7. BIKE FESTIVAL PORTOROŽ

Domov > Forum > 7. BIKE FESTIVAL PORTOROŽ

7. BIKE FESTIVAL PORTOROŽ

SORTIRAJ PO:
fatburnsi 02.02.2017 11:35

Malo obujamo spomine na lasko sezono in se pospešeno pripravljamo že na novo,ki se prične 18.marca v Portorožu.Za dodatne informacije in ostale prireditve smo vam na voljo TUKAJ www.fatburn.si/, ter galerijo slik iz lanskih dogodkov TUKAJ www.fatburn.si/galerije/ . VABLJENI




uploaded



uploaded



uploaded



uploaded



uploaded




TIF 25.02.2017 07:08

Razmišljam da bi šel letos,.. sem pa totalno izven forme,.... kaki tempo se tam drži??

Primož Hočevar 26.02.2017 00:06
Zelo različen. Več skupin s primernim tempom glede na pripravljenost posameznikov.
oschti 26.02.2017 09:38

Lahko se sprva prijaviš na 88km, če pa pri križišču srednje/dolge trase ugotoviš da bi bilo dosti, pa kreneš nazaj proti POrtorožu. Sicer pa se najbolj našpičeni na Plovaniji kr lepo zaženejo in loviti jih pri dlasbi kondiciji ni priporočljivo. Ti se kr prijavi, brez panike, z zmernim tempom je lep maraton; js bi se, a pridem 18 iz nočne in bom preveč podrt.

TIF 26.02.2017 14:09
Ok, hvala obema za info. Sem se prijavil, kar bo pa bo :)
Primož Hočevar 05.03.2017 14:12
@oschti:

Lahko se sprva prijaviš na 88km, če pa pri križišču srednje/dolge trase ugotoviš da bi bilo dosti, pa kreneš nazaj proti POrtorožu. Sicer pa se najbolj našpičeni na Plovaniji kr lepo zaženejo in loviti jih pri dlasbi kondiciji ni priporočljivo. Ti se kr prijavi, brez panike, z zmernim tempom je lep maraton; js bi se, a pridem 18 iz nočne in bom preveč podrt.

Potem je tako kot pri meni. Enako pridem iz nočne. Ruski turnus?
katy80 06.03.2017 20:27

jaz bi šla na srednjo traso a še niti na bicikl nisem šla letos razen orbitrack in hribolazenje, nimam tolk kondicije pa ne vem če bi se sploh prijavila...:-)

siki12 06.03.2017 20:44

Ali mi lahko kdo pove,v kakšnem stanju je parazijanka do Poreča,ali je še  makadamska pot?ali je primerna od slovenske meje naprej proti Poreču tudi za treking kolo,oziroma cestno kolo?

Hvala za odgovor Miha

 

areh 07.03.2017 12:43
@siki12:

Ali mi lahko kdo pove,v kakšnem stanju je parazijanka do Poreča,ali je še  makadamska pot?ali je primerna od slovenske meje naprej proti Poreču tudi za treking kolo,oziroma cestno kolo?

Hvala za odgovor Miha

 

www.bicikel.com/forum/39503/? p=1

lpA 

Bolek 08.03.2017 14:38

Dober dan.

 

Porečanka je normalno prevozna in je večinoma makadam. Sam sem jo prevozil skupaj s še 17 sotrpini Septembra meseca. Edino kar me je zmotilo je to, da je od Vižinade naprej do Poreča zelo slabo označena pot. Sam sem se dvakrat zgubil preden sem se odločil prevoziti celo in sicer sem se odločil za agencijo Mareatours. Bilo je fantastično. Močmo priporočam.

 

Lep kolesarski pozdrav!

izy007 13.03.2017 11:03

Zaradi obveznosti nekaterih članov imamo nekaj cenejših štartnin še na voljo če bi koga zanimalo na ZS.

Se vidimo na najboljšem festivalu v marcu!!

1
DODAJ ODGOVOR
SLEDI OBJAVI