Nikita:

Imel sem stik z njimi... vendar niso bili ravno za posel... oz. niso bili za možnost, da jih vrnem, če bi bili preozki... tako samo mačka v žaklju kupovati pa tudi nisem hotel.

Če prav razumem, predpisi za prodajo po pošti od prodajalca zahtevajo, da sprejme v določenem roku blago nazaj brez znakov uporabe. Zagrozi jim s tržno inšpekcijo.

JaMa 01.08.2016 09:27
@Jefferson Airplane:
@Nikita:

Imel sem stik z njimi... vendar niso bili ravno za posel... oz. niso bili za možnost, da jih vrnem, če bi bili preozki... tako samo mačka v žaklju kupovati pa tudi nisem hotel.

Če prav razumem, predpisi za prodajo po pošti od prodajalca zahtevajo, da sprejme v določenem roku blago nazaj brez znakov uporabe. Zagrozi jim s tržno inšpekcijo.

velja za prodajo na daljavo.. internet, itd. Za nakup v fizični trgovini  je pa možnost vračanja in zamenjave izdelkov brez napake stvar politike poslovanja vsakega posameznega prodajalca. če tega ne oglašujejo, potem niso dolžni vzeti nazaj nič. 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI