Zaščita krmilnega ležaja

Domov > Forum > Zaščita krmilnega ležaja

Zaščita krmilnega ležaja

SORTIRAJ PO:
jurel 15.11.2016 22:33

A morda ve kdo kje bi dobil gumijasti čep - pokrovček za zaščito krmilnega ležaja, ki bi se prilegal v šesterokotno luknjo (imbus 6)

Hvala 

nanisimi 15.11.2016 23:02
@jurel:

A morda ve kdo kje bi dobil gumijasti čep - pokrovček za zaščito krmilnega ležaja, ki bi se prilegal v šesterokotno luknjo (imbus 6)

Hvala 

Najbolj da kar komplet kupiš, ne boš obubožal. mežik

www.eurobike.si/sl/oprema-in- deli-kolesa/krmilni-lezaji-zve zdice-cepi-distancniki/zvezdic a-1.html

kolesarrr 15.11.2016 23:04

www.rosebikes.si/article/ergo tec-stem-plugs/aid:26828

oz. verjetno v vsaki malo bolje zalozeni kolesarski trgovini/servisu... 

jurel 16.11.2016 07:07
@nanisimi:
@jurel:

A morda ve kdo kje bi dobil gumijasti čep - pokrovček za zaščito krmilnega ležaja, ki bi se prilegal v šesterokotno luknjo (imbus 6)

Hvala 

Najbolj da kar komplet kupiš, ne boš obubožal. mežik

www.eurobike.si/sl/oprema-in- deli-kolesa/krmilni-lezaji-zv e zdice-cepi-distancniki/zvezdi c a-1.html

 

Gre v bistvu za nekaj podobnega temu

cyclocrossworld.com/product/f ull-speed-ahead-threadless-hea dset-cap/

 

Bom še mal na servisih povprašal

DraT 16.11.2016 07:59

Steklarski kit se super prilega.

Tudi odstranitev ni težavna. Ne pušča sledi in ne ostaja v vijaku.

 

jurel 16.11.2016 08:12
V kolikor ne dobim gumi čepkov, bom dal gor nalepko ali pa kit
nanisimi 16.11.2016 08:34

Saj ti pravim za 1,90€  vzameš komplet, nato pa iz kompleta gumi čepek. Meni so mojega "založili" na servisu, in mi potem tudi dali drugega, to je POTROŠNI material. :)

 

www.eurobike.si/sl/oprema-in- deli-kolesa/krmilni-lezaji-zve zdice-cepi-distancniki.html?ca t=391

jurel 16.11.2016 13:13
@nanisimi:

Saj ti pravim za 1,90€  vzameš komplet, nato pa iz kompleta gumi čepek. Meni so mojega "založili" na servisu, in mi potem tudi dali drugega, to je POTROŠNI material. :)

 

www.eurobike.si/sl/oprema-in- deli-kolesa/krmilni-lezaji-zve zdice-cepi-distancniki.html?ca t=391

Hvala za predlog. Potrebujem pa 5-10 kos. Bom malo pogledal še po trgovinah z vijaki
1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI