Kolo znamke superior? Nakup

Domov > Forum > Kolo znamke superior? Nakup

Kolo znamke superior? Nakup

SORTIRAJ PO:
mfbarca 10.11.2016 15:22

Pozdravljeni

Pozna kdo kolesa superior

archiv.superiorbikes.eu/en/co llection/road-race/road-race- c arbon/755-road-team-issue-di2 - ltd.html?

www.sportr.si/si/izdelek/82/r oad-team-issue-di2-ltd/

Glede na ceno... me mika da bi zamenjal dosedanjega CAAD8 z 105 opremo za to.
Bi bilo priporočljivo? Ali kupiti kaj bolj priznanega.. mogoce rabljenega?
Hvala in lep pozdrav

paraplegicar 10.11.2016 15:30

Okvirji so vsi isti jajc. Vse ostalo je marketing. Ce ti tale oprema ustreza in je boljsa kot jo imas do sedaj zamenjaj.

mfbarca 10.11.2016 18:11
Zdaj imam ali okvir in opremo 105.
Torej se splača?
nanisimi 10.11.2016 18:43
@mfbarca: Zdaj imam ali okvir in opremo 105.
Torej se splača?

105 ali elektrika? težko vprašanje krik

mfbarca 10.11.2016 18:50
Sorry...Vem ja da je to ogromen preskok.
Samo zaradi meni neznane firme okvirja ne vem če je priporočljivo.
Ali bi se bolj splačalo kaj rabljenega za to ceno. Taksne stvari mi hodijo po glavi.. Ker za 2370 dobis Giant tcr advanced pro 1 ki ima zelo dobre obroče in ulegro.
nanisimi 10.11.2016 18:57

Tukaj je pač no name okvir,ki po vsej verjetnosti ni slab in pa top oprema. Zdaj pa razmisli kaj se bolj splača. Večina pa itak pogleda katero opremo imaš na kolesu, ne pa na katero kolo imaš obešeno opremo. mežik

deal 11.11.2016 05:51

Dobri ste, sami poznavalci - superiror je vrhunska češka firma z lastnim razvojem. Predvsem v XC so uspeli prodreti, imajo svojo uci ekipo www.mountainbikeracingteam.co m/ , trije so furali njihov bajk v Riu. Kar se ne prodaja pri čerinu, vebu ali extremvitalu, še ne pomeni, da ne obstaja in da ni kvalitetno

Predvidevam, da kot poznavalci veste, da so tudi Tufo tabularji in Equinox obroči made iz češka..

mfbarca 11.11.2016 08:24
Kaj bi priporočali med tem superior team issue di2 ali Cannondale CAAD12 disc ultegra
www.bike24.com/p2140360.html

Hvala
nanisimi 11.11.2016 08:59
@deal:

Dobri ste, sami poznavalci - superiror je vrhunska češka firma z lastnim razvojem. Predvsem v XC so uspeli prodreti, imajo svojo uci ekipo www.mountainbikeracingteam.co m/ , trije so furali njihov bajk v Riu. Kar se ne prodaja pri čerinu, vebu ali extremvitalu, še ne pomeni, da ne obstaja in da ni kvalitetno

Predvidevam, da kot poznavalci veste, da so tudi Tufo tabularji in Equinox obroči made iz češka..

Sory ker nisem vedel.  mežik Če ti po pravici povem, tud za dosti najbolj prodajanih znamk nisem imel pojma, da sploh obstajajo. Npr. wilier, speci, canondale, scoot... sem pač v tistih cajtih gor rasu, ko smo o italijanskih peciklih sanjal, gonil pa rog-a al pa pucha. Potem je prišel pri meni 30 letni mrk s kolesi, zdaj pa spet mal spremljam kaj se dogaja. In še vedno pravim, Bianchi, Pinarello, Colnago je za mene top. kaže jezik

SHad 11.11.2016 09:40
@mfbarca: Kaj bi priporočali med tem superior team issue di2 ali Cannondale CAAD12 disc ultegra

Hvala

Tu je bolj vprašanje ali bi imel raje Di2 ali pa diske.
Kolesi nista ravno primerljivi, je prevelika razlika v opremi.

Maxim 11.11.2016 12:09

Toliko rogoviljenja, da sem še sam šel gledat koliko je cena tega neznanega 'SUP'a
(btw: v XC so v svetovnem pokalu zelo iskani!!).
.., pa saj vam že Di2 grupa pri najugodnejšem trgovcu pride jurja sto !!! www.bike24.com/1.php?content= 8;product=66878;menu=1000,4,26

kje pa še dobiš nov karbon okvir za 500 evrov ???

pa da mi še kdo gor butne vse skupaj, servis sigurno porabi dve uri.., kateri pa dela zastonj? jaz pač ne vem, če bi to znal, pa še orodja nimam.

jebelacesta, sedaj razmišljam da če bi imel še kakšne bolj visoke obroče, se mi ga splača vzet, pa da vse montiram na svojga specija!! čeprav, tale moj je že malo 'mehak'

Maxim 17.11.2016 10:59

Prodali so mi ga
:-(

sej :'-(

Kupcu želim veli uspešnih kilometrov, če pa to bere mu sporočam, da mu dam 50€ več za njega!

Ban 17.11.2016 11:16
@mfbarca: Kaj bi priporočali med tem superior team issue di2 ali Cannondale CAAD12 disc ultegra

Hvala

Med tema dvema bi jaz vzel Čeha.

salenko 17.11.2016 11:40
@Maxim:

Toliko rogoviljenja, da sem še sam šel gledat koliko je cena tega neznanega 'SUP'a
(btw: v XC so v svetovnem pokalu zelo iskani!!).
.., pa saj vam že Di2 grupa pri najugodnejšem trgovcu pride jurja sto !!! www.bike24.com/1.php?content= 8;product=66878;menu=1000,4,2 6

kje pa še dobiš nov karbon okvir za 500 evrov ???

pa da mi še kdo gor butne vse skupaj, servis sigurno porabi dve uri.., kateri pa dela zastonj? jaz pač ne vem, če bi to znal, pa še orodja nimam.

jebelacesta, sedaj razmišljam da če bi imel še kakšne bolj visoke obroče, se mi ga splača vzet, pa da vse montiram na svojga specija!! čeprav, tale moj je že malo 'mehak'

Glede grupe Di2 za 1100€ pri bike 24 bodte pazljivi ker grupo dobiš brez baterije in kablov, kar pa te pride zihr več kot 200€ ;)

Maxim 17.11.2016 13:24

uh, še to!!

Hvala za info!

sicer sem pa hotel kar superiorja vzet, pa na svojega premontirati Di2, se bi mi še vedno izplačalo.

Je pa res, da je moj Speci postal že malo 'mehak', tako da bi verjetno kar novega čeha vozil. Pa še lep je. Vendar jih nimajo več. Samo nove 2017 se še dobi.

robizo 17.11.2016 15:58

Nikjer sicer karbonski Superior ni fotografirano tako, da bi lahko stoodstotno rekel, ampak se mi zdi okvir presenetljivo podoben Focusovemu, predvsem sprednji, krmilni del.

Maxim 19.11.2016 18:46
Višam!
Kupcu doplačam 100€ !
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI