Polar V800 problem?!

Domov > Forum > Polar V800 problem?!

Polar V800 problem?!

SORTIRAJ PO:
rider123 08.12.2016 12:03

Vem da je na forumu nekaj uporabnikov ki si lasti uro Polar V800, zato vprašam če mi bo znal kdo pomagati :D

Pri zadnji posodobitvi ure mi je izbrisalo vse profile za vadbo / sport profiles in naložilo prednaložene.
Ko sem le te izbrisal in ponovno oblikoval svoje, mi enega od teh ura noče sinhronizirati/prenesti na uro. V praksi to pomeni da za kolo imam po želji oblikovan profil treninga oz. željene poglede na uri. Za tek mi pa noče naložiti in imam lahko le prednastavljen profil. Ura je kljub temu še popoloma funkcijonalna, le moteče je nagubano čelo 

Polar Flow javi to napako oz. nekaj časa je celo pisalo da eden od "pinov" na kablu ne deluje:

Some problems in syncing.
1/3 sport profiles were not synced.
- error writing sport profile 1

Mi je pa vse skupaj zelo čudno, saj vse treninge normalno prenaša na računalnik, pa tudi enega od novo ustvarjenih profilov je preneslo na uro, ostalih pa noče več. In pojma nimam ali je problem v tej zadnji posodobitvi, ali je problem v kablu...

Če ima kdo izkušnje in je imel isti ali podoben problem prosim za nasvet.
Vem da je Polar servis v Lj, ampak nisem nič dobrega slišal o njih, pa še kar daleč mi je in nočem biti dlje časa brez ure dokler le-to nebo nujno potrebno :D

 

conradlester 08.12.2016 15:33

Najprej naredi soft reset, če ne pomaga pa factory reset. Probaj tudi z drugim kablom. Če to vse skupaj ne bo pomagalo, bo treba na servis...

 

rider123 08.12.2016 20:38

resetiranje sem že opravil in ni pomagalo, bom rekel znancu da poizkusim z njegovim kablom če bo kaj bolje... 

conradlester 09.12.2016 14:31

Danes je prišel novi firmware. Naloži še to, če bo kaj pomagalo.

rider123 09.12.2016 21:59

evo ugotovil v čem je težava...se je izkazalo kot nekaj zelooo banalnega...
Ob zadnji posodobitvi sem ugotovil da je nova opcija porabe baterije in sicer "medium accuracy"  in seveda sem cel navdušen hotel sprobat to opcijo kako se pozna pri porabi baterije. In ker očitno polar le-tega ni ravno izpopolnil mi očitno zaradi tega ni hotelo prenesti novega "profila" na uro. Takoj ko sem dal nazaj na klasiko zadeva spet dela kot je treba. 

Bom pa tudi naložil novi firmware, hvala za opozorilo :D 

Nikita 10.12.2016 08:23
@rider123:

evo ugotovil v čem je težava...se je izkazalo kot nekaj zelooo banalnega...
Ob zadnji posodobitvi sem ugotovil da je nova opcija porabe baterije in sicer "medium accuracy"  in seveda sem cel navdušen hotel sprobat to opcijo kako se pozna pri porabi baterije. In ker očitno polar le-tega ni ravno izpopolnil mi očitno zaradi tega ni hotelo prenesti novega "profila" na uro. Takoj ko sem dal nazaj na klasiko zadeva spet dela kot je treba. 

Bom pa tudi naložil novi firmware, hvala za opozorilo :D 

Meni pri CS600 tudi nenormalno žre baterijo. Sicer sem/kupujem novo uro, vendar bi staro čez nekaj mesecev nekomu prodal ali komu slabo situiranemu poklonil... pa ne bi rad, da dobi nekaj, kar bi mu prinašalo nepotrebne stroške.

 

Nekako zadnja tri, štiri leta se to dogaja. Ker slabše vidim, imam večino menujev naravnanih tako, da sta prikazani samo dve vrstici podatkov namesto treh. Da bo bolj razumljivo, številke so bolj odebeljene v zgornji vrstici. Morda to žre baterijo? Če ne... je mogoče kaj narobe v samem delovanju in se da pomagati? Tu nekih nadgradenj seveda ni bilo... ker ura tega mislim da ne omogoča...

primoz69 10.12.2016 10:50

Ko ti javi napako pri sinhronizaciji, si prepiši datum ki je nekje v kodi zraven napake. Potem iz Polar Flow Web na ta dotični dan izbriši vse treninge. JBG, pač izgubiš en dan. Potem ponovno sinhroniziraj. Moralo bi delat potem ok, razen če res ni kaj narobe s kablom. Meni je tudi javljal napako pri sinhronizaciji senzorjev zaradi nekega treninga, dokler nisem tega načina našel na forumu in ga izbrisal iz Flow Web. Nonstop mi je prekinjal BT povezavo z HR senzorjem in sem zaradi tega v pasu menjal ene 3 baterije. Probaj tudi z alkoholom očistit one 4 pine na uri in tudi na kleščah kabla. 

lp p 

špeci 18.04.2018 17:59

Sem nabavil uro V800 in sem dal na oba kolesa senzorje in kadenco. Zdaj pa, ko pritisnem bike 2 mi verjetno ko grem ven iz menija vrže na bike1 in noče delat in ko se vrnem nazaj v meni mi kaže bike1 in ne bike 2. Nevem kaj moram pritisnit da ostane na bike2 kot na prejsnji x625 uri.

lp

špeci 19.04.2018 12:54
@špeci:

Sem nabavil uro V800 in sem dal na oba kolesa senzorje in kadenco. Zdaj pa, ko pritisnem bike 2 mi verjetno ko grem ven iz menija vrže na bike1 in noče delat in ko se vrnem nazaj v meni mi kaže bike1 in ne bike 2. Nevem kaj moram pritisnit da ostane na bike2 kot na prejsnji x625 uri.

lp

Zrihtu

 

tris 19.04.2018 22:23

zdej pa še povej kaj je bilo.....če komu kdaj prav pride

špeci 24.04.2018 10:01
@tris:

zdej pa še povej kaj je bilo.....če komu kdaj prav pride

Nič ni bilo narobe. Samo malo sem moral počakati, da mi prikaže kolo1 ali kolo2 jaz pa kot ponavadi vse delam na hitro in brez navodil.

 

lp

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI