3. Pšajnovški kronometer

Domov > Forum > 3. Pšajnovški kronometer

3. Pšajnovški kronometer

SORTIRAJ PO:
bingo 05.08.2016 10:07

Kolesarsko društvo Alpe v sodelovanju z KS Pšajnovica organizira v soboto, 13. avgusta 3. Pšajnovški kronometer. Start kronometra bo v vasi Vaseno v Tuhinjski dolini, cilj pa v vasi Laseno. Kolesarji se bodo z nadmorske višine 440m dvignili na 790m, kar pomeni, da gre za edini pravi gorski kronometer v Sloveniji in bo predstavljal lep izziv za vse »kolesarske hribolazce«. www.strava.com/routes/626739 . Razpis tekmovanja maraton-alpe.si/alpe_Razpis-P sajnovski-kronometer Udeleženci ob prevzemu startnih številki prejmejo praktično darilo, po tekmi pa topli obrok. Prijavite se lahko na www.prijavim.se ali na info@maraton-alpe.si

bingo 10.08.2016 18:55

Še danes in jutri se lahko v predprijavi prijavite na edini gorski kronometer v Sloveniji.  Samo čas bo vaš nasprotnik. Vabljeni.

okicam 13.08.2016 14:18

ali je kdo na startu našel bele adidas superge/športne copate. Pustil sem jih pred avtomobilom in ko sem se vrnil jih ni bilo več... 

Upam, da jih je samo kdo dobrohotno pospravil, da mi jih lahko vrne. V nasprotne primeru pa: "Blagor ubogim..." 

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI